Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
TŘEŠŤ DA Batelov VYSOČINA Horní Cerekev Počátky Telč Pelhřimov JIHLAVA - Pohlednice místopis
TŘEŠŤ DA Batelov VYSOČINA Horní Cerekev Počátky Telč Pelhřimov JIHLAVA - Pohlednice místopis
TŘEŠŤ DA Batelov VYSOČINA Horní Cerekev Počátky Telč Pelhřimov JIHLAVA - Pohlednice místopis
1 z 2

TŘEŠŤ DA Batelov VYSOČINA Horní Cerekev Počátky Telč Pelhřimov JIHLAVA

(7046068003)
Žádný příhoz
268 Kč
Ukončeno v úterý 7. 11. 2023, 18:42:00
Nikdo nezakoupil
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
Žádný sledující
Žádný příhoz
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Barevnost
Doba dodání (od obdržení platby)
Okres
Kód zboží

cca 1902 - TŘEŠŤ, okres JIHLAVA (IGLAU), (Historie, Vysočina, Českomoravská vrchovina, Loučky, Dačice, Slavonice, Pelhřimov, Batelov, Polná, Štoky, Větrný Jeníkov, Horní Dolní Cerekev, Pacov, Třešť, Telč)

Velmi zajímavá, pěkná DA, RU, ČB, MF stará, sběratelská, originální pohlednice / pohled, ČB chromotypie v dobré, sbírkové kvalitě.

Pohled na celkový pohled na město, panorama, městská zástavba, okolní krajina.

Pohlednice je velice pěkná, zásadně nepoškozená. V rámečku původní text pisatele, vlevo nahoře v rohu nepatrný otisk razítka. Fotografie je pěkná, dobrý soutisk, dobře čitelná, mnoho pěkných detailů, vhodná k digitalizaci a archivaci.

Růžky pevné, nezlomené, nepatrně naťuklé, hrany místy mírně oběhlé, rámeček popsaný, místy mírně osahaný.

Celkově velmi pěkná a zajímavá.

Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).


REVERS: DA, RU - prošlá poštou, známka chybí. Razítko pp. Třešť, razítko dp. Praha Žižkov. Posláno z Třešť do Praha 3 Žižkov, Husinecká ulice 11, vila, slečna Ema Anna Hadačová, Hodačová.

Foto: x

Náklad: x

Vydal: x


Celkový stav předmětu je dobrý - vhodné do Vaší sbírky.

Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).


Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad.

Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce".

Doporučené poštovné v rámci ČR při jednorázovém nákupu nad 1501 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu).

Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe. 


Ceny poštovného určeny dle aktuálního ceníku v záložce "Náklady na přepravu a platba", který férově zohledňuje reálné náklady na spolehlivé doručení a bezpečné zabalení zakoupeného zboží. 


Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce.

Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty s. p.), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží).

V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce).

Jako variabilní symbol při platbě uvádějte vždy ID/číslo aukro aukce/položky, prosím.

cca 1902 - TŘEŠŤ, okres JIHLAVA (IGLAU), (Historie, Vysočina, Českomoravská vrchovina, Loučky, Dačice, Slavonice, Pelhřimov, Batelov, Polná, Štoky, Větrný Jeníkov, Horní Dolní Cerekev, Pacov, Třešť, Telč)Velmi zajímavá, pěkná DA, RU, ČB, MF stará, sběratelská, originální pohlednice / pohled, ČB chromotypie v dobré, sbírkové kvalitě.Pohled na celkový pohled na město, panorama, městská zástavba, okolní krajina.Pohlednice je velice pěkná, zásadně nepoškozená. V rámečku původní text pisatele, vlevo nahoře v rohu nepatrný otisk razítka. Fotografie je pěkná, dobrý soutisk, dobře čitelná, mnoho pěkných detailů, vhodná k digitalizaci a archivaci.Růžky pevné, nezlomené, nepatrně naťuklé, hrany místy mírně oběhlé, rámeček popsaný, místy mírně osahaný.Celkově velmi pěkná a zajímavá. Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).REVERS: DA, RU - prošlá poštou, známka chybí. Razítko pp. Třešť, razítko dp. Praha Žižkov. Posláno z Třešť do Praha 3 Žižkov, Husinecká ulice 11, vila, slečna Ema Anna Hadačová, Hodačová.Foto: xNáklad: xVydal: xCelkový stav předmětu je dobrý - vhodné do Vaší sbírky.Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad. Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce". Doporučené poštovné v rámci ČR při jednorázovém nákupu nad 1501 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu). Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe.Ceny poštovného určeny dle aktuálního ceníku v záložce "Náklady na přepravu a platba", který férově zohledňuje reálné náklady na spolehlivé doručení a bezpečné zabalení zakoupeného zboží.Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce. Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty s. p.), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží). V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce). Jako variabilní symbol při platbě uvádějte vždy ID/číslo aukro aukce/položky, prosím.
Nabídka č. 7046068003Zobrazení: 6