Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Prodejce je do 31. 7. 2024 nepřítomen. Co to znamená?

Podobné nabídky ke skončené nabídce

SKY RC Váha pro vyvažování podvozků RC aut 1:12/1:10/1:8 - Modelářství
SKY RC Váha pro vyvažování podvozků RC aut 1:12/1:10/1:8 - Modelářství
SKY RC Váha pro vyvažování podvozků RC aut 1:12/1:10/1:8 - Modelářství
SKY RC Váha pro vyvažování podvozků RC aut 1:12/1:10/1:8 - Modelářství
SKY RC Váha pro vyvažování podvozků RC aut 1:12/1:10/1:8 - Modelářství
SKY RC Váha pro vyvažování podvozků RC aut 1:12/1:10/1:8 - Modelářství
SKY RC Váha pro vyvažování podvozků RC aut 1:12/1:10/1:8 - Modelářství
1 z 6
Zánovní

SKY RC Váha pro vyvažování podvozků RC aut 1:12/1:10/1:8

Skončeno
Cena
1 700 Kč
Ukončeno v neděli 23. 6. 2024, 13:15:24
Doprava a platba
Balíkovna Od 63 Kč
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 77 Kč
Osobní převzetí
Olomouc - Droždín
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
SKY RC Váha pro vyvažování podvozků RC aut 1:12/1:10/1:8
Popis předmětu
Stav zboží
krátce používaný, funkční produkt

Nabízím málo používané váhy, mají ještě fólii na panelu a vaháh.

Použité a již bez záruky.

Stav je na foto.

Systém pro měření rozložení hmotnosti auta Corner Weight System (CWS) je určen pro závodní jezdce, kteří s jeho pomocí mohou snadno měřit rozložení hmotnosti RC auta a na základě toho optimalizovat zatížení působící na jednotlivé nápravy a kola pro dosažení maximální výkonnosti modelu. CWS lze použít pro auta v měřítku 1:12, 1:10 a 1:8, která nemají zatížení na jedno kolo větší než 2 kg.

CWS umožňuje dosáhnout přesného a optimálního rozložení hmotnosti auta, které je kritické pro úspěch na trati. Přední a zadní náprava i jednotlivá kola mohou nést různý podíl hmotnosti vozu. Nevyváženost může vést k odlišnému chování auta při zatáčení vlevo a vpravo. Rozložení hmotnosti ovlivňuje také stabilitu vozu. Dobře vyvážené auto je všeobecně snadněji ovladatelné a schopné jet rychleji díky vyšší stabilitě.

CWS pro přesné měření používá systém 4 digitálních vah připojených k centrální řídící a zobrazovací jednotce. Udává nejen zatížení jednotlivých kol, ale vypočítává také zatížení přední a zadní nápravy, diagonální zatížení kol (levé přední + pravé zadní a pravé přední + levé zadní) a celkovou hmotnost. Díky tomu vám pomůže stát se skutečným expertem na nastavování podvozků.

V ideálním případě by 50% hmotnosti auta mělo spočívat na levém předním + pravém zadním kole a 50% na pravém předním a levém zadním kole. Není-li diagonální zatížení stejné, chování auta v zatáčkách bude nestejné – v jednom směru bude model zatáčet ochotněji než ve druhém (za předpokladu, že všechna ostatní nastavení jsou vyvážená, směrově neutrální).

CWS se skládá z řídící jednotky a čtveřice vah (váživost každé je max. 2000 g) s vážící plochou z nerez oceli připojovaných kabely. Zatížení může být zobrazováno v gramech (g) nebo uncích (oz) s rozlišením 0,1 g (0,01 oz). Na řídící jednotce najdete:

  • 4 červené LED displeje pro zobrazení zatížení jednotlivých kol.

  • 2 zelené LED displeje pro zobrazení zatížení přední a zadní nápravy.

  • 2 zelené LED displeje pro zobrazení diagonálního zatížení (levé přední + pravé zadní / pravé přední + levé zadní).

  • 1 zelený LED displej pro zobrazení celkové hmotnosti.

  • 4 dvoumístné LED displeje pro zobrazení percentuálního rozložení zatížení.

Displeje mají nastavitelný jas.

Pro napájení slouží čtyři AA (tužkové) baterie (nejsou dodávány s přístrojem) nebo akumulátory nebo můžete připojit vnější zdroj 6-13,8 V (2-3S LiPo, stabilizovaný síťový zdroj apod.).

Nabízím málo používané váhy, mají ještě fólii na panelu a vaháh. Použité a již bez záruky. Stav je na foto. Systém pro měření rozložení hmotnosti auta Corner Weight System (CWS) je určen pro závodní jezdce, kteří s jeho pomocí mohou snadno měřit rozložení hmotnosti RC auta a na základě toho optimalizovat zatížení působící na jednotlivé nápravy a kola pro dosažení maximální výkonnosti modelu. CWS lze použít pro auta v měřítku 1:12, 1:10 a 1:8, která nemají zatížení na jedno kolo větší než 2 kg. CWS umožňuje dosáhnout přesného a optimálního rozložení hmotnosti auta, které je kritické pro úspěch na trati. Přední a zadní náprava i jednotlivá kola mohou nést různý podíl hmotnosti vozu. Nevyváženost může vést k odlišnému chování auta při zatáčení vlevo a vpravo. Rozložení hmotnosti ovlivňuje také stabilitu vozu. Dobře vyvážené auto je všeobecně snadněji ovladatelné a schopné jet rychleji díky vyšší stabilitě. CWS pro přesné měření používá systém 4 digitálních vah připojených k centrální řídící a zobrazovací jednotce. Udává nejen zatížení jednotlivých kol, ale vypočítává také zatížení přední a zadní nápravy, diagonální zatížení kol (levé přední + pravé zadní a pravé přední + levé zadní) a celkovou hmotnost. Díky tomu vám pomůže stát se skutečným expertem na nastavování podvozků. V ideálním případě by 50% hmotnosti auta mělo spočívat na levém předním + pravém zadním kole a 50% na pravém předním a levém zadním kole. Není-li diagonální zatížení stejné, chování auta v zatáčkách bude nestejné – v jednom směru bude model zatáčet ochotněji než ve druhém (za předpokladu, že všechna ostatní nastavení jsou vyvážená, směrově neutrální). CWS se skládá z řídící jednotky a čtveřice vah (váživost každé je max. 2000 g) s vážící plochou z nerez oceli připojovaných kabely. Zatížení může být zobrazováno v gramech (g) nebo uncích (oz) s rozlišením 0,1 g (0,01 oz). Na řídící jednotce najdete: 4 červené LED displeje pro zobrazení zatížení jednotlivých kol. 2 zelené LED displeje pro zobrazení zatížení přední a zadní nápravy. 2 zelené LED displeje pro zobrazení diagonálního zatížení (levé přední + pravé zadní / pravé přední + levé zadní). 1 zelený LED displej pro zobrazení celkové hmotnosti. 4 dvoumístné LED displeje pro zobrazení percentuálního rozložení zatížení. Displeje mají nastavitelný jas. Pro napájení slouží čtyři AA (tužkové) baterie (nejsou dodávány s přístrojem) nebo akumulátory nebo můžete připojit vnější zdroj 6-13,8 V (2-3S LiPo, stabilizovaný síťový zdroj apod.).

Nabídka č. 7065182395 Vystaveno 16.06. 13:06 Zobrazení: 38