Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Starožitné stříbrné předměty

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Štítky
Období
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Starožitné stříbrné předměty

Populární nabídky
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 708 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 708 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
Seznam nabídek
Populární nabídky
123456 chevron_right chevron_right

Chcete sobě nebo někomu blízkému udělat radost a hledáte starožitnost vyrobenou ze stříbra? V tom případě jste tady správně. V této kategorii najdete nepřeberné množství stříbrných předmětů od svícnů až po tabatěrky, příbory nebo stříbrné miniatury.

Pokud si nevíte rady, jak vyčistit stříbro, přečtěte si o tom v našem článku.

Stříbrné art deco pudřenky

Mezi oblíbené a vyhledávané určitě můžeme zařadit typické pudřenky a tabatěrky vyrobené ze stříbra v období 20. let 20. století. V době art deca tyto pudřenky měla téměř každá žena. Velikostí jsou ideální i do menší kabelky. Bývají zdobené gravírováním, jemným dekorem v podobě květin a ornamentů. Stříbro snadno a rychle vyčistíte pomocí speciální napuštěné vaty, kterou seženete v jakékoliv drogerii. Pak už stačí koupit pudrovou náplň a pudřenku bez problému používat. Věříme, že tohle je ideální dárek pro každou ženu.

Art deco stříbrná pudřenka
Stříbrná dózička zdobená smaltem

Dózičky a šňupky na tabák

Sbíráte všechny možné starožitné dózičky, lékovky nebo krabičky, takzvané šňupky na tabák? V tom případě i vy si tady v nabídkách na Aukru jistě vyberete. Tyto krabičky jsou většinou vyrobeny ze stříbra o ryzosti 800/1000, které bylo hojně využíváno v průběhu 19. i 20. století právě na tyto předměty, ale i šperky. Lékovky pak mohou být zdobeny vzácným a drahým materiálem a technikou, takzvaným smaltem neboli emailem. Jde o lesklý a barevný povlak z roztaveného skla.

Stříbrné svícny jako investice

Koupě starožitných stříbrných svícnů chce dobré promyšlení, protože jde o větší investici. Stříbrné svícny mohou být sólové nebo párové, jednoduché i několikaramenné. Setkat se tedy můžete se svícny, které mají několik variant, jak je můžete využívat. Ramena se často dají odšroubovat a vám tak vznikne jednoduchý svícen na jednu svíčku. Dobré je si zjistit, zda jsou svícny opravdu stříbrné, v tom případě byste na nich měli najít punc, anebo pouze silně postříbřené. Rozdíl je pak pochopitelně v ceně. Stejně tak vás může zmást hmotnost svícnů. Ve valné většině totiž nejde o samotné stříbro, ale svícny jsou takzvaně plněny jiným materiálem kvůli lepší stabilitě a bezpečnosti.

Stříbrné svícny
Sada stříbrných příborů

Stříbrné stolování

Naprosto ideální svatební dar, ale i dobrá koupě a investice pro vás samotné. Mluvíme o všech možných stříbrných příborech, předkládacích příborech, naběračkách nebo lžičkách. Taková stříbrná lžička se dává i jako dar miminku. Stříbro má ještě další velkou výhodu, a tím je to, že dezinfikuje. Proto se vyloženě doporučuje jíst i pít vodu ze stříbrných pohárů.

Stříbrné dekorace a miniatury 

V nabídkách najdete i celou řadu stříbrných drobných předmětu, miniatur, rámečků na fotografie nebo slánky a pepřenky, které se budou skvěle vyjímat na vašem jídelním stole. 

Stříbrná slánka a pepřenka
Zobrazit méně keyboard_arrow_up