Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

*SKVĚLÁ INDUKČNÍ VARNÁ DESKA PHILCO PHD 302 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Elektro
*SKVĚLÁ INDUKČNÍ VARNÁ DESKA PHILCO PHD 302 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Elektro
*SKVĚLÁ INDUKČNÍ VARNÁ DESKA PHILCO PHD 302 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Elektro
*SKVĚLÁ INDUKČNÍ VARNÁ DESKA PHILCO PHD 302 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Elektro
*SKVĚLÁ INDUKČNÍ VARNÁ DESKA PHILCO PHD 302 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Elektro
*SKVĚLÁ INDUKČNÍ VARNÁ DESKA PHILCO PHD 302 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Elektro
*SKVĚLÁ INDUKČNÍ VARNÁ DESKA PHILCO PHD 302 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Elektro
*SKVĚLÁ INDUKČNÍ VARNÁ DESKA PHILCO PHD 302 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Elektro
*SKVĚLÁ INDUKČNÍ VARNÁ DESKA PHILCO PHD 302 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Elektro
1 z 8
Nové

*SKVĚLÁ INDUKČNÍ VARNÁ DESKA PHILCO PHD 302 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ*

Skončeno
10 přihazovalo
2 035 Kč
Ukončeno ve středu 26. 6. 2024, 22:44:46
Vyhráno uživatelem l...p
Doprava a platba
Kurýr 140 Kč
Kurýr s dobírkou 240 Kč
Osobní převzetí ( Kladno )
1 Kč
Doba dodání 1-2 dny
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
*SKVĚLÁ INDUKČNÍ VARNÁ DESKA PHILCO PHD 302 - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ*
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Značka
Typ varné desky
Materiál desky
Počet plotýnek/hořáků
Typ ovládání
Vlastnosti
Vlastnosti

Nabízím

ŠPIČKOVOU VÝKONNOU MODERNÍ DESIGNOVOU INDUKČNÍ VARNOU DESKU PHILCO PHD 302 SE DVĚMA VARNÝMI ZÓNAMI, 9 STUPNI NASTAVENÍ VÝKONU, JEDNODUCHÝM A INTUTIVNÍM SENZOROVÝM OVLÁDÁNÍM, PŘEHLEDNÝM LED DISPLEJEM, TECHNOLOGIÍ StablePower, ČASOVAČEM, JEDNODUCHÝM ZAPOJENÍM Plug-in ROVNOU DO ZÁSUVKY A MNOHA DALŠÍMI VYCHYTÁVKAMI

****spolehlivá designová indukční varná deska za naprosto super cenu ***

KVALITNÍ VARNÁ DESKA SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM

PHILCO - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

VARNÁ DESKA JE NOVÁ, NEPOUŽITÁ, VŠE O.K. A 100% FUNKČNÍ

POPIS VÝROBCE

Indukční varná deska Philco disponuje senzorovým dotykovým ovládáním, displejem, časovým spínačem, ukazatelem zbytkového tepla a dětskou pojistkou, která zároveň slouží pro snadnější a bezpečnější čištění. Využít můžete celkem 9 úrovní výkonu a inteligentní detekci průměru nádoby, kterou na desku položíte. Jistě oceníte i paměť na uložení oblíbeného nastavení desky. Bezpečnostní funkce zahrnují automatické vypnutí, ochranu proti přetečení a přehřátí.

Rychlé, snadné a pohodlné ovládání na přímo. Občas je to v kuchyní pěkný shon a člověk neví, co dříve, natož ještě něco překlikávat na varné desce. Proto je tu přímé ovládání Direct Access.Každá varná zóna má svůj ovládací panel, takže lze snadno a rychle nastavit požadovanou teplotu bez dalších mezikroků.Desky Philco myslí na bezpečnost 

Sklokeramické a indukční varné desky Philco jsou vybaveny řadou pokročilých bezpečnostních prvků a ani Philco PHD 302 není výjimkou. Symboly na displeji vám napoví, že varná zóna není dostatečně chladná a není bezpečné se jí dotýkat. Dětský elektronický zámek desky blokuje ovládání varné desky.

Za pomoci indukční varné desky Philco hravě připravíte všechny pokrmy na které budete mít chuť. Indukční varnou desku si oblíbíte díky levnému vaření a intenzivnímu ohřevu. Klasický design je vhodný téměř do každé kuchyně. Tato varná deska je osazena 2 plotýnkami, díky čemuž pohodlně uvaříte i pro více lidí.

Indukční varná deska Philco PHD 302 je vyrobena z kvalitního sklokeramického materiálu a díky elegantnímu provedení v černé barvě se stane vhodným doplňkem každé moderní domácnosti.Indukční technologie zajistí mnohem rychlejší a úspornější vaření, takže vaše oblíbené pokrmy připravíte za výrazně kratší dobu. K dispozici je řada inteligentních funkcí, díky kterým vám indukční deska maximálně usnadní každodenní vaření.

Za pomoci indukční varné desky PHILCO PHD 302 jednoduše a snadno uvaříte vše, na co budete mít chuť. Indukční varná deska nabízí velmi rychlý ohřev bez tepelných ztrát. Klasický design jistě krásně zapadne do vaší kuchyně.

Tato varná deska je osazena 2 plotýnkami, takže ji oceníte při přípravě většího obědu či večeře. Varná deska PHILCO nabízí funkce je jako automatického vypnutí, dětská pojistka, dotykové ovládání a ukazatel zbytkového tepla.

Indukční varná deska Philco PHD302 s dotykovým ovládáním nabízí 2 varné zóny s 9-ti stupni výkonu s novou funkcí Stable power pro stálý výkon a přívodním kabelem se zástrčkou pro zapojení do elektrické sítě 230 V.Pro snadnější přípravu pokrmů nabízí funkci Timer a funkci Pauza. O Vaši bezpečnost se stará automatické vypínání Auto stop, indikace zbytkového tepla, ochrana před přepětím a podpětím, automatická detekce nádobí a samozřejmostí je i dětský zámek.

Díky dětské pojistce nedojde k nechtěnému zapnutí varné desky. Desku můžete ovládat dotykově pomocí jednoho prstu. Ukazatel zbytkového tepla zajistí, abyste se nespálili.Vestavná varná deska se bude perfektně hodit do vaší kuchyně. Povrch desky je tvořen ze skla, a díky tomu má vysokou odolnost a snadno se udržuje.

Philco PHD 302 disponuje 9 stupni nastavení výkonu, automatickou detekcí nádobí, automatickým bezpečnostním vypínánímS Philco PHD 302 se vaří lépe. Ovládání varné desky Philco je intuitivní. Snadno vše navolíte pomocí dotykového panelu v přední části, kde nastavíte výkon a také praktický časovač. Pomocí časovače lze nastavit nejen denní čas, ale také odpočítávání času - minutku.

Ochrana desky při přetečení vařeného jídla vypne desku, jestliže je zasaženo její ovládání. Všechny varné desky mají ochranu proti poškození varné desky elektrickým proudem, ochranu proti přepětí a podpětí, stejně jako tepelnou pojistku.

TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE

Indukční varná deska Philco na černém tvrzeném skle splňuje nejvyšší nároky vaření a snadné údržby. Vestavná indukční varná deska v černém provedení s dotykovým ovládáním umístěným vpředu a 2 varnými zónami. Philco PHD 302 disponuje 9 stupni nastavení výkonu, automatickou detekcí nádobí, automatickým bezpečnostním vypínáním. Autostop s dětským zámkem ovládání.

Zadní varná zóna: 2 kW / Přední varná zóna: 1,5 kW

Indukční varná deska v černém designu / Dotykové ovládání

Timer (časovač) / 9 stupňů nastavení výkonu

Automatická detekce nádobí / Auto stop – automatické bezpečnostní vypínání

StablePower – stabilní výkon bez kolísáníIndikace zbytkového tepla

Dětský zámek / Přívodní kabel se zástrčkou do el. sítě na 230 V

Ochrana proti přepětí a podpětí / Napětí 230 V

Maximální příkon 3500 W / Šířka 52 cm / Hloubka 28,8 cm

Šířka pro vestavbu 26,8 cm / Hloubka pro vestavbu 50 cm

K varné desce nemám bohužel záruční list. Deska je nová, nepoužitá. Originální balení. Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabízím ŠPIČKOVOU VÝKONNOU MODERNÍ DESIGNOVOU INDUKČNÍ VARNOU DESKU PHILCO PHD 302 SE DVĚMA VARNÝMI ZÓNAMI, 9 STUPNI NASTAVENÍ VÝKONU, JEDNODUCHÝM A INTUTIVNÍM SENZOROVÝM OVLÁDÁNÍM, PŘEHLEDNÝM LED DISPLEJEM, TECHNOLOGIÍ StablePower, ČASOVAČEM, JEDNODUCHÝM ZAPOJENÍM Plug-in ROVNOU DO ZÁSUVKY A MNOHA DALŠÍMI VYCHYTÁVKAMI ****spolehlivá designová indukční varná deska za naprosto super cenu *** KVALITNÍ VARNÁ DESKA SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM PHILCO - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITY MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA VARNÁ DESKA JE NOVÁ, NEPOUŽITÁ, VŠE O.K. A 100% FUNKČNÍ POPIS VÝROBCE Indukční varná deska Philco disponuje senzorovým dotykovým ovládáním, displejem, časovým spínačem, ukazatelem zbytkového tepla a dětskou pojistkou, která zároveň slouží pro snadnější a bezpečnější čištění. Využít můžete celkem 9 úrovní výkonu a inteligentní detekci průměru nádoby, kterou na desku položíte. Jistě oceníte i paměť na uložení oblíbeného nastavení desky. Bezpečnostní funkce zahrnují automatické vypnutí, ochranu proti přetečení a přehřátí. Rychlé, snadné a pohodlné ovládání na přímo. Občas je to v kuchyní pěkný shon a člověk neví, co dříve, natož ještě něco překlikávat na varné desce. Proto je tu přímé ovládání Direct Access.Každá varná zóna má svůj ovládací panel, takže lze snadno a rychle nastavit požadovanou teplotu bez dalších mezikroků.Desky Philco myslí na bezpečnost Sklokeramické a indukční varné desky Philco jsou vybaveny řadou pokročilých bezpečnostních prvků a ani Philco PHD 302 není výjimkou. Symboly na displeji vám napoví, že varná zóna není dostatečně chladná a není bezpečné se jí dotýkat. Dětský elektronický zámek desky blokuje ovládání varné desky. Za pomoci indukční varné desky Philco hravě připravíte všechny pokrmy na které budete mít chuť. Indukční varnou desku si oblíbíte díky levnému vaření a intenzivnímu ohřevu. Klasický design je vhodný téměř do každé kuchyně. Tato varná deska je osazena 2 plotýnkami, díky čemuž pohodlně uvaříte i pro více lidí. Indukční varná deska Philco PHD 302 je vyrobena z kvalitního sklokeramického materiálu a díky elegantnímu provedení v černé barvě se stane vhodným doplňkem každé moderní domácnosti.Indukční technologie zajistí mnohem rychlejší a úspornější vaření, takže vaše oblíbené pokrmy připravíte za výrazně kratší dobu. K dispozici je řada inteligentních funkcí, díky kterým vám indukční deska maximálně usnadní každodenní vaření. Za pomoci indukční varné desky PHILCO PHD 302 jednoduše a snadno uvaříte vše, na co budete mít chuť. Indukční varná deska nabízí velmi rychlý ohřev bez tepelných ztrát. Klasický design jistě krásně zapadne do vaší kuchyně. Tato varná deska je osazena 2 plotýnkami, takže ji oceníte při přípravě většího obědu či večeře. Varná deska PHILCO nabízí funkce je jako automatického vypnutí, dětská pojistka, dotykové ovládání a ukazatel zbytkového tepla. Indukční varná deska Philco PHD302 s dotykovým ovládáním nabízí 2 varné zóny s 9-ti stupni výkonu s novou funkcí Stable power pro stálý výkon a přívodním kabelem se zástrčkou pro zapojení do elektrické sítě 230 V.Pro snadnější přípravu pokrmů nabízí funkci Timer a funkci Pauza. O Vaši bezpečnost se stará automatické vypínání Auto stop, indikace zbytkového tepla, ochrana před přepětím a podpětím, automatická detekce nádobí a samozřejmostí je i dětský zámek. Díky dětské pojistce nedojde k nechtěnému zapnutí varné desky. Desku můžete ovládat dotykově pomocí jednoho prstu. Ukazatel zbytkového tepla zajistí, abyste se nespálili.Vestavná varná deska se bude perfektně hodit do vaší kuchyně. Povrch desky je tvořen ze skla, a díky tomu má vysokou odolnost a snadno se udržuje. Philco PHD 302 disponuje 9 stupni nastavení výkonu, automatickou detekcí nádobí, automatickým bezpečnostním vypínánímS Philco PHD 302 se vaří lépe. Ovládání varné desky Philco je intuitivní. Snadno vše navolíte pomocí dotykového panelu v přední části, kde nastavíte výkon a také praktický časovač. Pomocí časovače lze nastavit nejen denní čas, ale také odpočítávání času - minutku. Ochrana desky při přetečení vařeného jídla vypne desku, jestliže je zasaženo její ovládání. Všechny varné desky mají ochranu proti poškození varné desky elektrickým proudem, ochranu proti přepětí a podpětí, stejně jako tepelnou pojistku. TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE Indukční varná deska Philco na černém tvrzeném skle splňuje nejvyšší nároky vaření a snadné údržby. Vestavná indukční varná deska v černém provedení s dotykovým ovládáním umístěným vpředu a 2 varnými zónami. Philco PHD 302 disponuje 9 stupni nastavení výkonu, automatickou detekcí nádobí, automatickým bezpečnostním vypínáním. Autostop s dětským zámkem ovládání. Zadní varná zóna: 2 kW / Přední varná zóna: 1,5 kW Indukční varná deska v černém designu / Dotykové ovládání Timer (časovač) / 9 stupňů nastavení výkonu Automatická detekce nádobí / Auto stop – automatické bezpečnostní vypínání StablePower – stabilní výkon bez kolísáníIndikace zbytkového tepla Dětský zámek / Přívodní kabel se zástrčkou do el. sítě na 230 V Ochrana proti přepětí a podpětí / Napětí 230 V Maximální příkon 3500 W / Šířka 52 cm / Hloubka 28,8 cm Šířka pro vestavbu 26,8 cm / Hloubka pro vestavbu 50 cm K varné desce nemám bohužel záruční list. Deska je nová, nepoužitá. Originální balení. Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost. Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího. Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy. Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším. V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabídka č. 7065218891 Vystaveno 16.06. 22:06 Zobrazení: 173