Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

TZQFROCE Halloween Purge Horror Mask/221 - undefined
TZQFROCE Halloween Purge Horror Mask/221 - undefined
TZQFROCE Halloween Purge Horror Mask/221 - undefined
TZQFROCE Halloween Purge Horror Mask/221 - undefined
TZQFROCE Halloween Purge Horror Mask/221 - undefined
TZQFROCE Halloween Purge Horror Mask/221 - undefined
TZQFROCE Halloween Purge Horror Mask/221 - undefined
1 z 6
Rozbaleno

TZQFROCE Halloween Purge Horror Mask/221

Skončeno
Žádný příhoz
1 Kč
Ukončeno v neděli 26. 5. 2024, 21:28:00
Nikdo nezakoupil
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží a záruka 1 měsíc
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 79 Kč
Zásilkovna s dobírkou Od 105 Kč
Zásilkovna s dobírkou SK Od 115 Kč
Doba dodání 4-6 dní
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
TZQFROCE Halloween Purge Horror Mask/221
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Doba záruky (měsíců)

【Vysoce kvalitní PVC】Naše halloweenská maska ​​je obkladačku ze štérbinového PVC materiálu, kříje je velmi realistický, mimo jiné, není odolný. Tato halloweenská hororová maska ​​byla vyrobena s důrazem na detail a pozvedne váš halloweenský kostým na novou úroveň.

【Strašidelné a děsivé】 Tato halloweenská maska ​​je dokonale stará, aby dotvářela vzhled hororového filmu. Díky svému děsivému a děsivému vzhledu budete zaručeně středem pozornosti na všech halloweenských večírcích a strašidelných maskách.

【Pohodlné sezení】 Naše strašidelná maska ​​na Halloween party je nejen děsivá, ale také pohodlná. Má elastický pás a měkký materiál, který se dobře přizpůsobí různým tvarům obličeje. Vnitřek masky je bez rušivých okrajů, takže ji můžete nosit celé hodiny, aniž byste se cítili nepříjemně.

【Strašidelné barvy】 Barevné schéma denní masky je dokonale sladěno se strašákem. Ať už si ji obléknete na Halloween, na hororovou párty nebo halloweenskou cross and god party, tato maska ​​přitáhne pozornost každého a dokonale podtrhne ponurou atmosféru.

【Všestranné použití】 Naše halloweenská maska ​​je vhodná nejen na Halloween, ale také na kostýmní párty, cosplay událost a filmovou noc. Je to perfektní doplněk, který dodá vašemu vzhledu děsivý a tajemný nádech, ať už při zvláštních příležitostech nebo jen tak pro zábavu.

---------------------------------------------------

- Pouze rozbalené zboží! 


 - Aukce od koruny!


- V případě dražby více produktů, musí být platba uhrazena max. do 10 dnů od první vyhrané aukce.


- Za každý produkt navíc se u poštovného přičítá 20,-, viz “Doprava”, max. počet 6ti produktů v 1 balíku.


- V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat!


【Vysoce kvalitní PVC】Naše halloweenská maska je obkladačku ze štérbinového PVC materiálu, kříje je velmi realistický, mimo jiné, není odolný. Tato halloweenská hororová maska byla vyrobena s důrazem na detail a pozvedne váš halloweenský kostým na novou úroveň. 【Strašidelné a děsivé】 Tato halloweenská maska je dokonale stará, aby dotvářela vzhled hororového filmu. Díky svému děsivému a děsivému vzhledu budete zaručeně středem pozornosti na všech halloweenských večírcích a strašidelných maskách. 【Pohodlné sezení】 Naše strašidelná maska na Halloween party je nejen děsivá, ale také pohodlná. Má elastický pás a měkký materiál, který se dobře přizpůsobí různým tvarům obličeje. Vnitřek masky je bez rušivých okrajů, takže ji můžete nosit celé hodiny, aniž byste se cítili nepříjemně. 【Strašidelné barvy】 Barevné schéma denní masky je dokonale sladěno se strašákem. Ať už si ji obléknete na Halloween, na hororovou párty nebo halloweenskou cross and god party, tato maska přitáhne pozornost každého a dokonale podtrhne ponurou atmosféru. 【Všestranné použití】 Naše halloweenská maska je vhodná nejen na Halloween, ale také na kostýmní párty, cosplay událost a filmovou noc. Je to perfektní doplněk, který dodá vašemu vzhledu děsivý a tajemný nádech, ať už při zvláštních příležitostech nebo jen tak pro zábavu. --------------------------------------------------- - Pouze rozbalené zboží! - Aukce od koruny! - V případě dražby více produktů, musí být platba uhrazena max. do 10 dnů od první vyhrané aukce. - Za každý produkt navíc se u poštovného přičítá 20,-, viz “Doprava”, max. počet 6ti produktů v 1 balíku. - V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat!

Nabídka č. 7063531033 Vystaveno 21.05. 21:05 Zobrazení: 9