Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Tvrzená skleněná fólie BROTECT pro Honor Magic 5 Pro (POUZE kamera) - undefined
Tvrzená skleněná fólie BROTECT pro Honor Magic 5 Pro (POUZE kamera) - undefined
1 z 1
Nové

Tvrzená skleněná fólie BROTECT pro Honor Magic 5 Pro (POUZE kamera)

Kup teď
Cena
179 Kč
K dispozici
1000 ks
1 ks
Bezpečný nákup s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Cenné psaní Zdarma
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Tvrzená skleněná fólie BROTECT pro Honor Magic 5 Pro (POUZE kamera)
Popis předmětu
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Povrch
Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana obrazovky pro váš Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát)!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem flexibilnější než standardní skleněné fólie na trhu. I přes svou flexibilitu nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen jako břitva. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na vašem displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní lepicí vrstva umožňuje, aby BRO hladce a bez bublin naklouzlo na váš Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát).

Kamarád pro váš Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát) je pečlivě vyroben naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte ze závodu. Bavte se s tím!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a je stále flexibilní! Přesvědčte se sami: Přeložte zbývající kus AirGlass na poutku!

Kompatibilní s
Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát)
PGT-N19


POZNÁMKA : Tento produkt je speciálně navržen pro fotoaparát na zadní straně vašeho zařízení. V našem sortimentu naleznete i další produkty pro vaše zařízení.

Obsah balení:
Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát) (1x fotoaparát na zadní straně).
Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana obrazovky pro váš Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát)! Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT! Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem flexibilnější než standardní skleněné fólie na trhu. I přes svou flexibilitu nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání. Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen jako břitva. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky. BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na vašem displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít. Flexibilní lepicí vrstva umožňuje, aby BRO hladce a bez bublin naklouzlo na váš Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát). Kamarád pro váš Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát) je pečlivě vyroben naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte ze závodu. Bavte se s tím! PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a je stále flexibilní! Přesvědčte se sami: Přeložte zbývající kus AirGlass na poutku! Kompatibilní s Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát) PGT-N19 POZNÁMKA : Tento produkt je speciálně navržen pro fotoaparát na zadní straně vašeho zařízení. V našem sortimentu naleznete i další produkty pro vaše zařízení. Obsah balení: Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát) (1x fotoaparát na zadní straně).

Nabídka č. 7050440996 Vystaveno 15.07. 17:07 Zobrazení: 5