Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Tvrzená skleněná fólie pro Honor Magic 5 Pro (POUZE kamera) - undefined
Tvrzená skleněná fólie pro Honor Magic 5 Pro (POUZE kamera) - undefined
1 z 1
Nové

Tvrzená skleněná fólie pro Honor Magic 5 Pro (POUZE kamera)

Kup teď
Cena
249 Kč
K dispozici
1000 ks
1 ks
Bezpečný nákup s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Cenné psaní Zdarma
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Tvrzená skleněná fólie pro Honor Magic 5 Pro (POUZE kamera)
Popis předmětu
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Povrch
upscreen Hybrid Glass Clear Premium tvrzené sklo nabízí extra silnou ochranu obrazovky pro váš Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát). Chrání před poškrábáním a je stále obzvláště lehký a pružný.

Flexibilní skleněná fólie
Vyrobená z extra tenkého hybridního skla, tvrzená skleněná fólie je pružnější než běžné tvrzené sklo.

Silná ochrana proti poškrábání 9H
Povrch pancéřové fólie má tvrdost 9H a proto optimálně chrání váš displej před poškrábáním a poškozením.

Obzvláště lehký
Obzvláště tenký materiál dosahuje vyšší citlivosti na dotek.

Vysoká průhlednost
Vysoká propustnost světla zajišťuje křišťálově čistý a jako břitva ostrý displej.

Povrchová úprava proti otiskům prstů
Speciální povrchová vrstva skleněné fólie odpuzuje mastnotu a nečistoty, snižuje otisky prstů a usnadňuje čištění povrchu.

Instalace bez bublin
Speciální lepicí vrstva zaručuje snadnou instalaci bez bublin a také perfektní přilnavost.

Přesné řezání
Fólie z tvrzeného skla Hybrid Glass Clear se vyrábí v Německu pomocí nejnovější laserové technologie v souladu s nejvyššími standardy kvality.

Kompatibilní s
Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát)
PGT-N19


POZNÁMKA : Tento produkt je speciálně navržen pro fotoaparát na zadní straně vašeho zařízení. V našem sortimentu naleznete i další produkty pro vaše zařízení.

Obsah balení:
fólie z tvrzeného skla Hybrid Glass Clear Premium kompatibilní s Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát), hadřík z mikrovlákna, čisticí hadřík, montážní karta, odstraňovač prachu, 3 lepicí proužky, návod k instalaci. (1x fotoaparát na zadní straně).
upscreen Hybrid Glass Clear Premium tvrzené sklo nabízí extra silnou ochranu obrazovky pro váš Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát). Chrání před poškrábáním a je stále obzvláště lehký a pružný. Flexibilní skleněná fólie Vyrobená z extra tenkého hybridního skla, tvrzená skleněná fólie je pružnější než běžné tvrzené sklo. Silná ochrana proti poškrábání 9H Povrch pancéřové fólie má tvrdost 9H a proto optimálně chrání váš displej před poškrábáním a poškozením. Obzvláště lehký Obzvláště tenký materiál dosahuje vyšší citlivosti na dotek. Vysoká průhlednost Vysoká propustnost světla zajišťuje křišťálově čistý a jako břitva ostrý displej. Povrchová úprava proti otiskům prstů Speciální povrchová vrstva skleněné fólie odpuzuje mastnotu a nečistoty, snižuje otisky prstů a usnadňuje čištění povrchu. Instalace bez bublin Speciální lepicí vrstva zaručuje snadnou instalaci bez bublin a také perfektní přilnavost. Přesné řezání Fólie z tvrzeného skla Hybrid Glass Clear se vyrábí v Německu pomocí nejnovější laserové technologie v souladu s nejvyššími standardy kvality. Kompatibilní s Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát) PGT-N19 POZNÁMKA : Tento produkt je speciálně navržen pro fotoaparát na zadní straně vašeho zařízení. V našem sortimentu naleznete i další produkty pro vaše zařízení. Obsah balení: fólie z tvrzeného skla Hybrid Glass Clear Premium kompatibilní s Honor Magic 5 Pro (POUZE fotoaparát), hadřík z mikrovlákna, čisticí hadřík, montážní karta, odstraňovač prachu, 3 lepicí proužky, návod k instalaci. (1x fotoaparát na zadní straně).

Nabídka č. 7050440816 Vystaveno 15.07. 17:07 Zobrazení: 1