Vyberte si kategorii
Slaná vodní vůz + STICKY MAT ZDARMA - Hračky
Slaná vodní vůz + STICKY MAT ZDARMA - Hračky
1 z 1
Nové

Slaná vodní vůz + STICKY MAT ZDARMA

(6944923413)
Cena
411 Kč
K dispozici
500 ks
1 ks
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
1 sleduje
Nepozdává se vám cena? Učiňte prodejci nabídku
Doprava
NOVÉ
Balíkovna nyní doručuje i na adresu
Balíkovna od 79 Kč
Česká pošta Balík Na poštu 119 Kč
Osobní převzetí
Meziměstí
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

 

 

Slaná vodní vůz + STICKY MAT ZDARMA

 

 

Pro každý nákup dodavame  Sticky Mat zdarma ako darek !! 

Odesilame take na Slovensko pres Zasilkovna.Sk

 

Ekologická hračka ze série kreativních vzdělávacích hraček. Vozidlo je samostatně sestavená hračka poháněná slanou vodou. Pro sestavení sady nepotřebujete lepidlo nebo nástroje. Jednotlivé prvky položíme do západky.

PÉČE, Měl byste připravit:
- šálek
- sůl
- lžíce
- vodu
Šálek nalít trochu vody, přidáme sůl v poměru 1:10, dobře promíchejte se lžící a vzít výslednou slanou vodu připojenou k soupravě autíčka kapátko a nalít ji na speciální dlaždice, které pak budou muset být předloženy. To je všechno! Jediné, co musíte udělat, je vložení panelu do auta a okamžitě se rozjede!

 


 

Hračkový vůz by měl být složen podle pokynů a přidat slanou vodu v poměru 1:10, abychom dosáhli nejlepšího účinku a nejdelšího účinku.

Auto je skvělá hračka pro každého, kdo je zvědavý na svět dětí. Umožňuje trávit čas tvůrčím způsobem a také vás učí, jak používat obnovitelnou energii.

V SETU:
- motor
- montážní díly
- kapátko
- magnetické desky

 

 

 

 

 

 

+ ZDARMA STICKY MAT

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

24 MESIC ZARUKA

 

Kdyz vyberete CENNÝ BALÍK, zásilku odesílám přes Zasilkovna.cz 

Kdyz vyberete zásilka do zahraničí zásilku odesílám přes Zasilkovna.sk na Slovensko !!!

 

Vydraženou částku + náklady na dopravu převeďte, prosím, na účet.
MUNDO s.r.o.
5112010329/0800  nebo SK 7611000000002936213483
Zpráva pro příjemce: Uživatelské jméno + DATUM NAKUPU

Variabilní symbol: číslo aukce

 

POZOR!

Je třeba vyplit kolonku zpráva pro příjemce a variabilní symbol, v opačném případě zásilka se může opozdit!

 

 

 

Dalši aukce
 

Zboží můžete vrátit zpět do 14 dní od oznámení odstoupení od smlouvy !!!

Slaná vodní vůz + STICKY MAT ZDARMA Pro každý nákup dodavame Sticky Mat zdarma ako darek !! Odesilame take na Slovensko pres Zasilkovna.Sk Ekologická hračka ze série kreativních vzdělávacích hraček. Vozidlo je samostatně sestavená hračka poháněná slanou vodou. Pro sestavení sady nepotřebujete lepidlo nebo nástroje. Jednotlivé prvky položíme do západky. PÉČE, Měl byste připravit: - šálek - sůl - lžíce - vodu Šálek nalít trochu vody, přidáme sůl v poměru 1:10, dobře promíchejte se lžící a vzít výslednou slanou vodu připojenou k soupravě autíčka kapátko a nalít ji na speciální dlaždice, které pak budou muset být předloženy. To je všechno! Jediné, co musíte udělat, je vložení panelu do auta a okamžitě se rozjede! Hračkový vůz by měl být složen podle pokynů a přidat slanou vodu v poměru 1:10, abychom dosáhli nejlepšího účinku a nejdelšího účinku. Auto je skvělá hračka pro každého, kdo je zvědavý na svět dětí. Umožňuje trávit čas tvůrčím způsobem a také vás učí, jak používat obnovitelnou energii. V SETU: - motor - montážní díly - kapátko - magnetické desky + ZDARMA STICKY MAT -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 24 MESIC ZARUKA Kdyz vyberete CENNÝ BALÍK, zásilku odesílám přes Zasilkovna.cz Kdyz vyberete zásilka do zahraničízásilku odesílám přes Zasilkovna.sk na Slovensko !!! Vydraženou částku + náklady na dopravu převeďte, prosím, na účet. MUNDO s.r.o. 5112010329/0800 neboSK 7611000000002936213483 Zpráva pro příjemce: Uživatelské jméno + DATUM NAKUPU Variabilní symbol: číslo aukce POZOR! Je třeba vyplit kolonku zpráva pro příjemce a variabilní symbol, v opačném případě zásilka se může opozdit! Dalši aukce Zboží můžete vrátit zpět do 14 dní od oznámení odstoupení od smlouvy !!!
Nabídka č. 6944923413Zobrazení: 10