Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
TŘEŠŤ ŠIMKOVY KOUTY Batelov VYSOČINA Počátky Telč Pelhřimov JIHLAVA - Pohlednice místopis
TŘEŠŤ ŠIMKOVY KOUTY Batelov VYSOČINA Počátky Telč Pelhřimov JIHLAVA - Pohlednice místopis
TŘEŠŤ ŠIMKOVY KOUTY Batelov VYSOČINA Počátky Telč Pelhřimov JIHLAVA - Pohlednice místopis
1 z 2

TŘEŠŤ ŠIMKOVY KOUTY Batelov VYSOČINA Počátky Telč Pelhřimov JIHLAVA

(7046068004)
Žádný příhoz
218 Kč
Ukončeno v úterý 7. 11. 2023, 18:42:00
Nikdo nezakoupil
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
Žádný sledující
Žádný příhoz
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Barevnost
Doba dodání (od obdržení platby)
Okres
Kód zboží

cca 1936 - TŘEŠŤ, okres JIHLAVA (IGLAU), (Historie, Vysočina, Českomoravská vrchovina, Loučky, Dačice, Slavonice, Pelhřimov, Batelov, Polná, Štoky, Větrný Jeníkov, Horní Dolní Cerekev, Pacov, Třešť, Telč)

Velmi zajímavá, pěkná ČB, MF stará, historická, sběratelská, originální FOTO pohlednice / pohled, na výšku ve velmi dobré, sbírkové kvalitě.

Pohled na zajímavá partie Třešť, tzv. Šimkovy kouty, přírodní park, lesopark, jezírko, vegetace.

Pohlednice je velice pěkná, zásadně nepoškozená. Fotografie je velice pěkná, čistá, nepoškozená, velmi dobrý soutisk, dobře čitelná, mnoho pěkných detailů, vhodná k digitalizaci a archivaci.

Růžky pevné, nezlomené, velice nepatrně naťuklé, hrany v pořádku.

Celkově velmi pěkná a zajímavá.

Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).


REVERS: prošlá poštou, v reversu drobné skvrnky, kompletní. Známky dělená, smíšená frankatura ČSP 1x T. G. M. 1.20K růžová + 1x M. R. Š. 30h vínová + razítko VLP Vlaková pošta Jihlava - Slavonice. Bohužel známk M. R. Š. mírně poškozena, jinak pěkná filatelie, celistvost. Posláno z Třešť do České Budějovice, Linecká ulice, paní Růžena Moučková

Foto: x, č. 39

Náklad: Grafo Čuda, Holice v Čechách, č. 39

Vydal: Grafo Čuda, Holice v Čechách, č. 39


Celkový stav předmětu je velmi dobrý - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky.

Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).


Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad.

Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce".

Doporučené poštovné v rámci ČR při jednorázovém nákupu nad 1501 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu).

Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe. 


Ceny poštovného určeny dle aktuálního ceníku v záložce "Náklady na přepravu a platba", který férově zohledňuje reálné náklady na spolehlivé doručení a bezpečné zabalení zakoupeného zboží. 


Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce.

Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty s. p.), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží).

V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce).

Jako variabilní symbol při platbě uvádějte vždy ID/číslo aukro aukce/položky, prosím.

cca 1936 - TŘEŠŤ, okres JIHLAVA (IGLAU), (Historie, Vysočina, Českomoravská vrchovina, Loučky, Dačice, Slavonice, Pelhřimov, Batelov, Polná, Štoky, Větrný Jeníkov, Horní Dolní Cerekev, Pacov, Třešť, Telč)Velmi zajímavá, pěkná ČB, MF stará, historická, sběratelská, originální FOTO pohlednice / pohled, na výšku ve velmi dobré, sbírkové kvalitě.Pohled na zajímavá partie Třešť, tzv. Šimkovy kouty, přírodní park, lesopark, jezírko, vegetace. Pohlednice je velice pěkná, zásadně nepoškozená. Fotografie je velice pěkná, čistá, nepoškozená, velmi dobrý soutisk, dobře čitelná, mnoho pěkných detailů, vhodná k digitalizaci a archivaci.Růžky pevné, nezlomené, velice nepatrně naťuklé, hrany v pořádku. Celkově velmi pěkná a zajímavá. Stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).REVERS: prošlá poštou, v reversu drobné skvrnky, kompletní. Známky dělená, smíšená frankatura ČSP 1x T. G. M. 1.20K růžová + 1x M. R. Š. 30h vínová + razítko VLP Vlaková pošta Jihlava - Slavonice. Bohužel známk M. R. Š. mírně poškozena, jinak pěkná filatelie, celistvost. Posláno z Třešť do České Budějovice, Linecká ulice, paní Růžena MoučkováFoto: x, č. 39Náklad: Grafo Čuda, Holice v Čechách, č. 39Vydal: Grafo Čuda, Holice v Čechách, č. 39Celkový stav předmětu je velmi dobrý - sbírková kvalita - vhodné do Vaší sbírky.Celkový stav viz sken/foto/náhled (náhledy opatřeny ochranným vodoznakem konvolut.cz - ve skutečnosti samozřejmě bez vodoznaku).Kupující příhozem potvrzuje, že byl seznámen s celkovým stavem předmětu, včetně případných vad. Kupujete to, co vidíte vyobrazeno. Více informací v popisu aukce a v záložce "Informace od prodejce". Doporučené poštovné v rámci ČR při jednorázovém nákupu nad 1501 CZK zdarma (platí i v případě zakoupení více položek z jednoho aukro účtu). Obyčejné poštovné a zásilka a její nedoručení je na riziko kupujícího. Volbou obyčejného poštovného kupující výslovně přejímá riziko nedoručení zásilky na sebe.Ceny poštovného určeny dle aktuálního ceníku v záložce "Náklady na přepravu a platba", který férově zohledňuje reálné náklady na spolehlivé doručení a bezpečné zabalení zakoupeného zboží.Všechny zakoupené předměty zasíláme ve sběratelském obalu a ochranné obálce. Platba předem, bankovním převodem na účet FIO 88811333/2010 (zdarma), poštovní poukázkou typu A (dle ceníku České Pošty s. p.), nebo via PayPal info@konvolut.cz (v případě platby prostřednictvím služby PayPal však připočtěte +5% z konečné ceny zakoupeného zboží). V případě jakýchkoli doplňujících dotazů využijte aukro kontaktní formulář (záložka Moje zprávy nebo funkce Zeptat se prodejce). Jako variabilní symbol při platbě uvádějte vždy ID/číslo aukro aukce/položky, prosím.
Nabídka č. 7046068004Zobrazení: 3