Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
ŠIMANOV Větrný Jeníkov Humpolec Ústí Pelhřimov Polná Štoky JIHLAVA - Pohlednice místopis
ŠIMANOV Větrný Jeníkov Humpolec Ústí Pelhřimov Polná Štoky JIHLAVA - Pohlednice místopis
ŠIMANOV Větrný Jeníkov Humpolec Ústí Pelhřimov Polná Štoky JIHLAVA - Pohlednice místopis
1 z 2

ŠIMANOV Větrný Jeníkov Humpolec Ústí Pelhřimov Polná Štoky JIHLAVA

(7046067863)
Žádný příhoz
328 Kč
Ukončeno v úterý 7. 11. 2023, 18:50:00
Nikdo nezakoupil
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
Žádný sledující
Žádný příhoz
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Barevnost
Doba dodání (od obdržení platby)
Okres
Kód zboží

cca 1938 - ŠIMANOV, okres JIHLAVA (IGLAU) (Historie, Vysočina, kraj, region, Morava, Jihlavsko, Vysočina, Českomoravská vrchovina, Českomoravské, Okříšky, Třebíčsko, Brtnice, Třešť, Stonařov, Opatov, Polná, Větrný Jeníkov, Štoky, Kněžice)

Velmi pěkná ČB, MF stará, historická, originální, sběratelská FOTO pohlednice / pohled, čb fotomontáž, 9. okénka montáž, černá pasparta, v bezvadné, sbírkové kvalitě.

Pohled na několik zajímavých záběrů z obce Šimanov na Vysočině, zástavba, vily, škola, náměstí, ulice, hostinec, architektura.

Pohlednice je velice pěkná, čistá, nepoškozená. Fotografie je velice pěkná, čistá, nepoškozená,, velmi dobře čitelná, mnoho bezvadných detailů, vhodné k digitalizaci a archivaci.

Růžky pevné, nezlomené, nepatrně naťuklé, hrany v pořádku.

Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku)


REVERS: prošlá poštou (později), pěkná, čistá, kompletní. Známka ČSP E. Beneš hnědá 1.50 Kčs + razítko Jihlava VIII/1948. Posláno z Šimanov do Opava, Tyršova ulice 31, pan Josef Lukeš, vrchní soudní rada.

Foto: x

Náklad: x

Vydal: x


Celkový stav předmětu je bezvadný - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky.

Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).


Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad.

Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce".

Doporučené poštovné v ČR při jednorázovém nákupu nad 1001 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu).

Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe.


Cena poštovného na území ČR:

Obyčejné psaní: 29 CZK do 50g, resp. 35 CZK od 51g

Doporučené psaní: 55 CZK do 50g, resp. 62 CZK od 51g

Cenné psaní: 80 CZK do 100g, resp. 90 CZK od 101g


Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce.

Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty s. p. ), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží).

V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce).

Jako variabilní symbol uvádějte při platbě ID/číslo aukro aukce/položky, prosím.

cca 1938 - ŠIMANOV, okres JIHLAVA (IGLAU) (Historie, Vysočina, kraj, region, Morava, Jihlavsko, Vysočina, Českomoravská vrchovina, Českomoravské, Okříšky, Třebíčsko, Brtnice, Třešť, Stonařov, Opatov, Polná, Větrný Jeníkov, Štoky, Kněžice) Velmi pěkná ČB, MF stará, historická, originální, sběratelská FOTO pohlednice / pohled, čb fotomontáž, 9. okénka montáž, černá pasparta, v bezvadné, sbírkové kvalitě. Pohled na několik zajímavých záběrů z obce Šimanov na Vysočině, zástavba, vily, škola, náměstí, ulice, hostinec, architektura. Pohlednice je velice pěkná, čistá, nepoškozená. Fotografie je velice pěkná, čistá, nepoškozená,, velmi dobře čitelná, mnoho bezvadných detailů, vhodné k digitalizaci a archivaci. Růžky pevné, nezlomené, nepatrně naťuklé, hrany v pořádku. Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku) REVERS: prošlá poštou (později), pěkná, čistá, kompletní. Známka ČSP E. Beneš hnědá 1.50 Kčs + razítko Jihlava VIII/1948. Posláno z Šimanov do Opava, Tyršova ulice 31, pan Josef Lukeš, vrchní soudní rada. Foto: x Náklad: x Vydal: x Celkový stav předmětu je bezvadný - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky. Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku). Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad. Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce". Doporučené poštovné v ČR při jednorázovém nákupu nad 1001 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu). Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe. Cena poštovného na území ČR: Obyčejné psaní: 29 CZK do 50g, resp. 35 CZK od 51g Doporučené psaní: 55 CZK do 50g, resp. 62 CZK od 51g Cenné psaní: 80 CZK do 100g, resp. 90 CZK od 101g Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce. Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty s. p. ), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží). V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce). Jako variabilní symbol uvádějte při platbě ID/číslo aukro aukce/položky, prosím.
Nabídka č. 7046067863Zobrazení: 6