Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Silikonové kuchyňské rukavice, barva červená - Vybavení do kuchyně
Silikonové kuchyňské rukavice, barva červená - Vybavení do kuchyně
Silikonové kuchyňské rukavice, barva červená - Vybavení do kuchyně
Silikonové kuchyňské rukavice, barva červená - Vybavení do kuchyně
1 z 3
Nové
Cena
149 Kč
Ukončeno v úterý 26. 9. 2023, 05:37:56
Žádný sledující
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

Silikonové rukavice, kuchyně, červená barva je řešení, které bude fungovat v každé kuchyni. Vaření a pečení je činnost, kterou každý z nás denně provádí. Ať už jste profesionální kuchař nebo cukrář nebo vaříte pro vlastní rodinu, kuchyňská rukavice je článek, který se ukáže být praktickým doplňkem kuchyňského prostoru.

Horké hrnce, které musíme uspořádat, napínat těstoviny nebo brambory a vytáhnout z trouby nebo tepelně odolné nádobí - úkoly, které vyžadují zvláštní pozornost od nás, protože kontakt s horkým povrchem misky může skončit nebezpečné pro nás hořet. S pomocí společnosti Secret de Gourmet.

Kuchyňské rukavice vyrobené, zcela vyrobené ze silikonu, činí velmi bezpečné a pohodlné provádění výše uvedených činností. Tato rukavice tak plní ochrannou funkci a poskytuje pohodlí při používání. Živá barevná schéma se hodí do jakéhokoli designu kuchyně. Tepelně odolná kuchyňská rukavice značky Secret de Gourmet je nutností pro každou kuchyň.

Vlastnosti produktu:

  • 1 x kuchyňské rukavice usnadňuje vaření denně.
  • pochází z nejnovější kolekce renomované značky Secret de Gourmet,
  • byl vyroben ze silikonu, který je odolný vůči vysoké teplotě,
  • mimořádně praktické a funkční řešení pro ochranu před vahami,
  • atraktivní barevné schéma, které oživí vaši kuchyni.
Silikonové rukavice, kuchyně, červená barva je řešení, které bude fungovat v každé kuchyni. Vaření a pečení je činnost, kterou každý z nás denně provádí. Ať už jste profesionální kuchař nebo cukrář nebo vaříte pro vlastní rodinu, kuchyňská rukavice je článek, který se ukáže být praktickým doplňkem kuchyňského prostoru. Horké hrnce, které musíme uspořádat, napínat těstoviny nebo brambory a vytáhnout z trouby nebo tepelně odolné nádobí - úkoly, které vyžadují zvláštní pozornost od nás, protože kontakt s horkým povrchem misky může skončit nebezpečné pro nás hořet. S pomocí společnosti Secret de Gourmet. Kuchyňské rukavice vyrobené, zcela vyrobené ze silikonu, činí velmi bezpečné a pohodlné provádění výše uvedených činností. Tato rukavice tak plní ochrannou funkci a poskytuje pohodlí při používání. Živá barevná schéma se hodí do jakéhokoli designu kuchyně. Tepelně odolná kuchyňská rukavice značky Secret de Gourmet je nutností pro každou kuchyň. Vlastnosti produktu:1 x kuchyňské rukavice usnadňuje vaření denně. pochází z nejnovější kolekce renomované značky Secret de Gourmet,byl vyroben ze silikonu, který je odolný vůči vysoké teplotě, mimořádně praktické a funkční řešení pro ochranu před vahami,atraktivní barevné schéma, které oživí vaši kuchyni.
Nabídka č. 7044575585Zobrazení: 10