Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

TFA Dostmann Projekční budík rádio, se síťovým zdrojem - Přehrávače a multimédia
TFA Dostmann Projekční budík rádio, se síťovým zdrojem - Přehrávače a multimédia
TFA Dostmann Projekční budík rádio, se síťovým zdrojem - Přehrávače a multimédia
1 z 2
Nové

TFA Dostmann Projekční budík rádio, se síťovým zdrojem

Skončeno
7 přihazovalo
322 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 27. 6. 2024, 19:45:00
Vyhráno uživatelem a...a
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 87 Kč
Kurýr 99 Kč
Zásilkovna s dobírkou Od 129 Kč
Kurýr s dobírkou 139 Kč
Zásilkovna s dobírkou SK Od 160 Kč
Zaslat.cz kurýr na adresu 175 Kč
Osobní převzetí
Lískovice
Doba dodání 2-3 dny
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
TFA Dostmann Projekční budík rádio, se síťovým zdrojem
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

Nové a originálně zabalené...


Rádiové hodiny: Zobrazení času díky rádiovému přenosu a rádiovému strojku s vysokou přesností, takže budík nikdy není nutné přepínat.


Budík bez tikání: Digitální budík s budíkem a funkcí snooze, žádné rušivé tikání díky digitálnímu displeji.


Displej: Na displeji uvidíte nejen aktuální čas, ale také datum, den v týdnu (v 10 jazycích) a aktuální vnitřní teplotu.


Budík s projekcí: Možnost projekce digitálního zobrazení času, vnitřní teploty a symbolu alarmu v červených číslicích na stěnu ložnice nebo strop.


Osvětlení: Projekce a osvětlení displeje lze nastavit ve dvou stupních jasu nebo zcela vypnout; trvalá projekce pouze se síťovým adaptérem (včetně).


Popis:

Probudíte se tam a znovu v noci a ptáte se, jak je pozdě? S tímto rádiovým projekčním budíkem od TFA máte aktuální čas jasně před očima, protože se promítá jako digitální displej s červenými číslicemi na stěně vaší ložnice nebo strop. Současně se objeví také pokojová teplota a můžete zkontrolovat, zda je hodnota v ideálním rozsahu pro zotavující spánek (16 °C až 18 °C). Pokud je zapnutá funkce budíku, na promítaném displeji se navíc objeví symbol budíku a máte jistotu, že váš budík zazvoní v nastaveném čase. Projekci a osvětlení displeje lze nastavit ve dvou stupních jasu nebo zcela vypnout. Rádiové hodiny přijímají čas přes signál DCF 77. Díky tomu získáte aktuální čas vždy přesně na sekundu a datum a den v týdnu se objeví bez předchozího nastavení. Budík vás vždy ve správný čas vytáhne z budíku. S funkcí snooze si můžete dopřát ještě pár minut spánku navíc. Pokud přístroj provozujete samostatně na bateriích, lze projekci a osvětlení displeje aktivovat na několik sekund pouze stisknutím tlačítka. Pro trvalou projekci potřebujete síťový adaptér, který je součástí dodávky.


Vaše výhody rádiového projekčního budíku TFA Dostmann s teplotou:

✔ Nástěnné projekce času a vnitřní teploty

✔ Symbol alarmu se objeví při aktivním alarmu

✔ Budík s funkcí odloženého buzení

✔ Projekce a podsvícení se dvěma stupni jasu

✔ Displej s datem, dnem v týdnu a vnitřní teplotou


Technické údaje

✔ Hodiny: Rádiové hodiny

✔ Rozsah měření teploty: -10...+50°C (+14...+122°F)

✔ Materiál: umělá hmota

✔ Montáž: K postavení

✔ Napájení: Baterie, síťový adaptér

✔ Baterie 2 x 1,5 V AA (nejsou součástí dodávky)

✔ Rozměry: (D) 141 x (Š) 51 x (V) 91 mm

✔ Hmotnost: 171g

✔ Rozsah dodávky: Rádiový projekční budík, síťový adaptér, návod k obsluze

Nové a originálně zabalené... Rádiové hodiny: Zobrazení času díky rádiovému přenosu a rádiovému strojku s vysokou přesností, takže budík nikdy není nutné přepínat. Budík bez tikání: Digitální budík s budíkem a funkcí snooze, žádné rušivé tikání díky digitálnímu displeji. Displej: Na displeji uvidíte nejen aktuální čas, ale také datum, den v týdnu (v 10 jazycích) a aktuální vnitřní teplotu. Budík s projekcí: Možnost projekce digitálního zobrazení času, vnitřní teploty a symbolu alarmu v červených číslicích na stěnu ložnice nebo strop. Osvětlení: Projekce a osvětlení displeje lze nastavit ve dvou stupních jasu nebo zcela vypnout; trvalá projekce pouze se síťovým adaptérem (včetně). Popis: Probudíte se tam a znovu v noci a ptáte se, jak je pozdě? S tímto rádiovým projekčním budíkem od TFA máte aktuální čas jasně před očima, protože se promítá jako digitální displej s červenými číslicemi na stěně vaší ložnice nebo strop. Současně se objeví také pokojová teplota a můžete zkontrolovat, zda je hodnota v ideálním rozsahu pro zotavující spánek (16 °C až 18 °C). Pokud je zapnutá funkce budíku, na promítaném displeji se navíc objeví symbol budíku a máte jistotu, že váš budík zazvoní v nastaveném čase. Projekci a osvětlení displeje lze nastavit ve dvou stupních jasu nebo zcela vypnout. Rádiové hodiny přijímají čas přes signál DCF 77. Díky tomu získáte aktuální čas vždy přesně na sekundu a datum a den v týdnu se objeví bez předchozího nastavení. Budík vás vždy ve správný čas vytáhne z budíku. S funkcí snooze si můžete dopřát ještě pár minut spánku navíc. Pokud přístroj provozujete samostatně na bateriích, lze projekci a osvětlení displeje aktivovat na několik sekund pouze stisknutím tlačítka. Pro trvalou projekci potřebujete síťový adaptér, který je součástí dodávky. Vaše výhody rádiového projekčního budíku TFA Dostmann s teplotou: ✔ Nástěnné projekce času a vnitřní teploty ✔ Symbol alarmu se objeví při aktivním alarmu ✔ Budík s funkcí odloženého buzení ✔ Projekce a podsvícení se dvěma stupni jasu ✔ Displej s datem, dnem v týdnu a vnitřní teplotou Technické údaje ✔ Hodiny: Rádiové hodiny ✔ Rozsah měření teploty: -10...+50°C (+14...+122°F) ✔ Materiál: umělá hmota ✔ Montáž: K postavení ✔ Napájení: Baterie, síťový adaptér ✔ Baterie 2 x 1,5 V AA (nejsou součástí dodávky) ✔ Rozměry: (D) 141 x (Š) 51 x (V) 91 mm ✔ Hmotnost: 171g ✔ Rozsah dodávky: Rádiový projekční budík, síťový adaptér, návod k obsluze

Nabídka č. 7065505558 Vystaveno 22.06. 19:06 Zobrazení: 45