Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Sony WF-1000XM3 - Mobily a chytrá elektronika
Sony WF-1000XM3 - Mobily a chytrá elektronika
1 z 1
Použité

Sony WF-1000XM3

Skončeno
2 přihazovali
501 Kč
Ukončeno v sobotu 23. 9. 2023, 06:55:41
Vyhráno uživatelem p...7
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt

Prodám pravé sluchátko s nabíjecím obalem Sony WF-1000XM3. Skutečně bezdrátová sluchátka WF-1000XM3 v sobě spojují pokročilou technologii pro potlačení okolního hluku a vysoce kvalitní zvuk, funkce chytrého poslechu, připojení pomocí technologií Bluetooth® a NFC, celodenní výdrž baterie a pohodlí při dlouhém poslechu. Bezdrátová sluchátka nabízející brilantní zvuk, technologii pro potlačení okolního hluku a sofistikované funkce, které se perfektně přizpůsobí konkrétní situaci. Díky tomu si můžete dopřát opravdu výjimečnou kvalitu a dynamiku zvuku, bez zkreslení a s bohatým rozsahem bas. V režimu okolního zvuku sluchátka zachytí vše, co vás obklopuje, což oceníte zejména během pohybu po městě, při cestování nebo sportu. Předností je i stylový design, komfort, spojení ergonomického povrchu a tvaru kopírujícího ušní dutinu pro co nejstabilnější uchycení v uchu. Tento model vám nabídne unikátní zážitek ve více ohledech. Technologie LDAC umožní přenášet až třikrát více dat než Bluetooth, takže si můžete dopřát zvuk s vysokým rozlišením srovnatelným s kabelovým připojením.


Certifikovaná sluchátka pro přizpůsobený zážitek

Sluchátka s certifikací 360 Reality Audio a aplikace Sony Headphones Connect vám umožní optimalizovat zvukový prožitek pomocí analýzy tvaru vašich uší, a vychutnat si pohlcující hudební zážitek.


Skvělá výdrž baterie

Sluchátka vám vydrží celý den - po 8 hodinách provozu máte k dispozici dalších 16 hodin energie uložené v nabíjecím pouzdru. Pokud spěcháte, pak vám bude stačit nabít sluchátka alespoň na pět minut, což vám zaručí dalších šedesát minut přehrávání. Praktická je i aplikace Sony Headphones Connect, která vás upozorní, když energie v nabíjecím pouzdru poklesne pod třicet procent. Sluchátka jsou navíc vybavena technologií Qi pro bezdrátové nabíjení.


Perfektní potlačení okolního hluku

Integrovaný procesor V1, mikrofony citlivé na hluk, měnič s vyšším výkonem a koncovky sluchátek izolující šum - právě to je klíčem ke špičkovému potlačení okolního hluku. Za větrného počasí také spolehlivě zafunguje automatická redukce šumu větru.


Adaptivní nastavení zvuku

Adaptivní nastavení zvuku přizpůsobí nastavení pro okolní zvuk přesně tak, abyste měli ten nejlepší možný požitek z poslechu. Funkce se navíc sama naučí rozpoznávat často navštěvovaná místa, jako je třeba vaše kancelář, oblíbená kavárna, tělocvična nebo letištní hala.

Prodám pravé sluchátko s nabíjecím obalem Sony WF-1000XM3. Skutečně bezdrátová sluchátka WF-1000XM3 v sobě spojují pokročilou technologii pro potlačení okolního hluku a vysoce kvalitní zvuk, funkce chytrého poslechu, připojení pomocí technologií Bluetooth® a NFC, celodenní výdrž baterie a pohodlí při dlouhém poslechu. Bezdrátová sluchátka nabízející brilantní zvuk, technologii pro potlačení okolního hluku a sofistikované funkce, které se perfektně přizpůsobí konkrétní situaci. Díky tomu si můžete dopřát opravdu výjimečnou kvalitu a dynamiku zvuku, bez zkreslení a s bohatým rozsahem bas. V režimu okolního zvuku sluchátka zachytí vše, co vás obklopuje, což oceníte zejména během pohybu po městě, při cestování nebo sportu. Předností je i stylový design, komfort, spojení ergonomického povrchu a tvaru kopírujícího ušní dutinu pro co nejstabilnější uchycení v uchu. Tento model vám nabídne unikátní zážitek ve více ohledech. Technologie LDAC umožní přenášet až třikrát více dat než Bluetooth, takže si můžete dopřát zvuk s vysokým rozlišením srovnatelným s kabelovým připojením. Certifikovaná sluchátka pro přizpůsobený zážitek Sluchátka s certifikací 360 Reality Audio a aplikace Sony Headphones Connect vám umožní optimalizovat zvukový prožitek pomocí analýzy tvaru vašich uší, a vychutnat si pohlcující hudební zážitek. Skvělá výdrž baterie Sluchátka vám vydrží celý den - po 8 hodinách provozu máte k dispozici dalších 16 hodin energie uložené v nabíjecím pouzdru. Pokud spěcháte, pak vám bude stačit nabít sluchátka alespoň na pět minut, což vám zaručí dalších šedesát minut přehrávání. Praktická je i aplikace Sony Headphones Connect, která vás upozorní, když energie v nabíjecím pouzdru poklesne pod třicet procent. Sluchátka jsou navíc vybavena technologií Qi pro bezdrátové nabíjení. Perfektní potlačení okolního hluku Integrovaný procesor V1, mikrofony citlivé na hluk, měnič s vyšším výkonem a koncovky sluchátek izolující šum - právě to je klíčem ke špičkovému potlačení okolního hluku. Za větrného počasí také spolehlivě zafunguje automatická redukce šumu větru. Adaptivní nastavení zvuku Adaptivní nastavení zvuku přizpůsobí nastavení pro okolní zvuk přesně tak, abyste měli ten nejlepší možný požitek z poslechu. Funkce se navíc sama naučí rozpoznávat často navštěvovaná místa, jako je třeba vaše kancelář, oblíbená kavárna, tělocvična nebo letištní hala.

Nabídka č. 7045710856Zobrazení: 217