Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
*SKVĚLÁ PLYNOVÁ VARNÁ DESKA PHILCO PGI 64 C - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Elektro
*SKVĚLÁ PLYNOVÁ VARNÁ DESKA PHILCO PGI 64 C - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Elektro
*SKVĚLÁ PLYNOVÁ VARNÁ DESKA PHILCO PGI 64 C - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Elektro
*SKVĚLÁ PLYNOVÁ VARNÁ DESKA PHILCO PGI 64 C - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Elektro
*SKVĚLÁ PLYNOVÁ VARNÁ DESKA PHILCO PGI 64 C - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Elektro
*SKVĚLÁ PLYNOVÁ VARNÁ DESKA PHILCO PGI 64 C - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Elektro
*SKVĚLÁ PLYNOVÁ VARNÁ DESKA PHILCO PGI 64 C - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Elektro
*SKVĚLÁ PLYNOVÁ VARNÁ DESKA PHILCO PGI 64 C - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Elektro
*SKVĚLÁ PLYNOVÁ VARNÁ DESKA PHILCO PGI 64 C - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ* - Elektro
1 z 8
Nové

*SKVĚLÁ PLYNOVÁ VARNÁ DESKA PHILCO PGI 64 C - VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ*

Skončeno
7 přihazovalo
2 105 Kč
Ukončeno v pondělí 12. 2. 2024, 21:30:00
Vyhráno uživatelem k...5
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Značka
Typ varné desky
Materiál desky
Počet plotýnek/hořáků
Typ ovládání

Nabízím

ŠPIČKOVOU VÝKONNOU MODERNÍ PLYNOVOU VARNOU DESKU MORA PHILCO PGI 64 C V DESIGNOVÉM PROVEDENÍ Z KVALITNÍ NEREZOVÉ OCELI, VYBAVENOU BEZPEČNOSTNÍM SYSTÉMEM StopGas, INTEGROVANÝM ZAPALOVÁNÍM HOŘÁKŮ S TECHNOLOGIÍ SABAF A MNOHA DALŠÍMI ŠIKOVNÝMI VYCHYTÁVKAMI

***spolehlivá moderní designová varná deska za naprosto super cenu ***

KVALITNÍ VARNÁ DESKA SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM

PHILCO - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

DESKA JE NOVÁ, Z VÝSTAVY Z MARKETU, VŠE OK A 100% FUNKČNÍ

POPIS VÝROBCE :

Vybavte vaši domácnost moderními spotřebiči z dílny PHILCO. Jedním takovým je i plynová varná deska Philco v elegantním nerezovém provedení Tento model disponuje 4 varnými zónami.

Předností varné desky jsou mřížky, které jsou velice odolné a stabilní. Abyste měli co nejpohodlnější vaření, je varná deska vybavena automatickou ochranou při zhasnutí plamene.

Plynový hořák se zapálí pomocí elektrického zapalování v knoflíku. Philco PGI 6402 nabízí také pynulou regulaci úrovní výkonu, které můžete sami libovolně upravovat podle pokrmu, který zrovna připravujete.

V případě, že vám během vaření zhasne plamen, je varná deska vybavena automatickou ochranou s technologií StopGas, která zavře přívod plynu. Díky tomu se zamezí případnému nebezpečí úniku plynu do prostoru vaší domácnosti.

Velký hořák 3,0 kW Vaření větších porcí jídel bude nyní jednodušší díky velkému hořáku 3,0 kW. Velký hořák zajišťuje velkou varnou plochu a můžete tak vařit i ve větších

Za pomoci plynové varné desky Philco hravě připravíte všechny pokrmy na které budete mít chuť. Plynovou varnou desku si oblíbíte díky levnému vaření a intenzivnímu ohřevu. Klasický design je vhodný téměř do každé kuchyně. Tato varná deska je osazena 4 plotýnkami, díky čemuž pohodlně uvaříte i pro více lidí.

Elektrické zapalování v knoflíku. Abyste měli ještě více pohodlí, je varná deska vybavena elektrickým zapalováním. Nemusíte složitě hledat zápalky či zapalovač, jednoduše zmáčknete knoflík, otočíte a vámi vybraný hořák se automatický zapálí.

Philco PGI 64 C nabízí plynulou ragulaci úrovní výkonu. Připravte si dokonalé pokrmy na varné desce Mora. Deska nabízí plynulou regulaci úrovní výkonu pro lepší kontrolu plamene během vaření.

Abyste dosáhli dokonalého výsledku, můžete si přesně podle sebe upravit velikost plamene pomocí knoflíku. Menší plamen je ideální pro dušené pokrmy, vyšší úrovně jsou optimální pro vaření zeleniny a vysoké úrovně pro smažení masa nebo ryb.

Flame Control Lepší kontrola plamene díky úrovním výkonu. Knoflíkem můžete přesně upravit velikost plamene podle typu připravených pokrmů.

Spolehlivá klasika. Domácí vaření na vestavné plynové varné desce PHILCO PGI 64 C v elegantním provedení z chirurgické nerezové oceli AISI 304 vám půjde krásně od ruky.

Deska s rozměry 59 × 52 cm disponuje čtyřmi hořáky SABAF o celkovém výkonu 7,5 kW, se kterými bude příprava jakýchkoliv teplých pokrmů snadná a rychlá. Velký přední levý s vyšším 3kW výkonem, malý pravý přední hořák s 1 kW, standardní zadní levý a pravý hořák se shodným výkon 1,75 kW. Dvě nosné smaltované mřížky zajišťují stabilitu nádob a využití celé plochy desky.

Snadné a bezpečné ovládání. Vestavná plynová deska PHILCO PGI 64 C má velmi snadné samostatné ovládání jednotlivých hořáků v podobě stříbrných otočných voličů umístěných ve své přední části, a proto je vše krásně přehledné.

Ovladače s plynulou regulací průtoku plynu disponují integrovaným automatickým elektrickým zapalováním. Navíc bezpečnostní termoelektrická pojistka vypne přívod plynu, jestliže dojde k nahodilému zhasnutí plamene.PHILCO PGI 64 C rovněž nabízí možnost připojení na alternativní palivo – zemní plyn či propan-butan, trysky jsou součástí balení.

Továrny, kde dnes výrobky značky Philco vznikají, splňují nejen ty nejpřísnější normy na kvalitu a zpracování, ale i na ochranu životního prostředí. Výrobce je o kvalitě svých produktů přesvědčen natolik, že na své výrobky poskytuje pětiletou záruku.

Velký důraz je kladen klade nejen na funkčnost, technickou dokonalost, širokou nabídku užitečných programů, intuitivní a pohodlné ovládání, ale také na ohleduplnost vůči okolnímu životnímu prostředí. Filosofie tvůrců značky Philco by se dala tlumočit asi takto: Životní prostředí sice nedokážeme změnit ze dne na den, ale k jeho lepšímu stavu můžeme přispět postupně, třeba i drobnými činy.

Název Philco se stal pro několik generací spotřebitelů symbolem kvalitních elektrospotřebičů. Proto je jistě dobrou zprávou, že se tento tradiční výrobce působí i na evropském trhu, a to s výrobky, které vynikají nejen vysokou kvalitou a vstřícností k uživateli, ale zároveň i šetrným přístupem k životnému prostředí.

Philco (zkratka pro Philadelphia Battery Company je americký výrobce elektroniky se sídlem ve Philadelphii. Philco byl průkopníkem v produkci baterií, rozhlasu a televize. V roce 1961 byla společnost koupena Fordem a od roku 1966 přejmenována na „Philco-Ford“. Ford prodal společnost GTE v roce 1974 a v roce 1981 ji koupil Philips. V Severní Americe je značka Philco vlastněna společností Philips. Na ostatních trzích je značka Philco International vlastněna společností Electrolux .

NASA uzavřela smlouvu se společností Philco na vybudování celosvětové sítě sledovacích stanic pro projekt Merkur a všechny následující vesmírné projekty člověka ve vesmíru, dokud nebyla síť pozemních stanic v 90. letech nahrazena komunikačními satelity TDRS . Philco's Western Development Labs se nakonec stal Space Systems/Loral , který pokračuje ve výrobě kosmických lodí. V pozdějších letech společnost vyráběla elektronická řízení pro automobily, letecké sledovací systémy a umělé satelity.V roce 1963 byl Philco také zodpovědný za návrh, výrobu, instalaci a servis všech konzol používaných v obou misích pro řízení operací (aka Mission Control) v budově vesmírného střediska NASA Lyndona B. Johnsona v Houstonu v Texasu

TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE

Plynová varná deska Philco s povrchem z ušlechtilé nerezové oceli splňuje nejvyšší nároky vaření na plynu a snadné údržby. Deska má 4 plynové hořáky o 3 velikostech - malý, 2x střední a velký a jsou osazené pojistkami STOP GAS, které Vám zajistí pocit bezpečí. Pojistka STOP GAS automaticky zastaví přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene hořáku. Integrované elektrické zapalování komfortně uložené přímo jednotlivých knoflících kohoutů je dnes již samozřejmostí. Stačí zmačknout knoflík, následně otočit a vybraný hořák se automaticky zapálí. Hořáky jsou kryté 4 samostatnými mřížkami, které vymezují daný prostor pro vaření.

4 plynové hořáky s pojistkami Stop Gas

Čtyřdílná vařidlová mřížka / elektrické zapalování hořáků v knoflících

Povrch z ušlechtilé nerezové oceli / elektrické napětí: 230/400 V

Rozměry (VxŠxH): 51x590x520 mm / Váha : 10, 5kg

Počet varných zón " 4 / Počet vařidlových mřížek : 4

Připojení na plyn G 1/2" / Trojitý hořák / Integrované zapalování hořáků

Ovládání : knoflíky / Pojistky k hořákům STOP GAS

Materiál vařidlové mřížky : smaltovaný kov / Materiál desky : nerezová ocel

K varné desce nemám bohužel záruční list. Originální balení. Nová, nepoužitá z výstavy z marketu. Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte. Příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.

Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabízím ŠPIČKOVOU VÝKONNOU MODERNÍ PLYNOVOU VARNOU DESKU MORA PHILCO PGI 64 C V DESIGNOVÉM PROVEDENÍ Z KVALITNÍ NEREZOVÉ OCELI, VYBAVENOU BEZPEČNOSTNÍM SYSTÉMEM StopGas, INTEGROVANÝM ZAPALOVÁNÍM HOŘÁKŮ S TECHNOLOGIÍ SABAF A MNOHA DALŠÍMI ŠIKOVNÝMI VYCHYTÁVKAMI ***spolehlivá moderní designová varná deska za naprosto super cenu *** KVALITNÍ VARNÁ DESKA SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM PHILCO - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITY MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA DESKA JE NOVÁ, Z VÝSTAVY Z MARKETU, VŠE OK A 100% FUNKČNÍ POPIS VÝROBCE : Vybavte vaši domácnost moderními spotřebiči z dílny PHILCO. Jedním takovým je i plynová varná deska Philco v elegantním nerezovém provedení Tento model disponuje 4 varnými zónami. Předností varné desky jsou mřížky, které jsou velice odolné a stabilní. Abyste měli co nejpohodlnější vaření, je varná deska vybavena automatickou ochranou při zhasnutí plamene. Plynový hořák se zapálí pomocí elektrického zapalování v knoflíku. Philco PGI 6402 nabízí také pynulou regulaci úrovní výkonu, které můžete sami libovolně upravovat podle pokrmu, který zrovna připravujete. V případě, že vám během vaření zhasne plamen, je varná deska vybavena automatickou ochranou s technologií StopGas, která zavře přívod plynu. Díky tomu se zamezí případnému nebezpečí úniku plynu do prostoru vaší domácnosti. Velký hořák 3,0 kW Vaření větších porcí jídel bude nyní jednodušší díky velkému hořáku 3,0 kW. Velký hořák zajišťuje velkou varnou plochu a můžete tak vařit i ve větších Za pomoci plynové varné desky Philco hravě připravíte všechny pokrmy na které budete mít chuť. Plynovou varnou desku si oblíbíte díky levnému vaření a intenzivnímu ohřevu. Klasický design je vhodný téměř do každé kuchyně. Tato varná deska je osazena 4 plotýnkami, díky čemuž pohodlně uvaříte i pro více lidí. Elektrické zapalování v knoflíku. Abyste měli ještě více pohodlí, je varná deska vybavena elektrickým zapalováním. Nemusíte složitě hledat zápalky či zapalovač, jednoduše zmáčknete knoflík, otočíte a vámi vybraný hořák se automatický zapálí. Philco PGI 64 C nabízí plynulou ragulaci úrovní výkonu. Připravte si dokonalé pokrmy na varné desce Mora. Deska nabízí plynulou regulaci úrovní výkonu pro lepší kontrolu plamene během vaření. Abyste dosáhli dokonalého výsledku, můžete si přesně podle sebe upravit velikost plamene pomocí knoflíku. Menší plamen je ideální pro dušené pokrmy, vyšší úrovně jsou optimální pro vaření zeleniny a vysoké úrovně pro smažení masa nebo ryb. Flame Control Lepší kontrola plamene díky úrovním výkonu. Knoflíkem můžete přesně upravit velikost plamene podle typu připravených pokrmů. Spolehlivá klasika. Domácí vaření na vestavné plynové varné desce PHILCO PGI 64 C v elegantním provedení z chirurgické nerezové oceli AISI 304 vám půjde krásně od ruky. Deska s rozměry 59 × 52 cm disponuje čtyřmi hořáky SABAF o celkovém výkonu 7,5 kW, se kterými bude příprava jakýchkoliv teplých pokrmů snadná a rychlá. Velký přední levý s vyšším 3kW výkonem, malý pravý přední hořák s 1 kW, standardní zadní levý a pravý hořák se shodným výkon 1,75 kW. Dvě nosné smaltované mřížky zajišťují stabilitu nádob a využití celé plochy desky. Snadné a bezpečné ovládání. Vestavná plynová deska PHILCO PGI 64 C má velmi snadné samostatné ovládání jednotlivých hořáků v podobě stříbrných otočných voličů umístěných ve své přední části, a proto je vše krásně přehledné. Ovladače s plynulou regulací průtoku plynu disponují integrovaným automatickým elektrickým zapalováním. Navíc bezpečnostní termoelektrická pojistka vypne přívod plynu, jestliže dojde k nahodilému zhasnutí plamene.PHILCO PGI 64 C rovněž nabízí možnost připojení na alternativní palivo – zemní plyn či propan-butan, trysky jsou součástí balení. Továrny, kde dnes výrobky značky Philco vznikají, splňují nejen ty nejpřísnější normy na kvalitu a zpracování, ale i na ochranu životního prostředí. Výrobce je o kvalitě svých produktů přesvědčen natolik, že na své výrobky poskytuje pětiletou záruku. Velký důraz je kladen klade nejen na funkčnost, technickou dokonalost, širokou nabídku užitečných programů, intuitivní a pohodlné ovládání, ale také na ohleduplnost vůči okolnímu životnímu prostředí. Filosofie tvůrců značky Philco by se dala tlumočit asi takto: Životní prostředí sice nedokážeme změnit ze dne na den, ale k jeho lepšímu stavu můžeme přispět postupně, třeba i drobnými činy. Název Philco se stal pro několik generací spotřebitelů symbolem kvalitních elektrospotřebičů. Proto je jistě dobrou zprávou, že se tento tradiční výrobce působí i na evropském trhu, a to s výrobky, které vynikají nejen vysokou kvalitou a vstřícností k uživateli, ale zároveň i šetrným přístupem k životnému prostředí. Philco (zkratka pro Philadelphia Battery Company je americký výrobce elektroniky se sídlem ve Philadelphii. Philco byl průkopníkem v produkci baterií, rozhlasu a televize. V roce 1961 byla společnost koupena Fordem a od roku 1966 přejmenována na „Philco-Ford“. Ford prodal společnost GTE v roce 1974 a v roce 1981 ji koupil Philips. V Severní Americe je značka Philco vlastněna společností Philips. Na ostatních trzích je značka Philco International vlastněna společností Electrolux . NASA uzavřela smlouvu se společností Philco na vybudování celosvětové sítě sledovacích stanic pro projekt Merkur a všechny následující vesmírné projekty člověka ve vesmíru, dokud nebyla síť pozemních stanic v 90. letech nahrazena komunikačními satelity TDRS . Philco's Western Development Labs se nakonec stal Space Systems/Loral , který pokračuje ve výrobě kosmických lodí. V pozdějších letech společnost vyráběla elektronická řízení pro automobily, letecké sledovací systémy a umělé satelity.V roce 1963 byl Philco také zodpovědný za návrh, výrobu, instalaci a servis všech konzol používaných v obou misích pro řízení operací (aka Mission Control) v budově vesmírného střediska NASA Lyndona B. Johnsona v Houstonu v Texasu TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE Plynová varná deska Philco s povrchem z ušlechtilé nerezové oceli splňuje nejvyšší nároky vaření na plynu a snadné údržby. Deska má 4 plynové hořáky o 3 velikostech - malý, 2x střední a velký a jsou osazené pojistkami STOP GAS, které Vám zajistí pocit bezpečí. Pojistka STOP GAS automaticky zastaví přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene hořáku. Integrované elektrické zapalování komfortně uložené přímo jednotlivých knoflících kohoutů je dnes již samozřejmostí. Stačí zmačknout knoflík, následně otočit a vybraný hořák se automaticky zapálí. Hořáky jsou kryté 4 samostatnými mřížkami, které vymezují daný prostor pro vaření. 4 plynové hořáky s pojistkami Stop Gas Čtyřdílná vařidlová mřížka / elektrické zapalování hořáků v knoflících Povrch z ušlechtilé nerezové oceli / elektrické napětí: 230/400 V Rozměry (VxŠxH): 51x590x520 mm / Váha : 10, 5kg Počet varných zón " 4 / Počet vařidlových mřížek : 4 Připojení na plyn G 1/2" / Trojitý hořák / Integrované zapalování hořáků Ovládání : knoflíky / Pojistky k hořákům STOP GAS Materiál vařidlové mřížky : smaltovaný kov / Materiál desky : nerezová ocel K varné desce nemám bohužel záruční list. Originální balení. Nová, nepoužitá z výstavy z marketu. Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost. Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího. Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy. Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte. Příhozy neruším. V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování. Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabídka č. 7055754692Zobrazení: 147