Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Televize Samsung UE43AU9072 - TV, audio, video
Televize Samsung UE43AU9072 - TV, audio, video
Televize Samsung UE43AU9072 - TV, audio, video
Televize Samsung UE43AU9072 - TV, audio, video
Televize Samsung UE43AU9072 - TV, audio, video
Televize Samsung UE43AU9072 - TV, audio, video
1 z 5
Zánovní

Televize Samsung UE43AU9072

Skončeno
9 přihazovalo
4 540 Kč
Ukončeno v úterý 18. 6. 2024, 08:31:08
Vyhráno uživatelem M...7
Bezpečné přihazování s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
Doprava a platba
Zaslat.cz kurýr na adresu 175 Kč
Balíkovna Od 200 Kč
Osobní převzetí
Malobratřice
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Televize Samsung UE43AU9072
Popis předmětu
Stav zboží
krátce používaný, funkční produkt
Značka
Úhlopříčka obrazovky
Zánovní televize Samsung UE43AU9072. TV by měla být ještě zhruba rok v záruce, někde mám účtenku a záručák, avšak dokud to nenajdu, udávám raději bez záruky. Když najdu, informaci doplním.
Rozprodávám pozůstalost.
Televize je jako nová. Pořizovací cena byla tuším kolem 15 tisíc.

Údaje o TV jsou podle modelu z fotografií dohledadetelné na netu.

Elegantní televizor s minimalistickým designem vypadá skvěle na zdi i ve stojanu, do kterého lze navíc schovat všechny kabely. Velká obrazovka s miliardou barevných odstínů, vyšší škála úrovně světla a 3D zvuk vás okamžitě vtáhnou do děje. Při hraní her je možné upravit nastavení tak, aby cesta za vítězstvím byla co nejjednodušší, a určitě oceníte i bezchybné a plynulé přechody akčních scén. Navíc vám Samsung TV zobrazí displej telefonu, abyste nemuseli neustále sledovat dvě obrazovky.

Barvy i světlo
Sledujte svůj oblíbený film jinýma očima díky obrazovce Dynamic Crystal Color, která pracuje s miliardou barevných odstínů. Perfektně zbarvené detaily vyniknou i díky vysokému dynamickému rozsahu HDR, který upravuje jas tak, abyste se dobře orientovali i ve tmavých scénách. Procesor Crystal s 4K rozlišením a schopností mapovat barvy se postará o naprosto realistický obraz.

Úhlopříčka obrazovky
108 cm
Úhlopříčka v palcích
43 palců
Průměrný příkon
73 W
DVB-T tuner
ano
DVB-T2
ano
DVB-S/S2
ano
DVB-C
ano
Zánovní televize Samsung UE43AU9072. TV by měla být ještě zhruba rok v záruce, někde mám účtenku a záručák, avšak dokud to nenajdu, udávám raději bez záruky. Když najdu, informaci doplním. Rozprodávám pozůstalost. Televize je jako nová. Pořizovací cena byla tuším kolem 15 tisíc. Údaje o TV jsou podle modelu z fotografií dohledadetelné na netu. Elegantní televizor s minimalistickým designem vypadá skvěle na zdi i ve stojanu, do kterého lze navíc schovat všechny kabely. Velká obrazovka s miliardou barevných odstínů, vyšší škála úrovně světla a 3D zvuk vás okamžitě vtáhnou do děje. Při hraní her je možné upravit nastavení tak, aby cesta za vítězstvím byla co nejjednodušší, a určitě oceníte i bezchybné a plynulé přechody akčních scén. Navíc vám Samsung TV zobrazí displej telefonu, abyste nemuseli neustále sledovat dvě obrazovky. Barvy i světlo Sledujte svůj oblíbený film jinýma očima díky obrazovce Dynamic Crystal Color, která pracuje s miliardou barevných odstínů. Perfektně zbarvené detaily vyniknou i díky vysokému dynamickému rozsahu HDR, který upravuje jas tak, abyste se dobře orientovali i ve tmavých scénách. Procesor Crystal s 4K rozlišením a schopností mapovat barvy se postará o naprosto realistický obraz. Úhlopříčka obrazovky 108 cm Úhlopříčka v palcích 43 palců Průměrný příkon 73 W DVB-T tuner ano DVB-T2 ano DVB-S/S2 ano DVB-C ano

Nabídka č. 7064826348 Vystaveno 11.06. 08:06 Zobrazení: 506