Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
SKVĚLÁ CESTOVNÍ AUTOCHLADNIČKA SENCOR SCM 3224BL - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Velké elektrospotřebiče
SKVĚLÁ CESTOVNÍ AUTOCHLADNIČKA SENCOR SCM 3224BL - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Velké elektrospotřebiče
SKVĚLÁ CESTOVNÍ AUTOCHLADNIČKA SENCOR SCM 3224BL - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Velké elektrospotřebiče
SKVĚLÁ CESTOVNÍ AUTOCHLADNIČKA SENCOR SCM 3224BL - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Velké elektrospotřebiče
SKVĚLÁ CESTOVNÍ AUTOCHLADNIČKA SENCOR SCM 3224BL - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Velké elektrospotřebiče
SKVĚLÁ CESTOVNÍ AUTOCHLADNIČKA SENCOR SCM 3224BL - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Velké elektrospotřebiče
SKVĚLÁ CESTOVNÍ AUTOCHLADNIČKA SENCOR SCM 3224BL - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Velké elektrospotřebiče
SKVĚLÁ CESTOVNÍ AUTOCHLADNIČKA SENCOR SCM 3224BL - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Velké elektrospotřebiče
SKVĚLÁ CESTOVNÍ AUTOCHLADNIČKA SENCOR SCM 3224BL - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - Velké elektrospotřebiče
1 z 8
Nové

SKVĚLÁ CESTOVNÍ AUTOCHLADNIČKA SENCOR SCM 3224BL - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ

(7046190665)
5 přihazovalo
1 050 Kč
Ukončeno ve středu 27. 9. 2023, 21:30:00
Vyhráno uživatelem C...1
11 sledovalo
5 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

Nabízím

ŠKVĚLOU MULTIFUNKČNÍ DESIGNOVOU AUTOLEDNIČKU SENCOR SCM 3224BL S MOŽNOSTÍ JAK CHLAZENÍ TAK OHŘEVU, S ÚSPORNÝM Eco REŽIMEM, DVOJITÝM BEZPEČNOSTNÍM ZAVÍRÁNÍM A DALŠÍMI ŠIKOVNÝMI VYCHYTÁVKAMI

*** kvalitní spolehlivá autolednička za naprosto super cenu ***

KVALITNÍ LEDNIČKA SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM

SENCOR - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

AUTOLEDNICE JE NOVÝ, Z VÝSTAVY Z MARKETU, VŠE OK A 100% FUNKČNÍ

POPIS VÝROBCE

Mám super objem 24 l a jsem autochladnička od Sencoru.Na své si přijdou pánové při rybaření, čundru nebo kdekoliv na pánské jízdě, protože pojmu šest položených PET lahví o objemu 1,5 l – stále mě zavřete!

Pokud se chystáte na rodinný výlet pod stan, do kempu nebo jen na buřty, snadno do mě naskládáte hromadu jídla i pití, neboť mé vnitřní rozměry jsou opravdu objemné. Jsem TOP autochladnička, na kterou nedáte dopustit!

Jako správná autochladnička chladím, ale i ohřívám.Užívejte si mě za jakéhokoliv počasí! Dokážu chladit až 16 °C pod okolní teplotu a ohřívat do 60 °C. Má izolace je vysoce účinná a bráním úniku chladu nebo tepla.

Barevnou LED indikací poskytuji přehled o tom, zda zrovna chladím nebo ohřívám. Mohu o sobě říct, že jsem opravdu prima autochladnička! Schladím drink do horkého počasí nebo udržím pokrmy teplé při přepravě na piknik nebo výlet.

S ECO režimem jsem maximálně úsporná.ECO režim mi umožňuje pracovat dlouho a úsporně a příkon pouhých 60 W.S nimi dokážu zaručit nízkou spotřebu energie.

Jelikož jsem autochladnička, můžete mě prakticky zapojit do autozapalovače nebo kdekoliv, kde je dostupná elektrická zásuvka. Oba napájecí kabely 12 V/230 V, jsou dlouhé a Vy mě tak můžete mít vždy při ruce.Chladí o 16 až 18 °C pod okolní teplotu

Promyšlený design. Ergonomická rukojeť usnadní přenos. Zároveň slouží jako podpěra, pokud chcete nechat ledničku otevřenou.

Vím, že jsem praktická fešanda, co zaujme! Již od prvního pohledu se zalíbím! Sencor mě vyrobil v elegantním černém provedení a po obvodu mě lemují praktické kapsy. Můžete je využít na potraviny, které nepotřebují chlad a už nemusíte myslet na to, že je potřeba další taška!

Nepostradatelnou součástí je také velká pevná rukojeť, kterou zajišťuji bezproblémový a pohodlný přenos i za předpokladu, že jsem zcela naplněna.

Ohromím důmyslným uzavíráním.Bezpečné jištění při otvírání a uzavírání je pro mě důležité, a proto mám hned dvě! Neotevřu se samovolně, pokud není sklopena hlavní rukojeť a v případě, že je víko otevřené zajistím ho plastovým blokem, aby nespadlo a neporanilo Vám, dětem ruce nebo mlsný čumák chlupáčovi.

Dvojitý bezpečnostní uzavírací systém– víko lze otevřít pouze za předpokladu, kdy je sklopena rukojeť– plastový blok na horní části víka, otevřené víko nemůže spadnout dolů a poranit ruce

Napájení pomocí kabelu. Stačí vybrat 12V zásuvku v kufru nebo kabině a během celé cesty je obsah ledničky v chladu. Pojistka detekuje správné napětí, pokud k němu nedochází, autochladnička se vypne. Připojení je možné i do 230 V.

Účinná tepelná izolace. Užijte si letní piknik v přírodě s přáteli. Do ledničky můžete vložit osvěžující nápoje, ovoce i jednohubky. Chladnička dokonale udržuje nízkou teplotu.

Výkonná autochladnička Sencor SCM 3224BL se stane nepostradatelným pomocníkem na vašich cestách. Velký prostor a rukojeť vám usnadní přenášení. Chlazené nápoje a svačinu můžete vzít kdykoliv s sebou.

Vnitřní objem je 24 l a účinná tepelná izolace udrží teplotu až o 18 °C nižší, než je aktuální okolní teplota. Funkce chlazení nebo ohřevu a ventilační systém. Spolehlivě můžete vložit 6 PET lahví s objemem 1,5 l.

Chytrým uzavíráním dbám na bezpečnost. Při manipulaci chci být maximálně bezpečná, a proto mám dvě bezpečnostní jištění. Víko lze otevřít pouze, když je správně sklopena rukojeť, abych se jen tak neotevřela. Pokud mám vyklopené víko, jistím ho plastovým blokem, abych neporanila ruce dětí nebo dospěláků. Jsem praktická a zároveň bezpečná! Vysouvací rukojeť a kolečka oceníte během pohodlné manipulace.

Velký objem. Autochladnička byla vytvořena pro snadné přenášení, ať už se vydáte do kempu, na chalupu, nebo k vodě. Lednička je lehká a má velký objem pro naplnění.

Moderní termoelektrická autochladnička od Sencoru se vám bude hodit pro celou řadu příležitostí: na dovolenou do kempu, na piknik do parku, na výlet k rybníku, na návštěvu nebo na celodenní rybaření.

TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE

Autochladnička o objemu 24 l pojme 6×1,5 l. Dokáže chladit mezi 16 a 18 °C pod okolní teplotu a má zelený či červený LED indikátor chlazení či ohřívání. Sencor SCM 3224BL obsahuje ventilační systém s bezkartáčovým motorem. Moderní design s velkým objemem 24 l.Režim ECO při napájení z elektrické sítě 230 V (chlazení se automaticky vypne po dosažení 12 °C).

Funkce chlazení i ohřevu / Velká rukojeť pro snadné přenášení

Zelený a červený LED indikátor indikuje chlazení nebo ohřívání

Pro použití v autě i doma (duální napájení 12/230 V)

Vyjímatelná rozdělovací mřížka pro vhodné využití vnitřního prostoru

Velká rukojeť pro snadné přenášení / Snímatelné víko / Kvalitní izolace

Připojení k 12 V zásuvce (autozapalovač) / k síťové zásuvce 230 V

Se zavřeným víkem pojme až šest položených PET lahví o objemu 1,5 l

Ventilační systém s bezkartáčovým motorem s dlouhou životností

Příkon 60 W / Délka 12V kabelu: 1,8 m / Délka 230V kabelu: 1,8 m

Vnitřní rozměry: (V x Š x H) 32,5x 32,5 x 22 cm / Hmotnost: 8 kg

Vnější rozměry: (V (se staženým madlem)x Š x H) 36 x 35 x 25.5 cm

K ledničce nemám bohužel záruční list. Lednička je nová, nepoužitá z výstavy z marketu. Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost. Originální balení.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

NabízímŠKVĚLOU MULTIFUNKČNÍ DESIGNOVOU AUTOLEDNIČKU SENCOR SCM 3224BL S MOŽNOSTÍ JAK CHLAZENÍ TAK OHŘEVU, S ÚSPORNÝM Eco REŽIMEM, DVOJITÝM BEZPEČNOSTNÍM ZAVÍRÁNÍM A DALŠÍMI ŠIKOVNÝMI VYCHYTÁVKAMI*** kvalitní spolehlivá autolednička za naprosto super cenu ***KVALITNÍ LEDNIČKA SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEMSENCOR - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITYMODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBAAUTOLEDNICE JE NOVÝ, Z VÝSTAVY Z MARKETU, VŠE OK A 100% FUNKČNÍPOPIS VÝROBCEMám super objem 24 l a jsem autochladnička od Sencoru.Na své si přijdou pánové při rybaření, čundru nebo kdekoliv na pánské jízdě, protože pojmu šest položených PET lahví o objemu 1,5 l – stále mě zavřete!Pokud se chystáte na rodinný výlet pod stan, do kempu nebo jen na buřty, snadno do mě naskládáte hromadu jídla i pití, neboť mé vnitřní rozměry jsou opravdu objemné. Jsem TOP autochladnička, na kterou nedáte dopustit!Jako správná autochladnička chladím, ale i ohřívám.Užívejte si mě za jakéhokoliv počasí! Dokážu chladit až 16 °C pod okolní teplotu a ohřívat do 60 °C. Má izolace je vysoce účinná a bráním úniku chladu nebo tepla.Barevnou LED indikací poskytuji přehled o tom, zda zrovna chladím nebo ohřívám. Mohu o sobě říct, že jsem opravdu prima autochladnička! Schladím drink do horkého počasí nebo udržím pokrmy teplé při přepravě na piknik nebo výlet.S ECO režimem jsem maximálně úsporná.ECO režim mi umožňuje pracovat dlouho a úsporně a příkon pouhých 60 W.S nimi dokážu zaručit nízkou spotřebu energie.Jelikož jsem autochladnička, můžete mě prakticky zapojit do autozapalovače nebo kdekoliv, kde je dostupná elektrická zásuvka. Oba napájecí kabely 12 V/230 V, jsou dlouhé a Vy mě tak můžete mít vždy při ruce.Chladí o 16 až 18 °C pod okolní teplotuPromyšlený design. Ergonomickárukojeť usnadní přenos. Zároveň slouží jakopodpěra, pokud chcete nechat ledničku otevřenou.Vím, že jsem praktická fešanda, co zaujme! Již od prvního pohledu se zalíbím! Sencor mě vyrobil v elegantním černém provedení a po obvodu mě lemují praktické kapsy. Můžete je využít na potraviny, které nepotřebují chlad a už nemusíte myslet na to, že je potřeba další taška! Nepostradatelnou součástí je také velká pevná rukojeť, kterou zajišťuji bezproblémový a pohodlný přenos i za předpokladu, že jsem zcela naplněna.Ohromím důmyslným uzavíráním.Bezpečné jištění při otvírání a uzavírání je pro mě důležité, a proto mám hned dvě! Neotevřu se samovolně, pokud není sklopena hlavní rukojeť a v případě, že je víko otevřené zajistím ho plastovým blokem, aby nespadlo a neporanilo Vám, dětem ruce nebo mlsný čumák chlupáčovi.Dvojitý bezpečnostní uzavírací systém– víko lze otevřít pouze za předpokladu, kdy je sklopena rukojeť– plastový blok na horní části víka, otevřené víko nemůže spadnout dolů a poranit ruceNapájení pomocí kabelu. Stačí vybrat12V zásuvkuv kufru nebo kabině a během celé cesty je obsah ledničky v chladu. Pojistkadetekuje správné napětí, pokud k němu nedochází, autochladnička se vypne. Připojení je možné i do230 V.Účinná tepelná izolace. Užijte si letnípiknik v příroděs přáteli. Do ledničky můžete vložitosvěžující nápoje,ovoceijednohubky. Chladnička dokonale udržuje nízkou teplotu.Výkonná autochladničkaSencor SCM 3224BLse stane nepostradatelným pomocníkem na vašich cestách.Velký prostorarukojeťvám usnadní přenášení.Chlazenénápoje a svačinu můžete vzít kdykoliv s sebou. Vnitřní objem je24 la účinnátepelná izolaceudrží teplotu až o18 °C nižší, než je aktuální okolní teplota. Funkcechlazeníneboohřevuaventilační systém. Spolehlivě můžete vložit6 PET lahvís objemem 1,5 l.Chytrým uzavíráním dbám na bezpečnost. Při manipulaci chci být maximálně bezpečná, a proto mám dvě bezpečnostní jištění. Víko lze otevřít pouze, když je správně sklopena rukojeť, abych se jen tak neotevřela. Pokud mám vyklopené víko, jistím ho plastovým blokem, abych neporanila ruce dětí nebo dospěláků. Jsem praktická a zároveň bezpečná! Vysouvacírukojeťakolečkaoceníte během pohodlné manipulace.Velký objem. Autochladnička byla vytvořena pro snadnépřenášení, ať už se vydáte dokempu, nachalupu, nebok vodě. Lednička jelehkáa mávelký objempro naplnění.Moderní termoelektrická autochladnička od Sencoru se vám bude hodit pro celou řadu příležitostí: na dovolenou do kempu, na piknik do parku, na výlet k rybníku, na návštěvu nebo na celodenní rybaření.TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJEAutochladničkaoobjemu24lpojme6×1,5l. Dokáže chladit mezi 16 a18°Cpod okolní teplotu a má zelený či červenýLED indikátorchlazení či ohřívání. Sencor SCM 3224BL obsahuje ventilační systém sbezkartáčovým motorem. Moderní design s velkým objemem 24 l.Režim ECO při napájení z elektrické sítě 230 V (chlazení se automaticky vypne po dosažení 12 °C).Funkce chlazení i ohřevu / Velká rukojeť pro snadné přenášeníZelený a červený LED indikátor indikuje chlazení nebo ohříváníPro použití v autě i doma (duální napájení 12/230 V)Vyjímatelná rozdělovací mřížka pro vhodné využití vnitřního prostoruVelká rukojeť pro snadné přenášení / Snímatelné víko / Kvalitní izolacePřipojení k 12 V zásuvce (autozapalovač) / k síťové zásuvce 230 VSe zavřeným víkem pojme až šest položených PET lahví o objemu 1,5 lVentilační systém s bezkartáčovým motorem s dlouhou životnostíPříkon 60 W / Délka 12V kabelu: 1,8 m / Délka 230V kabelu: 1,8 mVnitřní rozměry: (V x Š x H) 32,5x 32,5 x 22 cm / Hmotnost: 8 kgVnější rozměry: (V (se staženým madlem)x Š x H) 36 x 35 x 25.5 cmK ledničce nemám bohužel záruční list. Lednička je nová, nepoužitá z výstavy z marketu. Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost. Originální balení.Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.
Nabídka č. 7046190665Zobrazení: 56