Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Univerzální dálkové ovládání RM4 Pro/domácnost/IR/HF/WLAN od 1Kč |001| - Elektro
Univerzální dálkové ovládání RM4 Pro/domácnost/IR/HF/WLAN od 1Kč |001| - Elektro
Univerzální dálkové ovládání RM4 Pro/domácnost/IR/HF/WLAN od 1Kč |001| - Elektro
Univerzální dálkové ovládání RM4 Pro/domácnost/IR/HF/WLAN od 1Kč |001| - Elektro
Univerzální dálkové ovládání RM4 Pro/domácnost/IR/HF/WLAN od 1Kč |001| - Elektro
Univerzální dálkové ovládání RM4 Pro/domácnost/IR/HF/WLAN od 1Kč |001| - Elektro
Univerzální dálkové ovládání RM4 Pro/domácnost/IR/HF/WLAN od 1Kč |001| - Elektro
Univerzální dálkové ovládání RM4 Pro/domácnost/IR/HF/WLAN od 1Kč |001| - Elektro
1 z 7
Rozbaleno

Univerzální dálkové ovládání RM4 Pro/domácnost/IR/HF/WLAN od 1Kč |001|

Skončeno
6 přihazovalo
238,21 Kč
Ukončeno v pondělí 17. 6. 2024, 19:59:27
Běžná cena
940 Kč
Vyhráno uživatelem j...r
Bezpečné přihazování s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží a záruka 12 měsíců
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 79 Kč
Kurýr 99 Kč
Mezinárodní přeprava 129 Kč
Doba dodání 2-3 dny
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Univerzální dálkové ovládání RM4 Pro/domácnost/IR/HF/WLAN od 1Kč |001|
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží
Doba záruky (měsíců)

V aukci od 1Kč!


Vysoká kompatibilita


Podporuje HF (433 MHz) ovládaná zařízení, jako jsou závěsy nebo roletové motory, projektory a světelné spínače; podporuje 50 000 IR řízených zařízení jako televizory, STB, klimatizace, ventilátory, videorekordéry, DVD přehrávače atd. Nefunguje s BLE. Knihovna podporovaných zařízení se neustále aktualizuje prostřednictvím cloudu. Máte možnost naprogramovat svá zařízení a učební tlačítka, pokud nejsou k dispozici určitá cloudová data.


Ovládání novou aplikací broadlink App


Nová aplikace s názvem broadlink je nyní k dispozici v App Store a Google Play. Nabízí lepší uživatelskou zkušenost s ohledem na konfiguraci a tvorbu scén než IHC. Kromě toho, pokud máte mobilní telefon s Androidem, který sám integruje IR vysílač, můžete jej použít k testování svých IR zařízení z aplikace broadlink (český jazyk nelze zaručit), než se rozhodnete pro náš produkt. Upozornění: RM4-Pro podporuje pouze 2,4 GHz WLAN, abyste mohli nastavit v aplikaci.


Hlasové ovládání a IFTTT


Kompatibilní s Alexou pro hlasové ovládání vašeho televizoru, vaší STB, ventilátory a klimatizace. Také kompatibilní s Google Home pro hlasové ovládání vaší klimatizace. Zajistěte, aby zařízení mohla být dálkově ovládána přes externí sítě. Aktivujte v aplikacích Amazon Alexa/Google Home/IFTTT dovednosti, resp. službu s názvem BroadLink, poté propojte účet a objevte zařízení.


Nové funkce


Podporuje externí USB senzorový kabel pro měření teploty a vlhkosti (k dostání samostatně), propojte senzor s RM4-Pro, aplikace broadlink zobrazuje pokojovou teplotu a vlhkost vzduchu. ZeroConfiguration, poháněno technologií FastCon. Přidejte do aplikace první zařízení FastCon jako obvykle, poté když zapnete další nová zařízení FastCon, budou automaticky rozpoznána a zobrazena v aplikaci

Kvalita & technická podpora: 1 rok záruka a technická podpora nepřetržitě.


Upozornění: Vyžaduje bezpečnou 2,4 GHz WLAN síť.


Top stav.Dražíme od 1 koruny !

Přeji příjemnou aukci a hodně štěstí :)


►►►Doplňující Informace◄◄◄

► Kompletní obsah aukce je zveřejněn na produktových fotografiích a v popisku.

► Zboží prodáváme bez originálního obalu a manuálu, pokud není uvedeno jinak.

► Svým příhozem souhlasíte s obchodními podmínkami.

► Zboží je doručováno 1-3 dny od přijetí platby.

► Garantuji profesionální obchod od ověřeného prodejce.

► V případě jakéhokoli dotazu mne neváhejte kontaktovat.

► Obchodní podmínky : https://aukro.cz/uzivatel/citydonna/o-prodejci

► Sledujte naše nabídky zde : https://aukro.cz/uzivatel/citydonna/nabidky

► Přidejte si nás do oblíbených prodejců a nic Vám neunikne : aukro.cz/uzivatel/citydonna 

V aukci od 1Kč! Vysoká kompatibilita Podporuje HF (433 MHz) ovládaná zařízení, jako jsou závěsy nebo roletové motory, projektory a světelné spínače; podporuje 50 000 IR řízených zařízení jako televizory, STB, klimatizace, ventilátory, videorekordéry, DVD přehrávače atd. Nefunguje s BLE. Knihovna podporovaných zařízení se neustále aktualizuje prostřednictvím cloudu. Máte možnost naprogramovat svá zařízení a učební tlačítka, pokud nejsou k dispozici určitá cloudová data. Ovládání novou aplikací broadlink App Nová aplikace s názvem broadlink je nyní k dispozici v App Store a Google Play. Nabízí lepší uživatelskou zkušenost s ohledem na konfiguraci a tvorbu scén než IHC. Kromě toho, pokud máte mobilní telefon s Androidem, který sám integruje IR vysílač, můžete jej použít k testování svých IR zařízení z aplikace broadlink (český jazyk nelze zaručit), než se rozhodnete pro náš produkt. Upozornění: RM4-Pro podporuje pouze 2,4 GHz WLAN, abyste mohli nastavit v aplikaci. Hlasové ovládání a IFTTT Kompatibilní s Alexou pro hlasové ovládání vašeho televizoru, vaší STB, ventilátory a klimatizace. Také kompatibilní s Google Home pro hlasové ovládání vaší klimatizace. Zajistěte, aby zařízení mohla být dálkově ovládána přes externí sítě. Aktivujte v aplikacích Amazon Alexa/Google Home/IFTTT dovednosti, resp. službu s názvem BroadLink, poté propojte účet a objevte zařízení. Nové funkce Podporuje externí USB senzorový kabel pro měření teploty a vlhkosti (k dostání samostatně), propojte senzor s RM4-Pro, aplikace broadlink zobrazuje pokojovou teplotu a vlhkost vzduchu. ZeroConfiguration, poháněno technologií FastCon. Přidejte do aplikace první zařízení FastCon jako obvykle, poté když zapnete další nová zařízení FastCon, budou automaticky rozpoznána a zobrazena v aplikaci Kvalita & technická podpora: 1 rok záruka a technická podpora nepřetržitě. Upozornění: Vyžaduje bezpečnou 2,4 GHz WLAN síť. Top stav. Dražíme od 1 koruny ! Přeji příjemnou aukci a hodně štěstí :) ►►►Doplňující Informace◄◄◄ ► Kompletní obsah aukce je zveřejněn na produktových fotografiích a v popisku. ► Zboží prodáváme bez originálního obalu a manuálu, pokud není uvedeno jinak. ► Svým příhozem souhlasíte s obchodními podmínkami. ► Zboží je doručováno 1-3 dny od přijetí platby. ► Garantuji profesionální obchod od ověřeného prodejce. ► V případě jakéhokoli dotazu mne neváhejte kontaktovat. ► Obchodní podmínky : https://aukro.cz/uzivatel/citydonna/o-prodejci ► Sledujte naše nabídky zde : https://aukro.cz/uzivatel/citydonna/nabidky ► Přidejte si nás do oblíbených prodejců a nic Vám neunikne : aukro.cz/uzivatel/citydonna

Nabídka č. 7064054350 Vystaveno 14.06. 19:06 Zobrazení: 57