Vyberte si kategorii
Stříbrné náušnice- kruhy s přívěškem - Stříbrné šperky
Stříbrné náušnice- kruhy s přívěškem - Stříbrné šperky
Stříbrné náušnice- kruhy s přívěškem - Stříbrné šperky
Stříbrné náušnice- kruhy s přívěškem - Stříbrné šperky
1 z 3
Použité

Stříbrné náušnice- kruhy s přívěškem

(7044810590)
Žádný příhoz
347 Kč
Končí v neděli 10. 12. 14:23
Kolik přihodit?
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
3 sledují
Žádný příhoz
Doprava
Balíkovna od 79 Kč
Zásilkovna od 95 Kč
Česká pošta Cenné psaní 105 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Ryzost
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Technika/materiál
Ryzosti stříbra
Doba dodání (od obdržení platby)

Předmětem prodeje jsou stříbrné náušnice- kruhy s přívěšky. Prosím berte v potaz, že nekupujete nový šperk a jako takový může nést drobné známky užívání.

Nádherné stříbrné náušničky.

Popis:

Materiál: stříbro Ag925/ 1000

Celková váha: 3,46g

Celkové rozměry náušnic: 2,2 x 1,0cm

Průměr kruhů- vrchní části náušnic: cca 1,4cm

Zboží odpovídá puncovnímu zákonu. Všechny šperky z mé nabídky prochází puncovní kontrolou a jsou puncovány platnými značkami pro území České Republiky. Všechny šperky zasílám v dárkové krabičce s paragonem. Při zakoupení více předmětů platíte pouze jedno poštovné. Záruka na nové zboží 24 měsíců, na použité a starožitné 12 měsíců. U věcí prodávaných za nižší cenu, se záruka nevztahuje na vady, pro které byla nižší cena sjednána. Použité a starožitné šperky můžou nést drobné stopy užívání ( drobné škrábance atd ). Drahé kameny osazované do stříbra jsou převážně v nižší kvalitě, ve vyšší kvalitě se osazují převážně do zlata a platiny. Váha diamantů je pouze orientační a může se od reálného stavu lišit. Upozornění: patinované šperky se nečistí v čistících roztocích, můžou ztratit začernání- patinu. Když se Vám zboží nebude líbit, vratte do 14dnů zpět. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Předmětem prodeje jsou stříbrné náušnice- kruhy s přívěšky. Prosím berte v potaz, že nekupujete nový šperk a jako takový může nést drobné známky užívání.Nádherné stříbrné náušničky.Popis: Materiál: stříbro Ag925/ 1000 Celková váha: 3,46gCelkové rozměry náušnic: 2,2 x 1,0cm Průměr kruhů- vrchní části náušnic: cca 1,4cm Zboží odpovídá puncovnímu zákonu. Všechny šperky z mé nabídky prochází puncovní kontrolou a jsou puncovány platnými značkami pro území České Republiky. Všechny šperky zasílám v dárkové krabičce s paragonem. Při zakoupení více předmětů platíte pouze jedno poštovné. Záruka na nové zboží 24 měsíců, na použité a starožitné 12 měsíců. U věcí prodávaných za nižší cenu, se záruka nevztahuje na vady, pro které byla nižší cena sjednána. Použité a starožitné šperky můžou nést drobné stopy užívání ( drobné škrábance atd ). Drahé kameny osazované do stříbra jsou převážně v nižší kvalitě, ve vyšší kvalitě se osazují převážně do zlata a platiny. Váha diamantů je pouze orientační a může se od reálného stavu lišit. Upozornění: patinované šperky se nečistí v čistících roztocích, můžou ztratit začernání- patinu. Když se Vám zboží nebude líbit, vratte do 14dnů zpět. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.
Nabídka č. 7044810590Zobrazení: 12