Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
TP Doklady technický průkaz ORIGINÁLNÍ ŠTÍTEK JAWA 50 550 PAŘEZ PIONÝR - Auto-moto
TP Doklady technický průkaz ORIGINÁLNÍ ŠTÍTEK JAWA 50 550 PAŘEZ PIONÝR - Auto-moto
1 z 1
Nové

TP Doklady technický průkaz ORIGINÁLNÍ ŠTÍTEK JAWA 50 550 PAŘEZ PIONÝR

Skončeno
21 přihazovalo
27 700 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 14. 12. 2023, 21:17:35
Vyhráno uživatelem R...s
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Rok výroby
Pohon
Objem motoru
Převodovka
Výkon
Značka motocyklu

Dobrý den,


prodám torzo motocyklu z kterého je použitelný originální a původní štítek (za originalitu ručím), platné doklady na JAWA pionýr 50 typ 550 tzv. pařez. vč. Nejedná se o žádné dovozové doklady z Polska apod. Doklady jsou psané na mne. Obdržíte plnou moc nebo společně na úřadě přepíšeme motocykl. VIN 92617.


Stav viz foto. Rád zodpovím dotazy, osobní prohlídka vítána. Pokud si nejste něčím jistí, dostavte se osobně nebo napšte nebo nepřihazujte. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel, jelikož fotografie jsou aktuální a jakékoliv upřesňující informace rád doplním.


Platba předem. Osobní převzetí do 5 dnů od výhry aukce, po platbě předem do 14 dnů. Po předchozích zkušenostech bohužel musím přistoupit k tomu, že v opačném případě nabídku vystavuji znovu anebo nabídnu druhému nejvýše přihazujícímu zájemci.

Zboží odesílám nejpozději 14. den od připsání platby na účet, zpravidla se snažím o dřívější odeslání.

Sledujte i mé další aukce, kde prodávám také díly typu: uloženka, originál, patina či nepoužité díly. Díly na Jawa, ČZ, Škoda, Mercedes. Uložte si mě do oblíbených, budu přidávat další zajímavé věci např. na Jawa 500 OHC, Jawa Sport, Manet m90, Jawa 550 pařez, Prase 501 atd.

Dobrý den, prodám torzo motocyklu z kterého je použitelný originální a původní štítek (za originalitu ručím), platné doklady na JAWA pionýr 50 typ 550 tzv. pařez. vč. Nejedná se o žádné dovozové doklady z Polska apod. Doklady jsou psané na mne. Obdržíte plnou moc nebo společně na úřadě přepíšeme motocykl. VIN 92617. Stav viz foto. Rád zodpovím dotazy, osobní prohlídka vítána. Pokud si nejste něčím jistí, dostavte se osobně nebo napšte nebo nepřihazujte. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel, jelikož fotografie jsou aktuální a jakékoliv upřesňující informace rád doplním. Platba předem. Osobní převzetí do 5 dnů od výhry aukce, po platbě předem do 14 dnů. Po předchozích zkušenostech bohužel musím přistoupit k tomu, že v opačném případě nabídku vystavuji znovu anebo nabídnu druhému nejvýše přihazujícímu zájemci. Zboží odesílám nejpozději 14. den od připsání platby na účet, zpravidla se snažím o dřívější odeslání. Sledujte i mé další aukce, kde prodávám také díly typu: uloženka, originál, patina či nepoužité díly. Díly na Jawa, ČZ, Škoda, Mercedes. Uložte si mě do oblíbených, budu přidávat další zajímavé věci např. na Jawa 500 OHC, Jawa Sport, Manet m90, Jawa 550 pařez, Prase 501 atd.

Nabídka č. 7051629431Zobrazení: 3453