Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
SONY CDP-997 CD přehrávač Japan, bez DO - TV, audio, video
SONY CDP-997 CD přehrávač Japan, bez DO - TV, audio, video
SONY CDP-997 CD přehrávač Japan, bez DO - TV, audio, video
SONY CDP-997 CD přehrávač Japan, bez DO - TV, audio, video
SONY CDP-997 CD přehrávač Japan, bez DO - TV, audio, video
SONY CDP-997 CD přehrávač Japan, bez DO - TV, audio, video
1 z 5
Nefunkční / na díly

SONY CDP-997 CD přehrávač Japan, bez DO

(7046130897)
9 přihazovalo
726 Kč
Ukončeno v neděli 1. 10. 2023, 19:39:11
Vyhráno uživatelem f...r
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
21 sledovalo
9 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Stav zboží
nefunkční produkt nebo produkt určený na náhradní díly
Typ CD přehrávače

Předmětem nabídky je SONY CDP-997 CD přehrávač Japan, bez DO, nalezen při úklidu půdy. Nemám možnost odzkoušet. Po zapnutí svítí, dvířka nosiče CD se otevírají a zavírají samy od sebe po stisknutí tlačítka + displej a LED diody místy probliknou. Takže pro někoho k údržbě a nebo zdroj dílů.


Bez Záruky a Možnosti vrácení. Bez možnosti odpočtu DPH. Včetně všech souvisejících vad ať už uvnitř, či vně produktu.


________________________________________________________________________

Osobní předání možné po dohodě v Teplicích - jinak zasílám PPL


Možnosti přepravy jsou viz. ty, co jsou AKTUÁLNĚ nastavené u každé nabídky, ZÁSILKOVNOU NEZASÍLÁME(Alternativu máme PPL Parcelshop, pokud něco zakoupíte a přejete si zásilku nechat doručit na PPL ParcelShop ve vašem okolí, tak to prosím upřesněte v kolonce při výběru platby "Chci prodejci upřesnit objednávku" a sem prosím nám sdělte kód ParcelShopu, na který si přejete zásilku zaslat).


Kurýrní služba ve výběru dopravy je přepravní služba PPL (Professional Parcel Logistic). Zásilka do Zahraničí platí pouze pro Slovensko. Pro doručení do jiné země nás prosím kontaktujte před zakoupením produktu a bude Vám vypočítána cena přepravného individuálně.

_________________________________________________________________________

Pro více informací o mé práci a pro doplnění informací doporučuji přečíst záložku "Informace od prodejce".

Event. mě kontaktujte kvůli dotazům k aukcím napřímo.

_________________________________________________________________________

Po zakoupení nebo vydražení předmětu Vás žádáme o zaplacení do 48 hodin. Pokud nejste schopni toto dodržet, kontaktujte nás s odůvodněním, nejlépe před samotným zakoupením předmětu.

Předmětem nabídky je SONY CDP-997 CD přehrávač Japan, bez DO, nalezen při úklidu půdy. Nemám možnost odzkoušet. Po zapnutí svítí, dvířka nosiče CD se otevírají a zavírají samy od sebe po stisknutí tlačítka + displej a LED diody místy probliknou. Takže pro někoho k údržbě a nebo zdroj dílů.Bez Záruky a Možnosti vrácení. Bez možnosti odpočtu DPH. Včetně všech souvisejících vad ať už uvnitř, či vně produktu.________________________________________________________________________Osobní předání možné po dohodě v Teplicích - jinak zasílám PPLMožnosti přepravy jsou viz. ty, co jsouAKTUÁLNĚ nastavené u každé nabídky,ZÁSILKOVNOU NEZASÍLÁME(Alternativu máme PPL Parcelshop, pokud něco zakoupíte a přejete si zásilku nechat doručit na PPL ParcelShop ve vašem okolí, tak to prosím upřesněte v kolonce při výběru platby "Chci prodejci upřesnit objednávku" a sem prosím nám sdělte kód ParcelShopu, na který si přejete zásilku zaslat).Kurýrní služba ve výběru dopravy je přepravní služba PPL (Professional Parcel Logistic). Zásilka do Zahraničí platí pouze pro Slovensko. Pro doručení do jiné země nás prosím kontaktujte před zakoupením produktu a bude Vám vypočítána cena přepravného individuálně._________________________________________________________________________Pro více informací o mé práci a pro doplnění informací doporučuji přečíst záložku "Informace od prodejce".Event. mě kontaktujte kvůli dotazům k aukcím napřímo._________________________________________________________________________Po zakoupení nebo vydražení předmětu Vás žádáme o zaplacení do 48 hodin. Pokud nejste schopni toto dodržet, kontaktujte nás s odůvodněním, nejlépe před samotným zakoupením předmětu.
Nabídka č. 7046130897Zobrazení: 331