search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii

TESLA BRNO NF. GENERÁTOR 12 XG 036 - 30Hz až 20kHz, ZE SPŠE !!! (6996717765)

Vystavit v této kategorii
visibility
TESLA BRNO NF. GENERÁTOR 12 XG 036 - 30Hz až 20kHz, ZE SPŠE !!! - Elektronika
TESLA BRNO NF. GENERÁTOR 12 XG 036 - 30Hz až 20kHz, ZE SPŠE !!! - Elektronika
TESLA BRNO NF. GENERÁTOR 12 XG 036 - 30Hz až 20kHz, ZE SPŠE !!! - Elektronika
TESLA BRNO NF. GENERÁTOR 12 XG 036 - 30Hz až 20kHz, ZE SPŠE !!! - Elektronika
TESLA BRNO NF. GENERÁTOR 12 XG 036 - 30Hz až 20kHz, ZE SPŠE !!! - Elektronika
TESLA BRNO NF. GENERÁTOR 12 XG 036 - 30Hz až 20kHz, ZE SPŠE !!! - Elektronika
1 z 6

TESLA BRNO NF. GENERÁTOR 12 XG 036 - 30Hz až 20kHz, ZE SPŠE !!!

6 osob přihazovalo (Vyhrál d...k)

20 osob
sledovalo

update

Ukončena
27. 9. 17:02:00

Aktuální cena
408 Kč
 • person Vyhráno uživatelem d...k
 • 6 přihazujících
 • 20 sledujících
 • update Ukončeno pondělí, 27. 9. 2021, 17:02:00
 • Dobrý den.

  Máme možnost Vám nabídnout další velice zachovalý, málo používaný NF. GENERÁTOR pracující v rozsahu 30Hz až 20 kHz. Přístroj je z produkce výrobků TESLA BRNO. Zařízení pochází z kabinetu SŘEDNÍ PRŮMYSLOVÉ ŠKOLY kde sloužilo pro laboratorní cvičení jako učební pomůcka. Přístroj dle našeho názoru je velice pěkný, mechanicky nepoškozený, nezakouřený, viz foto. Musel být velice málo používaný. Přístroj je funkční, viz foto. Další funkce netestované.

  Součástí AUKCE není OSCILOSKOP Goldstar, síťové šňůry a propojovací vodiče. Vše sloužilo pouze k tomu aby se předvedla funkčnost prodávaného NF. GENERÁTORU.

  Prosím pozor, z právní opatrnosti a vzhledem k značnému stáří prodávaného zboží prodáváme toto zboží pouze a výhradně za účelem vystavení nebo na náhradní díly. Toto zboží v žádném případě neprodáváme za účelem jeho používání, k čemuž bylo před mnoha a mnoha lety vyrobeno. ZBOŽÍ PRODÁVÁME PROTO JAKO NEFUNKČNÍ !!! Na vydražené - prodávané zboží v žádném případě neposkytujeme žádnou záruku a servis. Prosím komu tyto naše podmínky nevyhovují tak ať nepřihazuje.


  PROSÍME O UHRAZENÍ AUKCE DO 2 PRACOVNÍCH DNŮ OD SKONČENÍ AUKCE na číslo účtu : 3443170002/5500, jako variabilní symbol prosím uveďte číslo dané aukce. Děkujeme.


  Z našich zkušeností Vám doporučujeme vydražené zboží při předání přepravcem raději rozbalit i když obal nevykazuje vizuálně žádné známky poruchy. A za přítomnosti přepravce překontrolovat celistvost dodaného zboží. Na pozdější reklamace již žádný z přepravců nechce moc brát zřetel. Děkujeme.

  Stanovená cena za dopravu platí po ČR.

  Přepravu do zahraničí je třeba si odsouhlasit před AUKCÍ.

  The set price for transport is valid in the Czech Republic.

  Transportation abroad must be agreed before the AUCTION. Thank you.

  POZOR !!!

  V kartě AUKRA nemáme nastavené osobní PŘEVZETÍ. Proto osobní převzetí není v žádném případě možné !!! Proto nám prosím ohledně toho nevolejte, nepište a nesnažte se nás "lámat" a vysvětlovat, že pro Vás je výhodnější osobní převzetí. Pro naší společnost z organizačních důvodů to výhodné není, tak proto to také neděláme a dělat nebudeme !!! Kdyby Vám to z jakéhokoliv důvodu nevyhovovalo, tak Vás prosíme NEPŘIHAZUJTE a nechte zboží jiným, kteří nemají s námi nastavenými podmínkami problém. Moc Vám za to děkujeme.

  V kartě AUKRA nemáme také informaci o tom, že jednotlivé zboží slučujeme do jednoho balíku.

  SLUČOVÁNÍ zásadně neděláme od té doby kdy jeden nepoctivý dražitel nám zapřel dodávku sloučeného zboží.

  A naše společnost nebyla ničím schopná prokázat, že tomu tak není. A následně dotyčnému nepoctivci se vracela platba za údajně námi nedodané zboží. Proto prosíme nekontaktujte nás s otázkou KOLIK BUDE POŠTOVNÉ ? Poštovné bude a je takové jak je stanovené předem u každé AUKCE. Komu to prosím nevyhovuje a má k těmto nastaveným podmínkám výhrady tak moc Vás prosíme NEPŘIHAZUJTE a nechte zboží jiným, kteří nemají s námi nastavenými podmínkami problém. Moc Vám za to děkujeme.

  Před každým příhozem dobře zvažte zda zboží skutečně chcete a zda zboží chcete za tu momentální cenu na kterou přihazujete. Protože příhozy NEMÁME MOŽNOST ZRUŠIT. PROTOŽE KDYŽ VY DRAŽÍTE TAK MY MÁME JIŽ PO PRACOVNÍ DOBĚ A JSME DOMA U RODINY !!!

  ANTIK elektronik s.r.o., Brno, Pracovní doba : Pondělí až Pátek od 9.00 do 17.00 hodin.

V pořádku