Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

Vaše jedna minuta
je pro druhého celý život.

Nechte se spolu s námi povznést duchem Světového dne štědrosti a dobrých skutků a zapojte se do charitativní akce.

Staňte se hrdinou pro druhého a třeba zrovna vy vyhrajete setkání s osobnostmi ze světa herectví či nezisku. Myslete spolu s námi i na ty méně šťastné.

Série charitativních aukcí Dobropad probíhá od 18. do 28. listopadu 2023 ve spolupráci s UNICEF, Hnutím DUHA a Lékaři bez hranic s cílem pomoci potřebným. Čekají na vás výhry v podobě originálních zážitků se známými osobnostmi.

Na jaké aukce a výhry se můžete těšit

V sobotu 18. 11. 2023 v 19:00 startují všechny charitativní aukce a poběží celých 10 dní. Během nich můžete přihazovat na své favority. Všechny aukce končí 28. 11. 2023 také v 19:00. A co za výhry vás čeká?

Všechny aukce >>

Večeře s Lékaři bez hranic

18. 11. – 28. 11. 2023

Jaké to je být ženou, jejíž přítomnost na misích Lékařů bez hranic znamená záchranu životů dětí a jejich maminek? A jak se cítí žena, která svým postojem a svými názory přímo ovlivňuje dění v Lékařích bez hranic? Vyhrajte setkání s Lucií Brázdovou a Sylvou Horákovou. Během společné večeře budete mít možnost si s nimi popovídat o práci Lékařů bez hranic, a hlavně o pacientech a pacientkách, kteří díky pomoci dárců jako Vy znovu získali zpět své zdraví.

Přihodit >>

Zachraňte lesy spolu s Janou Plodkovou. Zve Vás do divadla.

18. 11. – 28. 11. 2023

Pomozte s Janou Plodkovou a Hnutím DUHA našim lesům. Výtěžek z aukce VIP vstupenek na Vámi zvolené divadelní představení s herečkou Janou Plodkovou je určen na kampaň zachranmelesy.cz. Po představení Vás paní Jana Plodková zve na skleničku u osobního setkání v kavárně Divadle na Zábradlí.

Přihodit >>

Lístky do divadla a provedení zákulisí s Jitkou Čvančarovou

18. 11. – 28. 11. 2023

Vydražte si dva lístky do divadla s Jitkou Čvančarovou, vyslankyní dobré vůle pro UNICEF ČR, která Vás provede i zákulisím a vy tak budete mít jedinečnou příležitost vidět to, co je běžnému divákovi skryté. Vydražená částka bude použita na programy pomoci UNICEF dětem z krizových oblastí.

Přihodit >>

Certifikovaná kopie prvního vydání limitované edice magazínu VOGUE CS

18. 11. – 28. 11. 2023

Certifikovaná kopie prvního vydání limitované edice magazínu VOGUE CS, která vyšla v září 2018 a které bylo vytisknuto pouze 250 kopií. Jedná se o opravdový unikát. Celý výtisk je zabalen v elegantním balení, časopis Vás tak nadchne nejen svým obsahem, ale i vizuální stránkou. Součástí je certifikát, který zaručuje pravost kopie - jedná se o kopii č. 108/250. Lepší dárek pod stromeček pro všechny milovníky módy a krásy, jen tak nikde neseženete.

Přihodit >>

Poznejte FTV Prima pod pokličkou

18. 11. – 28. 11. 2023

Láká Vás nahlédnout pod pokličku jedné z největších komerčních televizí v ČR? Nyní máte jedinečnou příležitost získat exkluzivní vstup pro dvě osoby do studií FTV Prima a nahlédnout tak do tajů televizní tvorby.

Přihodit >>

Aukro podporuje dobročinné organizace a pomáhá s podporu komunikace a fundraisingu bez nároku na poplatky za úspěšný prodej.

Jen od ledna se na Aukru v charitativních aukcích vytěžilo přes 4 740 000 Kč a peníze už pomáhají tam, kde jsou třeba.

Jste organizace, která by ráda realizovala charitativní aukci? Můžete využít Aukro jako skvělou platformu pro vaše dobročinné aktivity.

Více informací >>

Často kladené dotazy

Aukro připravilo ve spolupráci s charitativními organizacemi konkrétní dobročinné projekty, kde propojuje potřebné s vámi, potenciálními dárci.
  1. Vyberte si konkrétní aukci, díky které chcete podpořit dobrý skutek.
  2. Nastavte si částku, kterou chcete přispět, přes tlačítko přihodit. Doporučujeme využít funkce maximálního příhozu. Není žádný omezený limit.
  3. Pokud bude vámi přihozená částka nejvyšší a aukci vyhrajete, přijde vám email s poděkováním a výzvou k platbě. 100 % vašich darovaných prostředků bude převedeno na zvolený projekt.
  4. U neziskové organizace, která aukci pořádala, si můžete také zažádat o potvrzení poskytnutí finančního daru pro daňové účely.
100 % vašich darovaných prostředků bude převedeno na zvolený projekt, Aukro si nenechává žádnou provizi.
Po uhrazení aukce vám do emailu dorazí kontaktní údaje na charitativní organizaci. Ta se s vámi spojí a domluví se na detailech ohledně vyzvednutí výhry.
Počet aukcí, ve kterých můžete přihazovat, není nikterak omezen. Zúčastněte se klidně všech, máte-li na ně potřebné finanční prostředky.
Kontaktujte prosím přislušnou charitativní organizaci, která danou aukci pořádá. Kontakty na ni naleznete na detailu aukce.

Představujeme zapojené charitativní organizace

Lékaři bez hranic poskytují zdravotnickou a humanitární pomoc v konfliktních oblastech, po přírodních katastrofách a při epidemiích ve více než 70 zemích světa už od roku 1971.

UNICEF (Dětský fond OSN) byl založen v roce 1946. Pomáhá dětem přežít ve 193 zemích světa, podporuje jejich rozvoj a zajišťuje jim zdravotní péči, výživu, pitnou vodu a hygienu, základní vzdělání a ochranu.

Hnutí DUHA prosazuje zdravé prostředí pro život, pestrou přírodu a chytrou ekonomiku. Dokáží rozhýbat politiky a úřady, jednají s firmami a pomáhají domácnostem.