Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Unikátní pětistrunné banjo Čapek - 50. Banjo Jamboree  - Hudební nástroje
Unikátní pětistrunné banjo Čapek - 50. Banjo Jamboree  - Hudební nástroje
Unikátní pětistrunné banjo Čapek - 50. Banjo Jamboree  - Hudební nástroje
Unikátní pětistrunné banjo Čapek - 50. Banjo Jamboree  - Hudební nástroje
1 z 3
Nové

Unikátní pětistrunné banjo Čapek - 50. Banjo Jamboree

Skončeno
3 přihazovali
61 500 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 9. 6. 2022, 00:01:00
Vyhráno uživatelem d...l
Doprava a platba
Osobní převzetí
Chouzavá u Mníšku pod Brdy
Doba dodání 4-6 dní
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Unikátní pětistrunné banjo Čapek - 50. Banjo Jamboree
Popis předmětu
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

Jde o unikátní mistrovské banjo vyrobené speciálně k 50. ročníku festivalu Banjo Jamboree. Banjo je jediné svého druhu na světě. 


Popis:

Materiál: americký ořech, rezonátor - mimořádná ořechová kořenice. Třívrstvý javorový masivní stáčený věnec lakovaný tenkou vrstvou francouzské politury, bronzový tonering Ptáček. Hmatník – eben, designové černé výložky s bílými linkami. Vykládání z bílé přírodní perleti vychází ze slavného modelu Prezident (které má na svém banju např. Petr Brandejs nebo Ned Luberecki - jeden z nejlepších světových banjistů), ale navíc má na hlavici symbol spojený s nejstarším BG festivalem v Evropě - Banjo Jamboree - z přírodní bílé a barevné abalonové gravírované perleti. Mechaniky – špičkové Rickards Cyclones s jemným převodem 1:10.


Cena banja včetně luxusního bílého ABS pevného pouzdra je 100.000,- Kč. Banjo je možno vyzkoušet v dílně Rosti Čapka v Chouzavé u Mníšku pod Brdy (capek@capek.us, tel: 603 868 120)


Slavnostní předání proběhne v sobotu 18.6. na festivalu Banjo Jamboree v Čáslavi.

Jde o unikátní mistrovské banjo vyrobené speciálně k 50. ročníku festivalu Banjo Jamboree. Banjo je jediné svého druhu na světě. Popis: Materiál: americký ořech, rezonátor - mimořádná ořechová kořenice. Třívrstvý javorový masivní stáčený věnec lakovaný tenkou vrstvou francouzské politury, bronzový tonering Ptáček. Hmatník – eben, designové černé výložky s bílými linkami. Vykládání z bílé přírodní perleti vychází ze slavného modelu Prezident (které má na svém banju např. Petr Brandejs nebo Ned Luberecki - jeden z nejlepších světových banjistů), ale navíc má na hlavici symbol spojený s nejstarším BG festivalem v Evropě - Banjo Jamboree - z přírodní bílé a barevné abalonové gravírované perleti. Mechaniky – špičkové Rickards Cyclones s jemným převodem 1:10. Cena banja včetně luxusního bílého ABS pevného pouzdra je 100.000,- Kč. Banjo je možno vyzkoušet v dílně Rosti Čapka v Chouzavé u Mníšku pod Brdy (capek@capek.us, tel: 603 868 120) Slavnostní předání proběhne v sobotu 18.6. na festivalu Banjo Jamboree v Čáslavi.

Nabídka č. 7010991608 Vystaveno 30.05. 00:05 Zobrazení: 918