Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Starší pivní plechovka do sbírky - PILSNER URQUELL - KISS  - Nápojový průmyslStarší pivní plechovka do sbírky - PILSNER URQUELL - KISS  - Nápojový průmyslStarší pivní plechovka do sbírky - PILSNER URQUELL - KISS  - Nápojový průmyslStarší pivní plechovka do sbírky - PILSNER URQUELL - KISS  - Nápojový průmyslStarší pivní plechovka do sbírky - PILSNER URQUELL - KISS  - Nápojový průmyslStarší pivní plechovka do sbírky - PILSNER URQUELL - KISS  - Nápojový průmysl
Starší pivní plechovka do sbírky - PILSNER URQUELL - KISS  - Nápojový průmysl
1 z 6

Starší pivní plechovka do sbírky - PILSNER URQUELL - KISS

(7046008313)
Žádný příhoz
35 Kč
Ukončeno v neděli 24. 9. 2023, 19:10:59
Nikdo nezakoupil
5 sledovalo
Žádný příhoz
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Doba dodání (od obdržení platby)

Prodávám z vlastní sbírky:


Prázdné pivní plechovky nebo plechovka viz fotografie.

ROZPRODEJ SBÍRKY.


Plechovky jsou prázdné.

Stav plechovek viz fotografie.

Vystavuji zde prázdné pivní plechovky ze své sbírky. Všechny plechovky ve sbírce jsou většinou 20 až 40 let staré, prohlédněte si fotografie a doplňte si sbírku.

Mám na prodej několik tisíc plechovek.

V případě výhry více aukcí plechovek (například celkově více než cca 50 ks plechovek) upřednostňuji osobní převzetí, aby nedošlo k poničení při přepravě poštou.

Po dohodě mohu plechovky předat v Neratovicích, Líbeznicích nebo v Obříství.

V případě dotazů mne kontaktujte.


Při nákupu více plechovek se nejprve domluvíme na způsobu zaslání, spočítání poštovného a poté teprve bude následovat platba.


Na platbu nespěchám, můžeme to uzavřít vždy na konci měsíce.


Děkuji.

Prodávám z vlastní sbírky:Prázdné pivní plechovky nebo plechovka viz fotografie.ROZPRODEJ SBÍRKY.Plechovky jsou prázdné.Stav plechovek viz fotografie.Vystavuji zde prázdné pivní plechovky ze své sbírky. Všechny plechovky ve sbírce jsou většinou 20 až 40 let staré, prohlédněte si fotografie a doplňte si sbírku.Mám na prodej několik tisíc plechovek. V případě výhry více aukcí plechovek (například celkově více než cca 50 ks plechovek) upřednostňuji osobní převzetí, aby nedošlo k poničení při přepravě poštou.Po dohodě mohu plechovky předat v Neratovicích, Líbeznicích nebo v Obříství.V případě dotazů mne kontaktujte.Při nákupu více plechovek se nejprve domluvíme na způsobu zaslání, spočítání poštovného a poté teprve bude následovat platba.Na platbu nespěchám, můžeme to uzavřít vždy na konci měsíce.Děkuji.
Nabídka č. 7046008313Zobrazení: 8