Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Televize LG 37LH4000-ZA + držák na stěnu - TV, audio, video
Televize LG 37LH4000-ZA + držák na stěnu - TV, audio, video
Televize LG 37LH4000-ZA + držák na stěnu - TV, audio, video
Televize LG 37LH4000-ZA + držák na stěnu - TV, audio, video
1 z 3
Použité

Televize LG 37LH4000-ZA + držák na stěnu

Kup teď
Cena
1 985 Kč

nebo
Doprava a platba
Osobní převzetí
Želešice
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Televize LG 37LH4000-ZA + držák na stěnu
Popis předmětu
Úhlopříčka obrazovky
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Doba odezvy
Počet HDMI
Operační spotřeba
Značka
Obnovovací frekvence panelu

Upozornění: Televize je plně funkční chybí k ní pouze ovladač!


Na prodej nabízím televizi LG 37LH4000-ZA ve výborném stavu. Tato televize nabízí kvalitní zobrazení a skvělý uživatelský zážitek. Je vybavena 37palcovým LCD displejem s Full HD rozlišením, což zaručuje ostré a detailní zobrazení obrazu.


Televize LG 37LH4000-ZA je vybavena různými funkcemi a technologiemi pro vylepšení obrazu a zvuku. Patří sem například technologie TruMotion, která minimalizuje rozmazání pohybu a poskytuje plynulé a ostré zobrazení akčních scén. Díky pokročilému zvukovému systému si můžete vychutnat bohatý a prostorový zvukový zážitek.


Tato televize nabízí také různé připojovací možnosti, včetně HDMI a USB portů, což umožňuje připojení dalších zařízení, jako jsou herní konzole, Blu-ray přehrávače nebo flash disky. Díky integrovanému digitálnímu tuneru můžete přijímat vysílání vysokého rozlišení přímo bez externího přijímače.


Televize LG 37LH4000-ZA je navržena s ohledem na jednoduchost ovládání a intuitivní používání.


Tato televize je v perfektním technickém stavu a esteticky vypadá velmi dobře. Je vhodná pro různé prostředí, jako je obývací pokoj, ložnice nebo herní místnost.


Pokud hledáte kvalitní televizi s vynikajícím obrazem a skvělými funkcemi, televize LG 37LH4000-ZA je skvělou volbou. Nechte se pohltit úžasným zážitkem z sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních událostí.


Pokud máte zájem o tuto televizi, neváhejte a kontaktujte mě pro další informace nebo dohodnutí prohlídky.


K televizi dodám v ceně i držák na stěnu, který dobře pasuje na televizi LG 37LH4000-ZA, je k ní vše potřebné, pouze je potřeba koupit hmoždinky a vruty.

Upozornění: Televize je plně funkční chybí k ní pouze ovladač! Na prodej nabízím televizi LG 37LH4000-ZA ve výborném stavu. Tato televize nabízí kvalitní zobrazení a skvělý uživatelský zážitek. Je vybavena 37palcovým LCD displejem s Full HD rozlišením, což zaručuje ostré a detailní zobrazení obrazu. Televize LG 37LH4000-ZA je vybavena různými funkcemi a technologiemi pro vylepšení obrazu a zvuku. Patří sem například technologie TruMotion, která minimalizuje rozmazání pohybu a poskytuje plynulé a ostré zobrazení akčních scén. Díky pokročilému zvukovému systému si můžete vychutnat bohatý a prostorový zvukový zážitek. Tato televize nabízí také různé připojovací možnosti, včetně HDMI a USB portů, což umožňuje připojení dalších zařízení, jako jsou herní konzole, Blu-ray přehrávače nebo flash disky. Díky integrovanému digitálnímu tuneru můžete přijímat vysílání vysokého rozlišení přímo bez externího přijímače. Televize LG 37LH4000-ZA je navržena s ohledem na jednoduchost ovládání a intuitivní používání. Tato televize je v perfektním technickém stavu a esteticky vypadá velmi dobře. Je vhodná pro různé prostředí, jako je obývací pokoj, ložnice nebo herní místnost. Pokud hledáte kvalitní televizi s vynikajícím obrazem a skvělými funkcemi, televize LG 37LH4000-ZA je skvělou volbou. Nechte se pohltit úžasným zážitkem z sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a sportovních událostí. Pokud máte zájem o tuto televizi, neváhejte a kontaktujte mě pro další informace nebo dohodnutí prohlídky. K televizi dodám v ceně i držák na stěnu, který dobře pasuje na televizi LG 37LH4000-ZA, je k ní vše potřebné, pouze je potřeba koupit hmoždinky a vruty.

Nabídka č. 7046204645 Vystaveno 17.07. 17:07 Zobrazení: 1