Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Tablet Prestigio Grace 3101 na opravu/ND od 1 Kč !!! - Tablety a čtečky e-knih
Tablet Prestigio Grace 3101 na opravu/ND od 1 Kč !!! - Tablety a čtečky e-knih
Tablet Prestigio Grace 3101 na opravu/ND od 1 Kč !!! - Tablety a čtečky e-knih
1 z 2
Nefunkční / na díly

Tablet Prestigio Grace 3101 na opravu/ND od 1 Kč !!!

Skončeno
1 přihazoval
1 Kč
Ukončeno v sobotu 22. 6. 2024, 18:00:00
Vyhráno uživatelem v...5
Bezpečné přihazování s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
Doprava a platba
Balíkovna Od 65 Kč
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 80 Kč
Zaslat.cz kurýr na adresu 125 Kč
Osobní převzetí
Pardubice
Doba dodání 2-3 dny
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Tablet Prestigio Grace 3101 na opravu/ND od 1 Kč !!!
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nefunkční produkt nebo produkt určený na náhradní díly

Nabízím do aukce tenhle tablet od 1 Kč na opravu nebo na náhradní díly. Již po záruce došlo k nafouknutí baterie a nebylo možné tablet nabíjet.


Nemám bohužel čas řešit opravu, tak raději to nabízím tady pro někoho kdo by si s tím poradil.


Displej je OK, pořád nalepená fólie. Dražíte přesně to, co je na fotce. Příhozy neruším.


Podívejte se na mé ostatní aukce !!!


Popis produktu:


Prestigio TAB Grace 3101 LTE - ZÁBAVA ZAČÍNÁ Seznamte se s novým tabletem, který se specializuje na zábavu! Sledujte HD video na vysoce kontrastním a jasném 10 palcovém IPS displeji, přehrávejte náročné hry pro více hráčů s 2GB RAM a čtyřjádrovým procesorem, streamujte bez přerušování díky 4G LTE připojení a získejte nejnovější aktualizace pro Vaše oblíbené aplikace s Androidem 7.0 Nougat. Vše, co potřebujete k zábavě! Prestigio TAB Grace 3101 LTE - Neomezená rychlost a spolehlivý výkon Bleskové 4G LTE připojení budete milovat! Maže všechny hranice a odstraňuje omezení. Zažijte streamování bez přerušování, plynulé přehrávání her pro více hráčů a surfování rychlejší než kdy předtím. Tablet využívá nejnovější verzi systému Android - 7.0 Nougat. Budete první, kdo si stáhne nové aplikace a obdrží nejnovější aktualizace Vašich oblíbených her a programů. Režim inteligentní úspory energie "Doze on the go" Vám pomůže užívat si oblíbené aplikace po celý den bez hledání nabíječky a spousta dalších možností přizpůsobení Vám přinese další potěšení. Prestigio TAB Grace 3101 LTE - Širokoúhlá zábava a velká kapacita úložiště 10,1 palcová diagonální obrazovka je důležitou vlastností tabletu určeného pro zábavu. Je dostatečně široký, abyste mohli vychutnat všechny výhody her, sledování videí a surfování po internetu, ale přesto je docela kompaktní, abyste ho mohli používat kdekoli. Díky HD rozlišení a technologii IPS si navíc vychutnáte kvalitu obsahu! Chcete-li prozkoumat a využít všechny příležitosti tabletu, budete potřebovat dostatek místa pro ukládání obsahu. Grace 3101 4G má k dispozici vnitřní úložiště s kapacitou 16 GB, které lze rozšířit microSD kartou až na kapacitu 32 GB. Nezapomeňte na cloudové úložiště! Prestigio TAB Grace 3101 LTE - Foťte na cestách Společnost Prestigio také přidala do tabletu dva fotoaparáty pro zachycení snímků na cestách: 5.0 MP zadní fotoaparát s LED bleskem může být použit k zachycení zvláštních okamžiků a přední 2 MP kamera pro videohovory s přáteli a rodinou, když jste pryč. Prestigio TAB Grace 3101 LTE - Duální SIM Tablet podporuje dvě SIM karty, takže můžete používat jednu SIM kartu pro bleskově rychlý 4G internet a další k uskutečnění hovorů.

Nabízím do aukce tenhle tablet od 1 Kč na opravu nebo na náhradní díly. Již po záruce došlo k nafouknutí baterie a nebylo možné tablet nabíjet. Nemám bohužel čas řešit opravu, tak raději to nabízím tady pro někoho kdo by si s tím poradil. Displej je OK, pořád nalepená fólie. Dražíte přesně to, co je na fotce. Příhozy neruším. Podívejte se na mé ostatní aukce !!! Popis produktu: Prestigio TAB Grace 3101 LTE - ZÁBAVA ZAČÍNÁ Seznamte se s novým tabletem, který se specializuje na zábavu! Sledujte HD video na vysoce kontrastním a jasném 10 palcovém IPS displeji, přehrávejte náročné hry pro více hráčů s 2GB RAM a čtyřjádrovým procesorem, streamujte bez přerušování díky 4G LTE připojení a získejte nejnovější aktualizace pro Vaše oblíbené aplikace s Androidem 7.0 Nougat. Vše, co potřebujete k zábavě! Prestigio TAB Grace 3101 LTE - Neomezená rychlost a spolehlivý výkon Bleskové 4G LTE připojení budete milovat! Maže všechny hranice a odstraňuje omezení. Zažijte streamování bez přerušování, plynulé přehrávání her pro více hráčů a surfování rychlejší než kdy předtím. Tablet využívá nejnovější verzi systému Android - 7.0 Nougat. Budete první, kdo si stáhne nové aplikace a obdrží nejnovější aktualizace Vašich oblíbených her a programů. Režim inteligentní úspory energie "Doze on the go" Vám pomůže užívat si oblíbené aplikace po celý den bez hledání nabíječky a spousta dalších možností přizpůsobení Vám přinese další potěšení. Prestigio TAB Grace 3101 LTE - Širokoúhlá zábava a velká kapacita úložiště 10,1 palcová diagonální obrazovka je důležitou vlastností tabletu určeného pro zábavu. Je dostatečně široký, abyste mohli vychutnat všechny výhody her, sledování videí a surfování po internetu, ale přesto je docela kompaktní, abyste ho mohli používat kdekoli. Díky HD rozlišení a technologii IPS si navíc vychutnáte kvalitu obsahu! Chcete-li prozkoumat a využít všechny příležitosti tabletu, budete potřebovat dostatek místa pro ukládání obsahu. Grace 3101 4G má k dispozici vnitřní úložiště s kapacitou 16 GB, které lze rozšířit microSD kartou až na kapacitu 32 GB. Nezapomeňte na cloudové úložiště! Prestigio TAB Grace 3101 LTE - Foťte na cestách Společnost Prestigio také přidala do tabletu dva fotoaparáty pro zachycení snímků na cestách: 5.0 MP zadní fotoaparát s LED bleskem může být použit k zachycení zvláštních okamžiků a přední 2 MP kamera pro videohovory s přáteli a rodinou, když jste pryč. Prestigio TAB Grace 3101 LTE - Duální SIM Tablet podporuje dvě SIM karty, takže můžete používat jednu SIM kartu pro bleskově rychlý 4G internet a další k uskutečnění hovorů.

Nabídka č. 7064927112 Vystaveno 12.06. 18:06 Zobrazení: 65