search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

SKVĚLÝ ZESILOVAČ - AV RECEIVER AUNA AMP 5100 BT- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ (7015247922)

SKVĚLÝ ZESILOVAČ - AV RECEIVER AUNA AMP 5100 BT- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - TV, audio, videoSKVĚLÝ ZESILOVAČ - AV RECEIVER AUNA AMP 5100 BT- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - TV, audio, videoSKVĚLÝ ZESILOVAČ - AV RECEIVER AUNA AMP 5100 BT- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - TV, audio, videoSKVĚLÝ ZESILOVAČ - AV RECEIVER AUNA AMP 5100 BT- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - TV, audio, videoSKVĚLÝ ZESILOVAČ - AV RECEIVER AUNA AMP 5100 BT- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - TV, audio, videoSKVĚLÝ ZESILOVAČ - AV RECEIVER AUNA AMP 5100 BT- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - TV, audio, videoSKVĚLÝ ZESILOVAČ - AV RECEIVER AUNA AMP 5100 BT- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - TV, audio, videoSKVĚLÝ ZESILOVAČ - AV RECEIVER AUNA AMP 5100 BT- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - TV, audio, video
SKVĚLÝ ZESILOVAČ - AV RECEIVER AUNA AMP 5100 BT- VELMI VÝHODNÁ KOUPĚ - TV, audio, video
1 z 8
Prodáno za
2 061 Kč
Vyhráno uživatelem n...1
Ukončeno úterý 16. 8. 2022, 19:30:04
36 sledovalo
11 přihazovalo
Prodejce
account_circlecamera_alt

Uživatel má plně ověřený účet

  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
  • Stav zboží
  • Doba dodání (od obdržení platby)

Nabízím

SKVĚLÝ VÝKONNÝ DESIGNOVÝ RECEIVER 5.1 AUNA AMP- 5100 BT S TECHNOLOGIÍ BLUETOOTH A VÝKONEM 2 x 120W A 3 x 50W

***kvalitní audiosystém za naprosto super cenu***

KVALITNÍ AUDIO SYSTÉM SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A SLUŠNÝM VÝKONEM

AUNA - SPECIALISTA NA ELEKTRO A ELEKTRONIKU ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

AUDIO SYSTÉM JE NOVÝ, Z VÝSTAVY Z MARKETU,VŠE OK, 100% FUNKČNÍ

POPIS VÝROBCE :

5.1 kanálový zesilovač Auna AMP-5100 s rozmanitými možnostmi připojení a poutavým designem je vhodný do obývacího pokoje i pro ozvučení přednášek a karaoke akcí. Mikrofony lze připojit do dvou 6,3 mm vstupů na čelní straně. Pomocí dálkového ovladače lze nastavit hlasitost zvuku, přepínat vstupy, ovládat korekce zvuku, hlasitost, echo a delay efekt pro mikrofony. Tři stereo Cinch vstupy a jeden 3,5 mm jack vstup v přední části umožní připojení audio zařízení, např. CD, MP3 a DVD přehrávače.

Multifunkční přístroj. Zesilovač pro domácí kino nebo ozvučení Auna AMP-5100 má elegantní provedení s malým počtem ovládacích prvků a s čelním panelem s 2 displeji. Obsahuje zesilovač pro přední reproduktory, efektové kanály a center. Možné režimy nastavení kanálů jsou 2.1, 3.1 a 5.1.

Kompaktní, výkonný a všestranný: zažijte s 5.1 surround zesilovačem Auna  AMP 5100 BT novou formu inteligentní optimalizace zvuku.Pomocí bluetooth rozhraní se dají přes stereo zesilovač přehrávat všechny audio soubory ve vzdálenosti do 20 metrů bezdrátově a pohodlně ze smartphonu, tabletu nebo notebooku. S výkonem 2x 120 W, RMS výkonem 3x 50 W a odpovídajícími připojeními na zadní straně zařízení je výborně podporovaných až do 5 reproduktorů, subwoofer a DVD přehrávač

Audio vstupy. Tři stereo Cinch vstupy v zadní části umožní připojení Hifi audio zařízení, např. CD přehrávače, magnetofonu, gramofonu. 5.1-kanálový výstup zvuku z DVD přehrávače je možné připojit přes 6 CINCH konektorů, což je vhodné na ozvučení prostorovým zvukem pro domácí kino. Jeden 3,5 mm jack vstup v přední části umožní připojení přenosných audio zařízení nebo mobilu. Konektor RCA Subwoofer Out poslouží jako výstup pro připojení aktivního subwooferu. Zesilovač má nastavitelné basy a výšky, zabudovaný DSP ekvalizér a samostatně nastavitelnou hlasitost reproduktorové části.

Ozvučení akcí.  Auna AMP-5100 obsahuje dva mikrofonní vstupy na přední straně, díky kterým můžete toto zařízení použít na menších rodinných oslavách nebo na karaoke večírcích. Zařízení automaticky rozpozná, který mikrofon je v daném čase připojen. Zvuk mikrofonu můžete nastavit na dálkovém ovladači nebo pomocí možnosti MENU na zařízení. Nastavení zvuku pro vstup mikrofonu má několik možností, jak korekce zvuku, hlasitost, echo a delay efekt.

Stereo zesilovač Auna AMP 5100 BT má k dispozici na přední straně USB port a SD slot pro snadné přehrávání MP3 souborů, dvě mikrofonní připojení s nastavitelnými výškami a basy a také 3,5mm AUX vstup pro připojení externích zvukových zařízení. Dva VU metry vizuálně znázorňují modulace tónu a poskytují stereo zesilovači moderní a přitažlivý vzhled.Jako univerzálně použitelné domácí zařízení je stereo zesilovač Auna AMP 5100 BT ideálním obohacením pro všechny příznivce kvalitního zážitku z hudby.

Klíčové vlastnosti

5.1 surround zesilovač: s výkonem 2x 120 W + 3x 50 W

Bezdrátový a pohodlný 

Bluetooth připojení na přehrávání souborů

Snadno a rychle ze smartphonu, tabletu nebo laptopu

2 mikrofonní vstupy

Regulace hlasitosti, středních tónů a basů a také echo efekt

Přesné zobrazení: zobrazení modulace tónu s 2 VU metry

Jednoduché ovládání 

Plynulý otočný regulátor a přehledný LED displej

Všestranné možnosti připojení

S USB portem a SD slotem na MP3 přehrávání

Balení obsahuje vše potřebné 

Včetně dálkového ovládání na pohodlné ovládání z dálky

Nejlepší připojení: díky praktickému AUX a DVD vstupu

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI A PŘEHLED FUNKCÍ

5.1-kanálový prostorový zesilovač s rádiem

Výkon zesilovače 2 x 100 W RMS plus 3 x 40 W RMS

Plně prostorově kompatibilní zvuk s 5.1-vstupem Cinch

3 x Cinch vstup; 1 x jack vstup (čelní)

Přední animovaný informační displej a panel z broušeného hliníku

1 x Cinch výstup pro připojení subwooferů

Integrovaný ekvalizér s rozmanitými DSP efekty

Režimy kanálu: 2.1 / 3.1 / 5.1

Nastavitelný mikrofonní echo efekt

Nastavitelná hlasitost mikrofonu

Nastavitelné vyvážení kanálů

Nastavitelný ekvalizér - nastavitelné basy a výšky

Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz / Odstup šumu: 76 dB

Impedance: 4 - 16 Ohm (přední reproduktory)

Impedance: 8 - 16 Ohm (středový a efektové reproduktory)

Dodáván včetně dálkového ovládání

Připojení: 3x stereo cinch audio vstup, 1x stereo cinch DVD vstup, 1x cinch subwoofer výstup, 5x sada šroubovacích svorek pro připojení reproduktoru, 1x anténní vstup, 2x 6,3mm jack mikrofonní vstup (přední), 1x 3,5mm jack AUX vstup (přední), 1x USB port (přední), 1x SD slot (přední)

Výkon: 2 x 120 W + 3 x 50 W RMS

Master hlasitost: plynule nastavitelná

Regulovatelný echo efekt mikrofonu

Regulovatelná hlasitost mikrofonu

Regulovatelné výšky mikrofonu

Regulovatelné basy mikrofonu

Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz / Impedance: 4 až 16 Ohm

Zadní ventilátor / Napájení: 230 V ~ | 50 Hz

Stereofonní zesilovač je vhodný pro reproduktory s výkonem min. 120 W

Obsah zásilky: 1x stereo zesilovač / 1x dálkové ovládání

Návod k obsluze ve více jazycích

Rozměry: cca 52 x 24 x 43 cm (Š x V x H) / Hmotnost: cca 7 kg

K Audiosystému nemám bohužel záruční list. Neoriginální balení. Nový, nepoužitý, z výstavy z marketu. Součástí nabídky je pouze AV Receiver, dálkové ovládání a manuál. Garantuji plnou funkčnost.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.

Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabízím SKVĚLÝ VÝKONNÝ DESIGNOVÝ RECEIVER 5.1 AUNA AMP- 5100 BT S TECHNOLOGIÍ BLUETOOTH A VÝKONEM 2 x 120W A 3 x 50W ***kvalitní audiosystém za naprosto super cenu*** KVALITNÍ AUDIO SYSTÉM SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A SLUŠNÝM VÝKONEM AUNA - SPECIALISTA NA ELEKTRO A ELEKTRONIKU ŠPIČKOVÉ KVALITY MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA AUDIO SYSTÉM JE NOVÝ, Z VÝSTAVY Z MARKETU,VŠE OK, 100% FUNKČNÍ POPIS VÝROBCE : 5.1 kanálový zesilovač Auna AMP-5100 s rozmanitými možnostmi připojení a poutavým designem je vhodný do obývacího pokoje i pro ozvučení přednášek a karaoke akcí. Mikrofony lze připojit do dvou 6,3 mm vstupů na čelní straně. Pomocí dálkového ovladače lze nastavit hlasitost zvuku, přepínat vstupy, ovládat korekce zvuku, hlasitost, echo a delay efekt pro mikrofony. Tři stereo Cinch vstupy a jeden 3,5 mm jack vstup v přední části umožní připojení audio zařízení, např. CD, MP3 a DVD přehrávače. Multifunkční přístroj. Zesilovač pro domácí kino nebo ozvučení Auna AMP-5100má elegantní provedení s malým počtem ovládacích prvků a s čelním panelem s 2 displeji. Obsahuje zesilovač pro přední reproduktory, efektové kanály a center. Možné režimy nastavení kanálů jsou 2.1, 3.1 a 5.1. Kompaktní, výkonný a všestranný: zažijte s5.1 surround zesilovačemAunaAMP 5100 BT novou formu inteligentní optimalizace zvuku.Pomocí bluetooth rozhraní se dají přesstereo zesilovačpřehrávat všechny audio soubory ve vzdálenosti do 20 metrů bezdrátově a pohodlně ze smartphonu, tabletu nebo notebooku.S výkonem 2x 120 W, RMS výkonem 3x 50 W a odpovídajícími připojeními na zadní straně zařízení je výborně podporovaných až do 5 reproduktorů, subwoofer a DVD přehrávač Audio vstupy. Tři stereo Cinch vstupy v zadní části umožní připojení Hifi audio zařízení, např. CD přehrávače, magnetofonu, gramofonu. 5.1-kanálový výstup zvuku z DVD přehrávače je možné připojit přes 6 CINCH konektorů, což je vhodné na ozvučení prostorovým zvukem pro domácí kino. Jeden 3,5 mm jack vstup v přední části umožní připojení přenosných audio zařízení nebo mobilu. Konektor RCA Subwoofer Out poslouží jako výstup pro připojení aktivního subwooferu. Zesilovač má nastavitelné basy a výšky, zabudovaný DSP ekvalizér a samostatně nastavitelnou hlasitost reproduktorové části. Ozvučení akcí. Auna AMP-5100obsahuje dva mikrofonní vstupy na přední straně, díky kterým můžete toto zařízení použít na menších rodinných oslavách nebo na karaoke večírcích. Zařízení automaticky rozpozná, který mikrofon je v daném čase připojen. Zvuk mikrofonu můžete nastavit na dálkovém ovladači nebo pomocí možnosti MENU na zařízení. Nastavení zvuku pro vstup mikrofonu má několik možností, jak korekce zvuku, hlasitost, echo a delay efekt. Stereo zesilovač AunaAMP 5100 BT má k dispozici na přední straně USB port a SD slot pro snadné přehrávání MP3 souborů, dvě mikrofonní připojení s nastavitelnými výškami a basy a také 3,5mm AUX vstup pro připojení externích zvukových zařízení.Dva VU metry vizuálně znázorňují modulace tónu a poskytují stereo zesilovači moderní a přitažlivý vzhled.Jako univerzálně použitelné domácí zařízení jestereo zesilovač AunaAMP 5100 BT ideálním obohacením pro všechny příznivce kvalitního zážitku z hudby. Klíčové vlastnosti 5.1 surround zesilovač:s výkonem 2x 120 W + 3x 50 W Bezdrátový a pohodlný Bluetooth připojení na přehrávání souborů Snadno a rychle ze smartphonu, tabletu nebo laptopu 2 mikrofonní vstupy Regulace hlasitosti, středních tónů a basů a také echo efekt Přesné zobrazení:zobrazení modulace tónu s 2 VU metry Jednoduché ovládání Plynulý otočný regulátor a přehledný LED displej Všestranné možnosti připojení S USB portem a SD slotem na MP3 přehrávání Balení obsahuje vše potřebné Včetně dálkového ovládání na pohodlné ovládání z dálky Nejlepší připojení:díky praktickému AUX a DVD vstupu KLÍČOVÉ VLASTNOSTI A PŘEHLED FUNKCÍ 5.1-kanálový prostorový zesilovač s rádiem Výkon zesilovače 2 x 100 W RMS plus 3 x 40 W RMS Plně prostorově kompatibilní zvuk s 5.1-vstupem Cinch 3 x Cinch vstup; 1 x jack vstup(čelní) Přední animovaný informační displej a panel z broušeného hliníku 1 x Cinch výstup pro připojení subwooferů Integrovaný ekvalizér s rozmanitými DSP efekty Režimy kanálu: 2.1 / 3.1 / 5.1 Nastavitelný mikrofonní echo efekt Nastavitelná hlasitost mikrofonu Nastavitelné vyvážení kanálů Nastavitelný ekvalizér - nastavitelné basy a výšky Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz / Odstup šumu: 76 dB Impedance: 4 - 16 Ohm (přední reproduktory) Impedance: 8 - 16 Ohm (středový a efektové reproduktory) Dodáván včetně dálkového ovládání Připojení: 3x stereo cinch audio vstup, 1x stereo cinch DVD vstup, 1x cinch subwoofer výstup, 5x sada šroubovacích svorek pro připojení reproduktoru, 1x anténní vstup, 2x 6,3mm jack mikrofonní vstup (přední), 1x 3,5mm jack AUX vstup (přední), 1x USB port (přední), 1x SD slot (přední) Výkon: 2 x 120 W + 3 x 50 W RMS Master hlasitost: plynule nastavitelná Regulovatelný echo efekt mikrofonu Regulovatelná hlasitost mikrofonu Regulovatelné výšky mikrofonu Regulovatelné basy mikrofonu Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz / Impedance: 4 až 16 Ohm Zadní ventilátor / Napájení: 230 V ~ |50 Hz Stereofonní zesilovač je vhodný pro reproduktory s výkonem min. 120 W Obsah zásilky: 1x stereo zesilovač / 1x dálkové ovládání Návod k obsluze ve více jazycích Rozměry: cca 52 x 24 x 43 cm (Š x V x H) / Hmotnost: cca 7 kg K Audiosystému nemám bohužel záruční list. Neoriginální balení. Nový, nepoužitý, z výstavy z marketu. Součástí nabídky je pouze AV Receiver, dálkové ovládání a manuál. Garantuji plnou funkčnost. Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího. Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy. Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším. V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování. Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.
Nabídka č. 7015247922Zobrazení: 592
Popis předmětu
  • Stav zboží
  • Doba dodání (od obdržení platby)

Nabízím

SKVĚLÝ VÝKONNÝ DESIGNOVÝ RECEIVER 5.1 AUNA AMP- 5100 BT S TECHNOLOGIÍ BLUETOOTH A VÝKONEM 2 x 120W A 3 x 50W

***kvalitní audiosystém za naprosto super cenu***

KVALITNÍ AUDIO SYSTÉM SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A SLUŠNÝM VÝKONEM

AUNA - SPECIALISTA NA ELEKTRO A ELEKTRONIKU ŠPIČKOVÉ KVALITY

MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

AUDIO SYSTÉM JE NOVÝ, Z VÝSTAVY Z MARKETU,VŠE OK, 100% FUNKČNÍ

POPIS VÝROBCE :

5.1 kanálový zesilovač Auna AMP-5100 s rozmanitými možnostmi připojení a poutavým designem je vhodný do obývacího pokoje i pro ozvučení přednášek a karaoke akcí. Mikrofony lze připojit do dvou 6,3 mm vstupů na čelní straně. Pomocí dálkového ovladače lze nastavit hlasitost zvuku, přepínat vstupy, ovládat korekce zvuku, hlasitost, echo a delay efekt pro mikrofony. Tři stereo Cinch vstupy a jeden 3,5 mm jack vstup v přední části umožní připojení audio zařízení, např. CD, MP3 a DVD přehrávače.

Multifunkční přístroj. Zesilovač pro domácí kino nebo ozvučení Auna AMP-5100 má elegantní provedení s malým počtem ovládacích prvků a s čelním panelem s 2 displeji. Obsahuje zesilovač pro přední reproduktory, efektové kanály a center. Možné režimy nastavení kanálů jsou 2.1, 3.1 a 5.1.

Kompaktní, výkonný a všestranný: zažijte s 5.1 surround zesilovačem Auna  AMP 5100 BT novou formu inteligentní optimalizace zvuku.Pomocí bluetooth rozhraní se dají přes stereo zesilovač přehrávat všechny audio soubory ve vzdálenosti do 20 metrů bezdrátově a pohodlně ze smartphonu, tabletu nebo notebooku. S výkonem 2x 120 W, RMS výkonem 3x 50 W a odpovídajícími připojeními na zadní straně zařízení je výborně podporovaných až do 5 reproduktorů, subwoofer a DVD přehrávač

Audio vstupy. Tři stereo Cinch vstupy v zadní části umožní připojení Hifi audio zařízení, např. CD přehrávače, magnetofonu, gramofonu. 5.1-kanálový výstup zvuku z DVD přehrávače je možné připojit přes 6 CINCH konektorů, což je vhodné na ozvučení prostorovým zvukem pro domácí kino. Jeden 3,5 mm jack vstup v přední části umožní připojení přenosných audio zařízení nebo mobilu. Konektor RCA Subwoofer Out poslouží jako výstup pro připojení aktivního subwooferu. Zesilovač má nastavitelné basy a výšky, zabudovaný DSP ekvalizér a samostatně nastavitelnou hlasitost reproduktorové části.

Ozvučení akcí.  Auna AMP-5100 obsahuje dva mikrofonní vstupy na přední straně, díky kterým můžete toto zařízení použít na menších rodinných oslavách nebo na karaoke večírcích. Zařízení automaticky rozpozná, který mikrofon je v daném čase připojen. Zvuk mikrofonu můžete nastavit na dálkovém ovladači nebo pomocí možnosti MENU na zařízení. Nastavení zvuku pro vstup mikrofonu má několik možností, jak korekce zvuku, hlasitost, echo a delay efekt.

Stereo zesilovač Auna AMP 5100 BT má k dispozici na přední straně USB port a SD slot pro snadné přehrávání MP3 souborů, dvě mikrofonní připojení s nastavitelnými výškami a basy a také 3,5mm AUX vstup pro připojení externích zvukových zařízení. Dva VU metry vizuálně znázorňují modulace tónu a poskytují stereo zesilovači moderní a přitažlivý vzhled.Jako univerzálně použitelné domácí zařízení je stereo zesilovač Auna AMP 5100 BT ideálním obohacením pro všechny příznivce kvalitního zážitku z hudby.

Klíčové vlastnosti

5.1 surround zesilovač: s výkonem 2x 120 W + 3x 50 W

Bezdrátový a pohodlný 

Bluetooth připojení na přehrávání souborů

Snadno a rychle ze smartphonu, tabletu nebo laptopu

2 mikrofonní vstupy

Regulace hlasitosti, středních tónů a basů a také echo efekt

Přesné zobrazení: zobrazení modulace tónu s 2 VU metry

Jednoduché ovládání 

Plynulý otočný regulátor a přehledný LED displej

Všestranné možnosti připojení

S USB portem a SD slotem na MP3 přehrávání

Balení obsahuje vše potřebné 

Včetně dálkového ovládání na pohodlné ovládání z dálky

Nejlepší připojení: díky praktickému AUX a DVD vstupu

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI A PŘEHLED FUNKCÍ

5.1-kanálový prostorový zesilovač s rádiem

Výkon zesilovače 2 x 100 W RMS plus 3 x 40 W RMS

Plně prostorově kompatibilní zvuk s 5.1-vstupem Cinch

3 x Cinch vstup; 1 x jack vstup (čelní)

Přední animovaný informační displej a panel z broušeného hliníku

1 x Cinch výstup pro připojení subwooferů

Integrovaný ekvalizér s rozmanitými DSP efekty

Režimy kanálu: 2.1 / 3.1 / 5.1

Nastavitelný mikrofonní echo efekt

Nastavitelná hlasitost mikrofonu

Nastavitelné vyvážení kanálů

Nastavitelný ekvalizér - nastavitelné basy a výšky

Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz / Odstup šumu: 76 dB

Impedance: 4 - 16 Ohm (přední reproduktory)

Impedance: 8 - 16 Ohm (středový a efektové reproduktory)

Dodáván včetně dálkového ovládání

Připojení: 3x stereo cinch audio vstup, 1x stereo cinch DVD vstup, 1x cinch subwoofer výstup, 5x sada šroubovacích svorek pro připojení reproduktoru, 1x anténní vstup, 2x 6,3mm jack mikrofonní vstup (přední), 1x 3,5mm jack AUX vstup (přední), 1x USB port (přední), 1x SD slot (přední)

Výkon: 2 x 120 W + 3 x 50 W RMS

Master hlasitost: plynule nastavitelná

Regulovatelný echo efekt mikrofonu

Regulovatelná hlasitost mikrofonu

Regulovatelné výšky mikrofonu

Regulovatelné basy mikrofonu

Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz / Impedance: 4 až 16 Ohm

Zadní ventilátor / Napájení: 230 V ~ | 50 Hz

Stereofonní zesilovač je vhodný pro reproduktory s výkonem min. 120 W

Obsah zásilky: 1x stereo zesilovač / 1x dálkové ovládání

Návod k obsluze ve více jazycích

Rozměry: cca 52 x 24 x 43 cm (Š x V x H) / Hmotnost: cca 7 kg

K Audiosystému nemám bohužel záruční list. Neoriginální balení. Nový, nepoužitý, z výstavy z marketu. Součástí nabídky je pouze AV Receiver, dálkové ovládání a manuál. Garantuji plnou funkčnost.

Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího.

Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy.

Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším.

V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování.

Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.

Nabízím SKVĚLÝ VÝKONNÝ DESIGNOVÝ RECEIVER 5.1 AUNA AMP- 5100 BT S TECHNOLOGIÍ BLUETOOTH A VÝKONEM 2 x 120W A 3 x 50W ***kvalitní audiosystém za naprosto super cenu*** KVALITNÍ AUDIO SYSTÉM SE SNADNÝM OVLÁDÁNÍM A SLUŠNÝM VÝKONEM AUNA - SPECIALISTA NA ELEKTRO A ELEKTRONIKU ŠPIČKOVÉ KVALITY MODERNÍ DESIGN, SKVĚLÁ KVALITA ZPRACOVÁNÍ, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA AUDIO SYSTÉM JE NOVÝ, Z VÝSTAVY Z MARKETU,VŠE OK, 100% FUNKČNÍ POPIS VÝROBCE : 5.1 kanálový zesilovač Auna AMP-5100 s rozmanitými možnostmi připojení a poutavým designem je vhodný do obývacího pokoje i pro ozvučení přednášek a karaoke akcí. Mikrofony lze připojit do dvou 6,3 mm vstupů na čelní straně. Pomocí dálkového ovladače lze nastavit hlasitost zvuku, přepínat vstupy, ovládat korekce zvuku, hlasitost, echo a delay efekt pro mikrofony. Tři stereo Cinch vstupy a jeden 3,5 mm jack vstup v přední části umožní připojení audio zařízení, např. CD, MP3 a DVD přehrávače. Multifunkční přístroj. Zesilovač pro domácí kino nebo ozvučení Auna AMP-5100má elegantní provedení s malým počtem ovládacích prvků a s čelním panelem s 2 displeji. Obsahuje zesilovač pro přední reproduktory, efektové kanály a center. Možné režimy nastavení kanálů jsou 2.1, 3.1 a 5.1. Kompaktní, výkonný a všestranný: zažijte s5.1 surround zesilovačemAunaAMP 5100 BT novou formu inteligentní optimalizace zvuku.Pomocí bluetooth rozhraní se dají přesstereo zesilovačpřehrávat všechny audio soubory ve vzdálenosti do 20 metrů bezdrátově a pohodlně ze smartphonu, tabletu nebo notebooku.S výkonem 2x 120 W, RMS výkonem 3x 50 W a odpovídajícími připojeními na zadní straně zařízení je výborně podporovaných až do 5 reproduktorů, subwoofer a DVD přehrávač Audio vstupy. Tři stereo Cinch vstupy v zadní části umožní připojení Hifi audio zařízení, např. CD přehrávače, magnetofonu, gramofonu. 5.1-kanálový výstup zvuku z DVD přehrávače je možné připojit přes 6 CINCH konektorů, což je vhodné na ozvučení prostorovým zvukem pro domácí kino. Jeden 3,5 mm jack vstup v přední části umožní připojení přenosných audio zařízení nebo mobilu. Konektor RCA Subwoofer Out poslouží jako výstup pro připojení aktivního subwooferu. Zesilovač má nastavitelné basy a výšky, zabudovaný DSP ekvalizér a samostatně nastavitelnou hlasitost reproduktorové části. Ozvučení akcí. Auna AMP-5100obsahuje dva mikrofonní vstupy na přední straně, díky kterým můžete toto zařízení použít na menších rodinných oslavách nebo na karaoke večírcích. Zařízení automaticky rozpozná, který mikrofon je v daném čase připojen. Zvuk mikrofonu můžete nastavit na dálkovém ovladači nebo pomocí možnosti MENU na zařízení. Nastavení zvuku pro vstup mikrofonu má několik možností, jak korekce zvuku, hlasitost, echo a delay efekt. Stereo zesilovač AunaAMP 5100 BT má k dispozici na přední straně USB port a SD slot pro snadné přehrávání MP3 souborů, dvě mikrofonní připojení s nastavitelnými výškami a basy a také 3,5mm AUX vstup pro připojení externích zvukových zařízení.Dva VU metry vizuálně znázorňují modulace tónu a poskytují stereo zesilovači moderní a přitažlivý vzhled.Jako univerzálně použitelné domácí zařízení jestereo zesilovač AunaAMP 5100 BT ideálním obohacením pro všechny příznivce kvalitního zážitku z hudby. Klíčové vlastnosti 5.1 surround zesilovač:s výkonem 2x 120 W + 3x 50 W Bezdrátový a pohodlný Bluetooth připojení na přehrávání souborů Snadno a rychle ze smartphonu, tabletu nebo laptopu 2 mikrofonní vstupy Regulace hlasitosti, středních tónů a basů a také echo efekt Přesné zobrazení:zobrazení modulace tónu s 2 VU metry Jednoduché ovládání Plynulý otočný regulátor a přehledný LED displej Všestranné možnosti připojení S USB portem a SD slotem na MP3 přehrávání Balení obsahuje vše potřebné Včetně dálkového ovládání na pohodlné ovládání z dálky Nejlepší připojení:díky praktickému AUX a DVD vstupu KLÍČOVÉ VLASTNOSTI A PŘEHLED FUNKCÍ 5.1-kanálový prostorový zesilovač s rádiem Výkon zesilovače 2 x 100 W RMS plus 3 x 40 W RMS Plně prostorově kompatibilní zvuk s 5.1-vstupem Cinch 3 x Cinch vstup; 1 x jack vstup(čelní) Přední animovaný informační displej a panel z broušeného hliníku 1 x Cinch výstup pro připojení subwooferů Integrovaný ekvalizér s rozmanitými DSP efekty Režimy kanálu: 2.1 / 3.1 / 5.1 Nastavitelný mikrofonní echo efekt Nastavitelná hlasitost mikrofonu Nastavitelné vyvážení kanálů Nastavitelný ekvalizér - nastavitelné basy a výšky Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz / Odstup šumu: 76 dB Impedance: 4 - 16 Ohm (přední reproduktory) Impedance: 8 - 16 Ohm (středový a efektové reproduktory) Dodáván včetně dálkového ovládání Připojení: 3x stereo cinch audio vstup, 1x stereo cinch DVD vstup, 1x cinch subwoofer výstup, 5x sada šroubovacích svorek pro připojení reproduktoru, 1x anténní vstup, 2x 6,3mm jack mikrofonní vstup (přední), 1x 3,5mm jack AUX vstup (přední), 1x USB port (přední), 1x SD slot (přední) Výkon: 2 x 120 W + 3 x 50 W RMS Master hlasitost: plynule nastavitelná Regulovatelný echo efekt mikrofonu Regulovatelná hlasitost mikrofonu Regulovatelné výšky mikrofonu Regulovatelné basy mikrofonu Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz / Impedance: 4 až 16 Ohm Zadní ventilátor / Napájení: 230 V ~ |50 Hz Stereofonní zesilovač je vhodný pro reproduktory s výkonem min. 120 W Obsah zásilky: 1x stereo zesilovač / 1x dálkové ovládání Návod k obsluze ve více jazycích Rozměry: cca 52 x 24 x 43 cm (Š x V x H) / Hmotnost: cca 7 kg K Audiosystému nemám bohužel záruční list. Neoriginální balení. Nový, nepoužitý, z výstavy z marketu. Součástí nabídky je pouze AV Receiver, dálkové ovládání a manuál. Garantuji plnou funkčnost. Před přihozením si prosím přečtěte Obchodní podmínky Aukra a pravidla prodeje umístěné v sekci informace kupujícího. Příhozem dáváte souhlas s těmito pravidly, která jsou poté součástí uzavřené kupní smlouvy. Pokud tyto podmínky a pravidla nemůžete akceptovat, prosím nepřihazujte,příhozy neruším. V opačném případě Vám přeji příjemné dražení a nakupování. Na Vaše dotazy Vám rád odpovím na mailu nejpozději do 24 hod.
Nabídka č. 7015247922Zobrazení: 592