Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

ŠKVĚLÝ PLNĚ AUTOMATICKÝ KÁVOVAR PHILIPS EP 1223/00 -VELMI VÝHODNÁ CENA - Malé elektrospotřebiče
ŠKVĚLÝ PLNĚ AUTOMATICKÝ KÁVOVAR PHILIPS EP 1223/00 -VELMI VÝHODNÁ CENA - Malé elektrospotřebiče
ŠKVĚLÝ PLNĚ AUTOMATICKÝ KÁVOVAR PHILIPS EP 1223/00 -VELMI VÝHODNÁ CENA - Malé elektrospotřebiče
ŠKVĚLÝ PLNĚ AUTOMATICKÝ KÁVOVAR PHILIPS EP 1223/00 -VELMI VÝHODNÁ CENA - Malé elektrospotřebiče
ŠKVĚLÝ PLNĚ AUTOMATICKÝ KÁVOVAR PHILIPS EP 1223/00 -VELMI VÝHODNÁ CENA - Malé elektrospotřebiče
ŠKVĚLÝ PLNĚ AUTOMATICKÝ KÁVOVAR PHILIPS EP 1223/00 -VELMI VÝHODNÁ CENA - Malé elektrospotřebiče
ŠKVĚLÝ PLNĚ AUTOMATICKÝ KÁVOVAR PHILIPS EP 1223/00 -VELMI VÝHODNÁ CENA - Malé elektrospotřebiče
ŠKVĚLÝ PLNĚ AUTOMATICKÝ KÁVOVAR PHILIPS EP 1223/00 -VELMI VÝHODNÁ CENA - Malé elektrospotřebiče
ŠKVĚLÝ PLNĚ AUTOMATICKÝ KÁVOVAR PHILIPS EP 1223/00 -VELMI VÝHODNÁ CENA - Malé elektrospotřebiče
1 z 8
Nové

ŠKVĚLÝ PLNĚ AUTOMATICKÝ KÁVOVAR PHILIPS EP 1223/00 -VELMI VÝHODNÁ CENA

Skončeno
15 přihazovalo
5 080 Kč
Ukončeno ve středu 29. 5. 2024, 21:30:08
Vyhráno uživatelem s...k
Doprava a platba
Kurýr 140 Kč
Kurýr s dobírkou 240 Kč
Osobní převzetí (Kladno)
1 Kč
Doba dodání 1-2 dny
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
ŠKVĚLÝ PLNĚ AUTOMATICKÝ KÁVOVAR PHILIPS EP 1223/00 -VELMI VÝHODNÁ CENA
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Značka
Objem vody
Vlastnosti
Vlastnosti
Vlastnosti

Nabízím

SKVĚLÝ PLNĚ AUTOMATICKÝ DESIGNOVÝ 15bar KÁVOVAR PHILIPS SERIES 1200 EP 1223/00 S JEDNODUCHÝM INTUITIVNÍM OVLÁDÁNÍM PROSTŘEDNICTVÍM DOTYKOVÉHO LED DISPLEJE, KLASICKÝM NAPĚŇOVAČEM MLÉKA, PRECIZNÍM MLÝNKEM NA KÁVU S 12 VOLITELNÝMI STUPNI HRUBOSTI MLETÍ A DALŠÍMI ŠIKOVNÝMI VYCHYTÁVKAMI

***spolehlivý moderní designový kávovar za naprosto super cenu ***

KVALITNÍ KÁVOVAR SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM

PHILIPS - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

KÁVOVAR JE NOVÝ, Z VÝSTAVY Z MARKETU, VŠE OK A 100% FUNKČNÍ

Automatický kávovar Philips v moderním designu a kompaktním provedení vám poslouží k přípravě výborné kávy přímo u vás doma. Stačí stisknout tlačítko na přehledném LED panelu a váš oblíbený kávový nápoj se připraví zcela automaticky. Vychutnáte si tak vynikající espresso, ameracino, latte nebo cappuccino v pohodlí vašeho domova.

Lahodná mléčná pěna s klasickým napěňovačem mléka. Klasický napěňovač mléka vytváří páru, takže můžete snadno připravit hedvábně hladkou mléčnou pěnu pro své cappuccino. Co víc? Jelikož má klasický napěňovač mléka pouze dva díly, také se snadno čistí. Dále je kávovar vybaven integrovaným nerezovým mlýnkem na kávu s 12 stupni mletí kávy.

Snadné ovládání s automatikou. Ovládání kávovaru je velmi prosté. Pomocí přehledného dotykového LED panelu, který se po zapnutí ihned podsvítí, provedete potřebná nastavení podle jednoduchých ikonek.Díky našemu inteligentnímu systému přípravy kávy si vychutnáte lahodnou chuť a aroma kávy připravené při perfektní teplotě z čerstvých kávových zrn.

Až 5000 šálků* bez odstraňování vodního kamene díky filtru AquaClean.

Když filtr vyměníte ve chvíli, kdy si to přístroj vyžádá, nebudete muset z přístroje odstraňovat vodní kámen až do 5 000 šálků* a současně získáte výhodu dokonale čisté vody ( není součástí dodávky ).

Mlýnek lze snadno nastavit ve 12 stupních a přizpůsobit si jej podle své chuti.

Naše odolné keramické mlýnky lze nastavit ve 12 stupních: svá kávová zrna můžete umlít jakkoliv od ultra jemného prášku až po nahrubo mletou kávu.Dokonalá teplota, aroma a crema v každém šálku

Inteligentní systém Aroma Extract pro přípravu kávy dokáže dosáhnout optimální rovnováhy mezi teplotou přípravy a extrakcí aromatu, protože udržuje teplotu vody v rozmezí 90 a 98 °C a současně reguluje průtok vody, abyste si mohli pokaždé vychutnat svou lahodnou kávu.20 000 šálků té nejlepší kávy díky odolným keramickým mlýnkům

Díky našemu keramickému mlýnku s odolným povrchem si můžete dát kávu plné chuti. Mlýnek s ostrými okraji získává z kávových zrn nejlepší aroma a chuť. Je vyroben ze 100% keramického materiálu, který zaručuje vydrž nejméně na 20 000 šálků.

Kompaktní provedení. Kávovar Philips nabízí celou řadu moderních a praktických technologií ve vysoce kompaktním provedení. Kávovar v moderním designu v rozměru 246x371x433  mm umístíte kamkoliv budete potřebovat.

Čerstvá káva s podmanivým aroma. Díky automatickému systému extrakce a funkci předspaření váš byt provoní káva s výbornou chutí a podmanivým aroma. Čerpadlo s tlakem 15 barů a inteligentní systém AromaExtract zajistí kávu s bohatou pěnou a nezaměnitelnou vůní.

20 000 šálků té nejlepší kávy díky odolným keramickým mlýnkům. Díky našemu keramickému mlýnku s odolným povrchem si můžete dát kávu plné chuti. Mlýnek s ostrými okraji získává z kávových zrn nejlepší aroma a chuť. Je vyroben ze 100% keramického materiálu, který zaručuje vydrž nejméně na 20 000 šálků.

Snadné čištění díky plně vyjímatelné spařovací jednotce. Spařovací jednotka je srdcem každého plně automatického kávovaru a měla by se pravidelně čistit. Plně vyjímatelná spařovací jednotka umožňuje důkladné čištění opláchnutím pod tekoucí vodou.

Jednotlivé části lze mýt v myčce – praktické a pohodlné. Pro vaše pohodlí je možné mýt celý mléčný systém, odkapávací tácek i zásobník na mletou kávu v myčce nádobí. Ušetříte tak čas a zajistíte hygienickou čistotu.

Snadný výběr kávy pomocí intuitivního dotykového displeje. Neodolatelná chuť a aroma kávy z čerstvých zrn je na dosah jednoho stisknutí tlačítka. Náš intuitivní dotykový displej vám umožní snadno vybrat oblíbenou kávu.

Káva namletá během okamžiku. Namelte si zrnkovou kávu přesně podle vašich potřeb přímo v kávovaru. 

Integrovaný mlýnek nabízí až 15 stupňů mletí zrnkové kávy od hrubého až po velmi jemné. Kvalitní keramické mlecí kameny zaručují nejen precizní mletí, ale také dlouhou životnost spotřebiče.

S dotykovým LED displejem je ovládání hračka. Tento kávovar nejen skvěle vypadá, ale je též chytrý. Stačí si vybranou možnost zvolit na dotykovém LED displeji, jedním prstem spustit automatické dávkování kávy a necelou minutku vyčkat. Přístroj se o vše ostatní postará. Pokud dostanete chuť na intenzivnější kávu, stačí zvolit možnost větší dávky mleté kávy.

Upravte si sílu aroma a množství kávy pomocí nabídky My Coffee Choice. Jednoduše si vyberte ze tří různých nastavení dle vlastních preferencí.

Pohodlné automatické odstranění vodního kamene. Čištění a údržba kávovaru jsou snadné díky automatickému programu, který vás upozorní na nutnost odstranění vodního kamene. Frekvenci tohoto postupu si můžete nastavit podle tvrdosti vody u vás doma.

Mnoho užitečných funkcí pro precizní proces extrakce kávy. Lahodná káva je výsledkem souhry několika technologií - zde zejména topným systémem Thermoblock a rovněž výkonným čerpadlem, disponujícím tlakem 15 barů. 

Předspaření kávy ve spařovací jednotce zvýrazní její chuť i vůni. Nejprve probíhá pod nízkým tlakem, což zapříčiní nabytí kávových zrn. Poté jimi proteče horká voda pod plným tlakem s konzistentní teplotou díky použití inteligenrní technologii - bez nutnosti vašeho zásahu.

TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE

Automatický kávovar Philips vám přinese luxus čerstvě namleté kávy v každém šálku. Celkem 12 stupňů hrubosti mletí vám umožní vytvořit různé kávové nápoje s rozličnými texturami a chutěmi, jaké si jen dokážete představit. Je navržen pro jednoduchou obsluhu, pouze stisknete příslušné tlačítko a nápoj bude hotov. Nabízí širokou škálu možností přípravy kávy, od espressa až po cappuccino díky klasickému pšniči mléka. Automatický kávovar Philps má dostatečný objem, aby pokryl potřeby celé domácnosti i malé kanceláře.

Dotykový ovládací panel s LED podsvícením  / tlak čerpadla 15 barů

Keramické mlýnky pro precizní mletí / 15 stupňů nastavení mletí kávy

Patentovaná spařovací jednotka  / kapacita zásobníku na kávu 275 g

Klasický systém pro napěnění mléka pro skutečné baristy

Inteligentní systém AromaExtact pro zajištění optimální chuti kávy

Funkce horké vody / Kompatibilita filtrůAquaClean ( není součástí dodávky )

Systém předspaření pro plnější chuť a aroma kávy

Odnímatelná nádržka na vodu o objemu 1,8 l / iluminační osvětlení šálku

Automatická samočisticí funkce / Keramický mlýnek pro precizní mletí

Příkon: 1500 W / Hmotnost: 7,5 Kg / Rozměry: 246x371x433  mm

Ke kávovaru nemám bohužel záruční list a manuál, který je snadno dostupný na strámkách výrobce. Neoriginální balení. Nový, nepoužitý z výstavy z marketu. Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte. Příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabízím SKVĚLÝ PLNĚ AUTOMATICKÝ DESIGNOVÝ 15bar KÁVOVAR PHILIPS SERIES 1200 EP 1223/00 S JEDNODUCHÝM INTUITIVNÍM OVLÁDÁNÍM PROSTŘEDNICTVÍM DOTYKOVÉHO LED DISPLEJE, KLASICKÝM NAPĚŇOVAČEM MLÉKA, PRECIZNÍM MLÝNKEM NA KÁVU S 12 VOLITELNÝMI STUPNI HRUBOSTI MLETÍ A DALŠÍMI ŠIKOVNÝMI VYCHYTÁVKAMI ***spolehlivý moderní designový kávovar za naprosto super cenu *** KVALITNÍ KÁVOVAR SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A DOBRÝM VÝKONEM PHILIPS - SPECIALISTA NA ELEKTRO SPOTŘEBIČE ŠPIČKOVÉ KVALITY MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA KÁVOVAR JE NOVÝ, Z VÝSTAVY Z MARKETU, VŠE OK A 100% FUNKČNÍ Automatický kávovar Philips v moderním designu a kompaktním provedení vám poslouží k přípravě výborné kávy přímo u vás doma. Stačí stisknout tlačítko na přehledném LED panelu a váš oblíbený kávový nápoj se připraví zcela automaticky. Vychutnáte si tak vynikající espresso, ameracino, latte nebo cappuccino v pohodlí vašeho domova. Lahodná mléčná pěna s klasickým napěňovačem mléka. Klasický napěňovač mléka vytváří páru, takže můžete snadno připravit hedvábně hladkou mléčnou pěnu pro své cappuccino. Co víc? Jelikož má klasický napěňovač mléka pouze dva díly, také se snadno čistí. Dále je kávovar vybaven integrovaným nerezovým mlýnkem na kávu s 12 stupni mletí kávy. Snadné ovládání s automatikou. Ovládání kávovaru je velmi prosté. Pomocí přehledného dotykového LED panelu, který se po zapnutí ihned podsvítí, provedete potřebná nastavení podle jednoduchých ikonek.Díky našemu inteligentnímu systému přípravy kávy si vychutnáte lahodnou chuť a aroma kávy připravené při perfektní teplotě z čerstvých kávových zrn. Až 5000 šálků* bez odstraňování vodního kamene díky filtru AquaClean. Když filtr vyměníte ve chvíli, kdy si to přístroj vyžádá, nebudete muset z přístroje odstraňovat vodní kámen až do 5 000 šálků* a současně získáte výhodu dokonale čisté vody ( není součástí dodávky ). Mlýnek lze snadno nastavit ve 12 stupních a přizpůsobit si jej podle své chuti. Naše odolné keramické mlýnky lze nastavit ve 12 stupních: svá kávová zrna můžete umlít jakkoliv od ultra jemného prášku až po nahrubo mletou kávu.Dokonalá teplota, aroma a crema v každém šálku Inteligentní systém Aroma Extract pro přípravu kávy dokáže dosáhnout optimální rovnováhy mezi teplotou přípravy a extrakcí aromatu, protože udržuje teplotu vody v rozmezí 90 a 98 °C a současně reguluje průtok vody, abyste si mohli pokaždé vychutnat svou lahodnou kávu.20 000 šálků té nejlepší kávy díky odolným keramickým mlýnkům Díky našemu keramickému mlýnku s odolným povrchem si můžete dát kávu plné chuti. Mlýnek s ostrými okraji získává z kávových zrn nejlepší aroma a chuť. Je vyroben ze 100% keramického materiálu, který zaručuje vydrž nejméně na 20 000 šálků. Kompaktní provedení. Kávovar Philips nabízí celou řadu moderních a praktických technologií ve vysoce kompaktním provedení. Kávovar v moderním designu v rozměru 246x371x433 mm umístíte kamkoliv budete potřebovat. Čerstvá káva s podmanivým aroma. Díky automatickému systému extrakce a funkci předspaření váš byt provoní káva s výbornou chutí a podmanivým aroma. Čerpadlo s tlakem 15 barů a inteligentní systém AromaExtract zajistí kávu s bohatou pěnou a nezaměnitelnou vůní. 20 000 šálků té nejlepší kávy díky odolným keramickým mlýnkům. Díky našemu keramickému mlýnku s odolným povrchem si můžete dát kávu plné chuti. Mlýnek s ostrými okraji získává z kávových zrn nejlepší aroma a chuť. Je vyroben ze 100% keramického materiálu, který zaručuje vydrž nejméně na 20 000 šálků. Snadné čištění díky plně vyjímatelné spařovací jednotce. Spařovací jednotka je srdcem každého plně automatického kávovaru a měla by se pravidelně čistit. Plně vyjímatelná spařovací jednotka umožňuje důkladné čištění opláchnutím pod tekoucí vodou. Jednotlivé části lze mýt v myčce – praktické a pohodlné. Pro vaše pohodlí je možné mýt celý mléčný systém, odkapávací tácek i zásobník na mletou kávu v myčce nádobí. Ušetříte tak čas a zajistíte hygienickou čistotu. Snadný výběr kávy pomocí intuitivního dotykového displeje. Neodolatelná chuť a aroma kávy z čerstvých zrn je na dosah jednoho stisknutí tlačítka. Náš intuitivní dotykový displej vám umožní snadno vybrat oblíbenou kávu. Káva namletá během okamžiku. Namelte si zrnkovou kávu přesně podle vašich potřeb přímo v kávovaru. Integrovaný mlýnek nabízí až 15 stupňů mletí zrnkové kávy od hrubého až po velmi jemné. Kvalitní keramické mlecí kameny zaručují nejen precizní mletí, ale také dlouhou životnost spotřebiče. S dotykovým LED displejem je ovládání hračka. Tento kávovar nejen skvěle vypadá, ale je též chytrý. Stačí si vybranou možnost zvolit na dotykovém LED displeji, jedním prstem spustit automatické dávkování kávy a necelou minutku vyčkat. Přístroj se o vše ostatní postará. Pokud dostanete chuť na intenzivnější kávu, stačí zvolit možnost větší dávky mleté kávy. Upravte si sílu aroma a množství kávy pomocí nabídky My Coffee Choice. Jednoduše si vyberte ze tří různých nastavení dle vlastních preferencí. Pohodlné automatické odstranění vodního kamene. Čištění a údržba kávovaru jsou snadné díky automatickému programu, který vás upozorní na nutnost odstranění vodního kamene. Frekvenci tohoto postupu si můžete nastavit podle tvrdosti vody u vás doma. Mnoho užitečných funkcí pro precizní proces extrakce kávy. Lahodná káva je výsledkem souhry několika technologií - zde zejména topným systémem Thermoblock a rovněž výkonným čerpadlem, disponujícím tlakem 15 barů. Předspaření kávy ve spařovací jednotce zvýrazní její chuť i vůni. Nejprve probíhá pod nízkým tlakem, což zapříčiní nabytí kávových zrn. Poté jimi proteče horká voda pod plným tlakem s konzistentní teplotou díky použití inteligenrní technologii - bez nutnosti vašeho zásahu. TECHNICKÁ DATA A DŮLEŽITÉ ÚDAJE Automatický kávovar Philips vám přinese luxus čerstvě namleté kávy v každém šálku. Celkem 12 stupňů hrubosti mletí vám umožní vytvořit různé kávové nápoje s rozličnými texturami a chutěmi, jaké si jen dokážete představit. Je navržen pro jednoduchou obsluhu, pouze stisknete příslušné tlačítko a nápoj bude hotov. Nabízí širokou škálu možností přípravy kávy, od espressa až po cappuccino díky klasickému pšniči mléka. Automatický kávovar Philps má dostatečný objem, aby pokryl potřeby celé domácnosti i malé kanceláře. Dotykový ovládací panel s LED podsvícením / tlak čerpadla 15 barů Keramické mlýnky pro precizní mletí / 15 stupňů nastavení mletí kávy Patentovaná spařovací jednotka / kapacita zásobníku na kávu 275 g Klasický systém pro napěnění mléka pro skutečné baristy Inteligentní systém AromaExtact pro zajištění optimální chuti kávy Funkce horké vody / Kompatibilita filtrůAquaClean ( není součástí dodávky ) Systém předspaření pro plnější chuť a aroma kávy Odnímatelná nádržka na vodu o objemu 1,8 l / iluminační osvětlení šálku Automatická samočisticí funkce / Keramický mlýnek pro precizní mletí Příkon: 1500 W / Hmotnost: 7,5 Kg / Rozměry: 246x371x433 mm Ke kávovaru nemám bohužel záruční list a manuál, který je snadno dostupný na strámkách výrobce. Neoriginální balení. Nový, nepoužitý z výstavy z marketu. Vše v naprostém pořádku. Garantuji plnou funkčnost. Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího. Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy. Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte. Příhozy neruším. V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabídka č. 7063564215 Vystaveno 22.05. 21:05 Zobrazení: 235