Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
SPORTOVNÍ CHYTRÉ HODINKY ❤️NOVÉ /UNISEX M6 - Mobily a chytrá elektronika
SPORTOVNÍ CHYTRÉ HODINKY ❤️NOVÉ /UNISEX M6 - Mobily a chytrá elektronika
SPORTOVNÍ CHYTRÉ HODINKY ❤️NOVÉ /UNISEX M6 - Mobily a chytrá elektronika
SPORTOVNÍ CHYTRÉ HODINKY ❤️NOVÉ /UNISEX M6 - Mobily a chytrá elektronika
SPORTOVNÍ CHYTRÉ HODINKY ❤️NOVÉ /UNISEX M6 - Mobily a chytrá elektronika
SPORTOVNÍ CHYTRÉ HODINKY ❤️NOVÉ /UNISEX M6 - Mobily a chytrá elektronika
SPORTOVNÍ CHYTRÉ HODINKY ❤️NOVÉ /UNISEX M6 - Mobily a chytrá elektronika
1 z 6
Nové

SPORTOVNÍ CHYTRÉ HODINKY ❤️NOVÉ /UNISEX M6

Skončeno
5 přihazovalo
100 Kč
Ukončeno v úterý 12. 12. 2023, 13:06:26
Běžná cena
799 Kč
Vyhráno uživatelem n...n
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
 • Popis předmětu
 • Náklady na přepravu a platba
 • Informace od prodejce
Bluetooth
Určení
Kompatibilní OS
Kompatibilní OS
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

M6 SPORTOVNÍ   CHYTRÉ HODINKY SMARTBAND  -VODĚODOLNÉ M6

unisex/ dámské-pánské klidně i dětské cca od 8 do 100 let - černá barva

nové v balení,skvělý dárek 🤗

Náramek M6 je váš osobní trenér na zápěstí, kterým budete starat o své zdraví po celý den. M4 je nejen elegantním a módním doplňkem, ale je především ideální volbou pro všechny, kteří chtějí vést zdravý životní styl. M4 zobrazuje čas, datum, počítá kroky, spálené kalorie, ujetou vzdálenost, měří čas, monitoruje puls, tlak a okysličení krve. Navíc měří kvalitu spánku. Informuje uživatele o příchozích telefonních hovorech, SMS zprávách, textových zprávách z více komunikátorů.

 

Výhody:

 • Zápěstní senzor (pulsoměr, pulzní oxymetr, tlakoměr) - Optický zápěstní senzor umožňuje sledovat srdeční tep, okysličení a krevní tlak, aniž byste museli nasadit hrudní pás senzorem. Můžete nepřetržitě kontrolovat tepovou frekvenci, intenzitu tréninku, uživatel dostane přesné měření tepové frekvence během dané fyzické aktivity. Výsledky zobrazují na zařízení a v aplikaci, kde také ukládají.
 • Plná kompatibilita systémy Android a iOS - Po spárování náramku s chytrým telefonem pomocí aplikace, která je zdarma a kterou si můžete stáhnout z obchodu Google Play nebo App Store, máme přístup k analýzám, statistikám, zprávám a údajům o sportovních aktivitách, zprávám o kvalitě spánku, zprávám o pulzoměru, zprávám o tlaku a okysličení krve. V aplikaci můžeme vytvořit a uložit uživatelský profil.
 • Vodotěsné a prachotěsné pouzdro - M4 je výrobcem certifikováno stupněm krytí IP67. To znamená, že pouzdro tohoto pásku je prachotěsné a vodotěsné.
 • Rychlá a snadná výměna řemínku - Žádný problém, k výměně řemínku nepotřebujete žádné nářadí. Stačí vyjmout modul a je hotovo. Vyberte si svou oblíbenou barvu řemínku nebo měňte proužky podle nálady či oblečení.

M4 SPORTOVNÍ NÁRAMEK CHYTRÉ HODINKY SMARTBAND HODINKY Kód výrobce OPASKA SPORTOWY ZEGAREK SMART BAND

M4 SPORTOVNÍ NÁRAMEK CHYTRÉ HODINKY SMARTBAND HODINKY EAN (GTIN) 5903641901284

Funkce:

 • Tlakoměr
 • Monitor srdečního tepu - měření tepu
 • Krokoměr
 • SleepMonitor
 • Měření spálených kalorií
 • Měření vzdálenosti
 • Aplikace pro správu a kontrolu výsledků : " Lefun Health " je na Android nebo Ios - po připojení přes Bluetooth si hodinky samy synchronizují čas a datum stažením z telefonu.
 • Barevný displej
 • Zobrazení data a času
 • Dotykové ovládání
 • Automatické zobrazení data a času po pohybu rukou - Nový senzor RT3000
 • Jsou oznámení o telefonním hovoru, sms, mms, Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram, Wechat, QQ,
 • Smartband M6 nabíjíte pomocí nabíječky, která je součástí balení z USB konektoru z notebooku nebo počítače, nebo USB nabíječky s výkonem 500ma , doba nabíjení maximálně 2 hodiny.  
M6 SPORTOVNÍ CHYTRÉ HODINKY SMARTBAND -VODĚODOLNÉ M6 unisex/ dámské-pánské klidně i dětské cca od 8 do 100 let - černá barva nové v balení,skvělý dárek 🤗 Náramek M6 je váš osobní trenér na zápěstí, kterým budete starat o své zdraví po celý den. M4 je nejen elegantním a módním doplňkem, ale je především ideální volbou pro všechny, kteří chtějí vést zdravý životní styl. M4 zobrazuje čas, datum, počítá kroky, spálené kalorie, ujetou vzdálenost, měří čas, monitoruje puls, tlak a okysličení krve. Navíc měří kvalitu spánku. Informuje uživatele o příchozích telefonních hovorech, SMS zprávách, textových zprávách z více komunikátorů. Výhody: Zápěstní senzor (pulsoměr, pulzní oxymetr, tlakoměr) - Optický zápěstní senzor umožňuje sledovat srdeční tep, okysličení a krevní tlak, aniž byste museli nasadit hrudní pás senzorem. Můžete nepřetržitě kontrolovat tepovou frekvenci, intenzitu tréninku, uživatel dostane přesné měření tepové frekvence během dané fyzické aktivity. Výsledky zobrazují na zařízení a v aplikaci, kde také ukládají. Plná kompatibilita systémy Android a iOS - Po spárování náramku s chytrým telefonem pomocí aplikace, která je zdarma a kterou si můžete stáhnout z obchodu Google Play nebo App Store, máme přístup k analýzám, statistikám, zprávám a údajům o sportovních aktivitách, zprávám o kvalitě spánku, zprávám o pulzoměru, zprávám o tlaku a okysličení krve. V aplikaci můžeme vytvořit a uložit uživatelský profil. Vodotěsné a prachotěsné pouzdro - M4 je výrobcem certifikováno stupněm krytí IP67. To znamená, že pouzdro tohoto pásku je prachotěsné a vodotěsné. Rychlá a snadná výměna řemínku - Žádný problém, k výměně řemínku nepotřebujete žádné nářadí. Stačí vyjmout modul a je hotovo. Vyberte si svou oblíbenou barvu řemínku nebo měňte proužky podle nálady či oblečení. Funkce: Tlakoměr Monitor srdečního tepu - měření tepu Krokoměr SleepMonitor Měření spálených kalorií Měření vzdálenosti Aplikace pro správu a kontrolu výsledků : " Lefun Health " je na Android nebo Ios - po připojení přes Bluetooth si hodinky samy synchronizují čas a datum stažením z telefonu. Barevný displej Zobrazení data a času Dotykové ovládání Automatické zobrazení data a času po pohybu rukou - Nový senzor RT3000 Jsou oznámení o telefonním hovoru, sms, mms, Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram, Wechat, QQ, Smartband M6 nabíjíte pomocí nabíječky, která je součástí balení z USB konektoru z notebooku nebo počítače, nebo USB nabíječky s výkonem 500ma , doba nabíjení maximálně 2 hodiny.

Nabídka č. 7051660384Zobrazení: 59