Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Sodastream

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Objem lahve
Regulace perlivosti
Uchycení lahve
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Sodastream

V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 99 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 99 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
12 chevron_right chevron_right nabídek na stránce
Seznam nabídek
12 chevron_right chevron_right

Asi každý z nás viděl reklamu Sodastream: “Už vás nebaví běhat pro lahve perlivé vody do obchodu?” Věděli jste ale, že historie společnosti na výrobu perlivých nápojů sahá až do roku 1903? Tehdy založil společnost Guy Guilbert Gilbey jako dceřinou firmu své destilérky ginu. Téměř hned se ve Velké Británii staly výrobníky sody hitem, a to zejména u královské rodiny a britské smetánky. Prozradíme vám jednotlivé typy Sodastream výrobníků a další Sodastream příslušenství. Podívejte se na naši aktuální nabídku.

Sodastream výrobník sody

Sodastream výrobníky sody lze rozdělit podle typů na Crystal, Spirit One Touch, Spirit a JET. Kromě výrobníku sody Crystal se používají plastové lahve o velikosti 1 litr nebo 0,5 litru. Do Crystal výrobníků se vkládají speciální skleněné 0,8 litrové lahve. Lahve ve výrobnících Spirit a Spirit One Touch se uchycují zacvaknutím, ale v JET výrobnících zašroubováním. Všechny typy mají pro sycení tlačítko v horní části výrobníku.

Sodastream JET
Sodastream Lahev

Lahve Sodastream

Sodastream lahve naleznete hned v několika designových provedeních s možností pořízení neoprenových obalů na lahve. Pokud ztratíte víčko na lahev, nezoufejte, v nabídce můžete objevit náhradní originální nebo víčko s poutkem, které se hodí například na výlety. Skleněné lahve vás i návštěvu zaujmou a navíc je můžete umýt i v myčce.

Sirupy Sodastream

Kromě lahví a výrobníků sody vyrábí Sodastream i příchutě. Vybírat můžete z ovocných příchutích nebo příchutí coly, toniku a energy drinku. Z ovocných příchutí máte možnost vybrat například pomeranč, malinu a citron s limetkou.

Sodastream Sirup

Jak funguje Sodastream?

Do všech výrobníku stačí jednoduše našroubovat originální bombičku s CO2, poté napustit Sodastream lahev vodou, vložit nebo uchytit ji do výrobníku a jednoduchým zmáčknutím si vyrobit perlivou vodu podle vašich požadavků. 

Jak vyčistit lahev Sodastream?

Lahve je potřeba čistit pravidelně, abyste měli čerstvou a chutnou perlivou vodu, zvláště když do lahví dáváte sirupy. Lahve je možné vymýt horkou vodou se saponátem, skleněné můžete vložit do myčky. Pokud jsou v lahvi odolné usazeniny, lze láhev vyčistit kyselinou citronovou. Do lahve vložte dvě lžíce kyseliny a lahev naplňte teplou vodou až po rysku. Následně našroubujte lahev na výrobník a nechte působit 15 minut. Po uplynutí času lahev i trysku opláchněte čistou vodou

Zobrazit méně keyboard_arrow_up