Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Těhotenský pás 4 v 1, úleva od bolesti zad, pánve,kyčlí vel. L BABYGO® - Lékárna a zdraví
Těhotenský pás 4 v 1, úleva od bolesti zad, pánve,kyčlí vel. L BABYGO® - Lékárna a zdraví
Těhotenský pás 4 v 1, úleva od bolesti zad, pánve,kyčlí vel. L BABYGO® - Lékárna a zdraví
Těhotenský pás 4 v 1, úleva od bolesti zad, pánve,kyčlí vel. L BABYGO® - Lékárna a zdraví
Těhotenský pás 4 v 1, úleva od bolesti zad, pánve,kyčlí vel. L BABYGO® - Lékárna a zdraví
Těhotenský pás 4 v 1, úleva od bolesti zad, pánve,kyčlí vel. L BABYGO® - Lékárna a zdraví
1 z 5
Rozbaleno

Těhotenský pás 4 v 1, úleva od bolesti zad, pánve,kyčlí vel. L BABYGO®

(7046440661)
1 přihazoval
1 Kč
Ukončeno ve středu 27. 9. 2023, 20:10:00
Vyhráno uživatelem v...1
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
4 sledovali
1 přihazoval
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

Velikost - L: 14-16 [90cm - 120cm]


💗 TĚHOTNÉ DÁMY PROČ SI VYBRAT BABYGO? Zaručujeme okamžitou úlevu, pohodlí a zdravější těhotenství! Pás BABYGO využívá nejkvalitnější mikrovláknovou technologii pro nejlepší a nejbezpečnější podporu pro maminku a miminko během každého trimestru! Vyrobeno z inovativního, super měkkého, 2-směrně strečového lehkého materiálu, zaměřujeme se, předcházíme a odstraňujeme běžné těhotenské bolesti jako žádný jiný.

👩‍⚕️ DOPORUČUJEME PŘEDNÍ PORODNÍCI! Lékařské studie ukazují, že nošení vysoce kvalitního těhotenského pásu pomáhá podporovat zdravější těhotenství, což má za následek bezpečnější a snazší porod pro vás i vaše dítě! Náš plně nastavitelný pás na suchý zip se pohodlně nosí, má síťované vložky pro větší prodyšnost a bude vás podporovat po celou dobu od prvního trimestru do posledního! 📏 Podívejte se do našeho průvodce velikostí, kde najdete ten správný pásek pro vás.

🤰 OKAMŽITÁ ÚLEVA ZA NEPOHODLÍ! Chraňte a minimalizujte bolesti zad, pánve a kyčlí! Používejte náš pás v jakémkoli trimestru, pod oblečením nebo nad ním a pociťte jeho výhody! Stabilizujte páteř, zvedněte břicho a podpořte správné držení těla. Uvolněte napětí ve svalech! Zmírněte ischias, bolest pánevního pletence a pomozte SPD. Chraňte své kulaté vazy a SI klouby. Těhotná s dvojčaty!? Náš podpůrný pás vám poskytne dostatek roztažení a podpory.

🤱 REKVALITA PO PORODU! Použití našeho pásu je nejbezpečnější způsob, jak zmírnit nepohodlí, urychlit proces hojení a vrátit se na váhu před těhotenstvím. Použijte jej k podpoře hlavních svalů a vazů, které byly nataženy během těhotenství. Náš pás podporuje svalovou paměť a zlepší vaše zotavení z diastázy recti tím, že vám zaváže břicho po oddělení břicha.

📚 OBSAHUJE 40 STRÁNKOVÁ KNIHA TĚHOTENSTVÍ! Buďte aktivní a zmírněte nepohodlí s 25 nejlepšími jógovými strečinky pro maminku a miminko. Uvolněte napětí v těhotenství a připravte vás a vaše dítě na porod pomocí našich trimestrových cílených cvičení. Vraťte se ke své hmotnosti před otěhotněním s naším optimálním plánem poporodní regenerace.

Velikost - L: 14-16 [90cm - 120cm]💗 TĚHOTNÉ DÁMY PROČ SI VYBRAT BABYGO? Zaručujeme okamžitou úlevu, pohodlí a zdravější těhotenství! Pás BABYGO využívá nejkvalitnější mikrovláknovou technologii pro nejlepší a nejbezpečnější podporu pro maminku a miminko během každého trimestru! Vyrobeno z inovativního, super měkkého, 2-směrně strečového lehkého materiálu, zaměřujeme se, předcházíme a odstraňujeme běžné těhotenské bolesti jako žádný jiný.👩‍⚕️ DOPORUČUJEME PŘEDNÍ PORODNÍCI! Lékařské studie ukazují, že nošení vysoce kvalitního těhotenského pásu pomáhá podporovat zdravější těhotenství, což má za následek bezpečnější a snazší porod pro vás i vaše dítě! Náš plně nastavitelný pás na suchý zip se pohodlně nosí, má síťované vložky pro větší prodyšnost a bude vás podporovat po celou dobu od prvního trimestru do posledního! 📏 Podívejte se do našeho průvodce velikostí, kde najdete ten správný pásek pro vás.🤰 OKAMŽITÁ ÚLEVA ZA NEPOHODLÍ! Chraňte a minimalizujte bolesti zad, pánve a kyčlí! Používejte náš pás v jakémkoli trimestru, pod oblečením nebo nad ním a pociťte jeho výhody! Stabilizujte páteř, zvedněte břicho a podpořte správné držení těla. Uvolněte napětí ve svalech! Zmírněte ischias, bolest pánevního pletence a pomozte SPD. Chraňte své kulaté vazy a SI klouby. Těhotná s dvojčaty!? Náš podpůrný pás vám poskytne dostatek roztažení a podpory.🤱 REKVALITA PO PORODU! Použití našeho pásu je nejbezpečnější způsob, jak zmírnit nepohodlí, urychlit proces hojení a vrátit se na váhu před těhotenstvím. Použijte jej k podpoře hlavních svalů a vazů, které byly nataženy během těhotenství. Náš pás podporuje svalovou paměť a zlepší vaše zotavení z diastázy recti tím, že vám zaváže břicho po oddělení břicha.📚 OBSAHUJE 40 STRÁNKOVÁ KNIHA TĚHOTENSTVÍ! Buďte aktivní a zmírněte nepohodlí s 25 nejlepšími jógovými strečinky pro maminku a miminko. Uvolněte napětí v těhotenství a připravte vás a vaše dítě na porod pomocí našich trimestrových cílených cvičení. Vraťte se ke své hmotnosti před otěhotněním s naším optimálním plánem poporodní regenerace.
Nabídka č. 7046440661Zobrazení: 12