Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SP HANA ZAGOROVÁ - SPĚCHÁM / APRIL (1983) - Hudba
SP HANA ZAGOROVÁ - SPĚCHÁM / APRIL (1983) - Hudba
SP HANA ZAGOROVÁ - SPĚCHÁM / APRIL (1983) - Hudba
SP HANA ZAGOROVÁ - SPĚCHÁM / APRIL (1983) - Hudba
SP HANA ZAGOROVÁ - SPĚCHÁM / APRIL (1983) - Hudba
1 z 4
Použité

SP HANA ZAGOROVÁ - SPĚCHÁM / APRIL (1983)

Kup teď
Cena
29 Kč
Doprava a platba
Balíkovna Od 69 Kč
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 82 Kč
Doporučená zásilka 95 Kč
Zaslat.cz kurýr na adresu 122 Kč
Balík Do ruky 129 Kč
Osobní převzetí
Kunštát
Doba dodání 4-6 dní
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
SP HANA ZAGOROVÁ - SPĚCHÁM / APRIL (1983)
Popis předmětu
Informace od prodejce
Počet otáček
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Stav desky


SP stav VG+ / VG+

Obal, viz foto.

Při více aukcích, jedno poštovné, pokud to rozměry a váha dovolí.

Postupně budu přidávat další aukce z více kategorií, tak můžete mrknout jestli se třeba něco nebude hodit, díky.

Možnost platit i v EUR.

HODNOCENÍ STAVU GRAMODESEK


Pro hodnocení stavu desek se mezinárodně užívá tzv. „Grading“. Interpretace tohoto hodnocení může být u různých subjektů mírně rozdílná, nicméně základní pravidla i názvy zůstávají stejné.


„New“ nebo „Mint“ vinyl Nová gramofonová deska v perfektním stavu, nenese žádné známky poškození. Protože ne všechny nové desky jsou zataveny v igelitovém obalu, můžete setkat i s dodatečným označením „Sealed“ nebo „Mint Sealed“ což znamená zatavená - nerozbalená.


„Near Mint“ (NM) Použitá gramofonová deska, ale v perfektním stavu. Většina prodejců nedává u použitých desek větší hodnocení než toto. Bez viditelných známek poškození, škrábanců nebo jiných defektů. Povrch desky je zpravidla lesklý a čistý.


„Exelent“ (EX) Použitá gramofonová deska, vykazující známky lehkého opotřebení, jemných vlásečnicových škrábanců a oděrek případně skvrn, které nemají zásadní vliv na reprodukci.


„Very Good“ (VG) Použitá gramofonová deska, vykazující známky většího opotřebení, výraznějších škrábanců a oděrek případně skvrn které mohou mít vliv na reprodukci a šum, případně lehké praskání v záznamu ale nepřeskakuje.


„Good“ (G) Použitá gramofonová deska, vykazující známky velkého opotřebení, škrábanců, skvrn a oděrek patrné i na omak které mají vliv na reprodukci, šum a praskání v záznamu. I když se většinou uvádí že nepřeskakuje, u citlivých přenosek s nižším přítlakem je to u škrábanců patrných na omak prstem dosti pravděpodobné. U tohoto hodnocení můžete nalézt i varianty „G+“ a „G-“.


F (fair) Velmi výrazný šelest a praskot, může při hraní přeskakovat / Obal potrhaný či ušpiněný.


P (poor) Deska neposlouchatelná, praskot přehlušuje zvukový záznam / Obal výrazně poškozený či dokonce chybí.


B (bad) Prakticky nehratelná deska, může být i rozbitá, pouze jako kousek do sbírky.

SP stav VG+ / VG+ Obal, viz foto. Při více aukcích, jedno poštovné, pokud to rozměry a váha dovolí. Postupně budu přidávat další aukce z více kategorií, tak můžete mrknout jestli se třeba něco nebude hodit, díky. Možnost platit i v EUR. HODNOCENÍ STAVU GRAMODESEK Pro hodnocení stavu desek se mezinárodně užívá tzv. „Grading“. Interpretace tohoto hodnocení může být u různých subjektů mírně rozdílná, nicméně základní pravidla i názvy zůstávají stejné. „New“ nebo „Mint“ vinyl Nová gramofonová deska v perfektním stavu, nenese žádné známky poškození. Protože ne všechny nové desky jsou zataveny v igelitovém obalu, můžete setkat i s dodatečným označením „Sealed“ nebo „Mint Sealed“ což znamená zatavená - nerozbalená. „Near Mint“ (NM) Použitá gramofonová deska, ale v perfektním stavu. Většina prodejců nedává u použitých desek větší hodnocení než toto. Bez viditelných známek poškození, škrábanců nebo jiných defektů. Povrch desky je zpravidla lesklý a čistý. „Exelent“ (EX) Použitá gramofonová deska, vykazující známky lehkého opotřebení, jemných vlásečnicových škrábanců a oděrek případně skvrn, které nemají zásadní vliv na reprodukci. „Very Good“ (VG) Použitá gramofonová deska, vykazující známky většího opotřebení, výraznějších škrábanců a oděrek případně skvrn které mohou mít vliv na reprodukci a šum, případně lehké praskání v záznamu ale nepřeskakuje. „Good“ (G) Použitá gramofonová deska, vykazující známky velkého opotřebení, škrábanců, skvrn a oděrek patrné i na omak které mají vliv na reprodukci, šum a praskání v záznamu. I když se většinou uvádí že nepřeskakuje, u citlivých přenosek s nižším přítlakem je to u škrábanců patrných na omak prstem dosti pravděpodobné. U tohoto hodnocení můžete nalézt i varianty „G+“ a „G-“. F (fair) Velmi výrazný šelest a praskot, může při hraní přeskakovat / Obal potrhaný či ušpiněný. P (poor) Deska neposlouchatelná, praskot přehlušuje zvukový záznam / Obal výrazně poškozený či dokonce chybí. B (bad) Prakticky nehratelná deska, může být i rozbitá, pouze jako kousek do sbírky.

Nabídka č. 7062167340 Vystaveno 01.06. 10:06 Zobrazení: 19