Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

STITCH - 5D diamantové malování  - Zařízení pro dům a zahradu
STITCH - 5D diamantové malování  - Zařízení pro dům a zahradu
STITCH - 5D diamantové malování  - Zařízení pro dům a zahradu
STITCH - 5D diamantové malování  - Zařízení pro dům a zahradu
1 z 3
Rozbaleno

STITCH - 5D diamantové malování

Skončeno
2 přihazovali
80 Kč
Ukončeno v neděli 23. 6. 2024, 20:50:00
Vyhráno uživatelem h...t
Bezpečné přihazování s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
Doprava a platba
Balíkovna Od 70 Kč
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 85 Kč
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
STITCH - 5D diamantové malování
Popis předmětu
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

O této položce

  • Vynikající materiál: plátno naší sady Full Drill 5D DIY DiaEnte Art Painting Kit je vyrobeno z vysoce čirého tisku se vzory s vysokým rozlišením, které jsou vodotěsné, šetrné k životnímu prostředí, odolné proti vráskám a roztržení, nelze je snadno složit a odolné.

 

  • Snadná výroba: symboly sad obrazů na plátně jsou přehledně uspořádány a snadno identifikovatelné. Diamantová malba obsahuje odpovídající nástroje, jako je vrtací pero, plastový tác, pinzeta atd. Můžete vrtat pohodlněji.

 

  • Užijte si DIY zábavu: 5D DIY sada na malování diamantů je dobrá vzdělávací hračka pro děti, která zmírní stres, zlepší praktické schopnosti učení a užijte si zábavu z DIY. Diamantová malba DIY kamínkovým křížovým stehem je dobrým nástrojem pro dospělé, jak zabít čas.

 

  • SUPER FLASH DIAMONDS - Diamantový obraz září na slunci nebo ve světle a je trojrozměrný, velmi realistický a zářící. Sady pro malování diamantů na plátno pro dospělé jsou jasnější a realističtější.
O této položce Vynikající materiál: plátno naší sady Full Drill 5D DIY DiaEnte Art Painting Kit je vyrobeno z vysoce čirého tisku se vzory s vysokým rozlišením, které jsou vodotěsné, šetrné k životnímu prostředí, odolné proti vráskám a roztržení, nelze je snadno složit a odolné. Snadná výroba: symboly sad obrazů na plátně jsou přehledně uspořádány a snadno identifikovatelné. Diamantová malba obsahuje odpovídající nástroje, jako je vrtací pero, plastový tác, pinzeta atd. Můžete vrtat pohodlněji. Užijte si DIY zábavu: 5D DIY sada na malování diamantů je dobrá vzdělávací hračka pro děti, která zmírní stres, zlepší praktické schopnosti učení a užijte si zábavu z DIY. Diamantová malba DIY kamínkovým křížovým stehem je dobrým nástrojem pro dospělé, jak zabít čas. SUPER FLASH DIAMONDS - Diamantový obraz září na slunci nebo ve světle a je trojrozměrný, velmi realistický a zářící. Sady pro malování diamantů na plátno pro dospělé jsou jasnější a realističtější.

Nabídka č. 7065330243 Vystaveno 18.06. 20:06 Zobrazení: 41