Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Školní batoh pro slečnu - Děti
Školní batoh pro slečnu - Děti
Školní batoh pro slečnu - Děti
Školní batoh pro slečnu - Děti
Školní batoh pro slečnu - Děti
Školní batoh pro slečnu - Děti
Školní batoh pro slečnu - Děti
1 z 6
Použité

Školní batoh pro slečnu

Kup teď
Cena
390 Kč
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 71 Kč
Osobní převzetí
Praha
Doba dodání 1-2 dny
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Školní batoh pro slečnu
Popis předmětu
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Barva

Prodávám rok používaný školní batoh TOPGAL pro holčičku. Batoh je ve velmi dobrém stavu, čistý, nezničený. Původní cena 1390 Kč.

Je to krásný batoh se čtyřmi komorami na pohodlné ukládání učení i svačiny, navíc neváží ani kilogram. Batoh je lehký hlavně díky lisovaným tvarovaným zádům. Ramenní popruhy jsou měkce polstrované, ergonomicky tvarované a nastavitelné v jejich spodní i horní části, batoh je vybaven i hrudním popruhem. Přední komora je doplněna o malou síťovou kapsu na zip, ve třetí je jmenovka poutko na klíče. Po levé straně batohu najdete síťovou kapsičku na láhev s pitím. Batoh má navíc plastovou rukojeť na přenášení v ruce, poutko k zavěšení batůžku na háček u lavice a platové malé nožky, což se ukázalo jako praktický pomocník.

Batoh je možné si vyzvednout v Praze nebo mohu odeslat přes Zásilkovnu.

Prodávám rok používaný školní batoh TOPGAL pro holčičku. Batoh je ve velmi dobrém stavu, čistý, nezničený. Původní cena 1390 Kč. Je to krásný batoh se čtyřmi komorami na pohodlné ukládání učení i svačiny, navíc neváží ani kilogram. Batoh je lehký hlavně díky lisovaným tvarovaným zádům. Ramenní popruhy jsou měkce polstrované, ergonomicky tvarované a nastavitelné v jejich spodní i horní části, batoh je vybaven i hrudním popruhem. Přední komora je doplněna o malou síťovou kapsu na zip, ve třetí je jmenovka poutko na klíče. Po levé straně batohu najdete síťovou kapsičku na láhev s pitím. Batoh má navíc plastovou rukojeť na přenášení v ruce, poutko k zavěšení batůžku na háček u lavice a platové malé nožky, což se ukázalo jako praktický pomocník. Batoh je možné si vyzvednout v Praze nebo mohu odeslat přes Zásilkovnu.

Nabídka č. 7015237991 Vystaveno 23.04. 13:04 Zobrazení: 1