search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii

chevron_left Jídelní židle
Kategorie chevron_left Jídelní židle

Parametry zrušit filtry Typ nabídky
Lokalita PSČ: 301 00 - 40km
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Vystavené před
Končící za méně než

Výběr jídelní židle byste určitě neměli podcenit, jelikož dokáže velmi ovlivnit, jaký pocit bude mít rodina a návštěva z vaší jídelny. Kuchyňská židle by měla plnit nejen estetickou úlohu, ale mělo by se vám na ní hlavně pohodlně sedět. Čím byste se měli při výběru jídelní židle řídit?

Jak vybrat jídelní židli?

Rozměry židle do kuchyně

Jídelní židle byste měli vždy vybírat tak, aby se vám pohodlně sedělo u jídelního stolu. První je tedy vhodné vybrat jídelní stůl. Tuto starost si můžete ušetřit koupí jídelního setu, který je navržen tak, aby byl pohodlný pro sezení. Obecně platí, že výška sedáku by se měla pohybovat okolo 45 cm, což umožní, abyste měli kolena při sezení v pravém úhlu a chodidla opřená celou plochou o zem. Šířka sedáku by se měla též pohybovat okolo 45 cm.

Design jídelní židle

Při výběru jídelní židle můžete jít cestou, že ji budete ladit k jídelnímu stolu a vyberete stejný materiál a stejnou barvu. Pokud se nebojíte experimentovat, můžete volit židle v kontrastní barvě, nebo vybrat jídelní židle ve více barvách. Vždy myslete na to, aby výběr působil vkusně a ladil se zbytkem interiéru. Nejste si jistí, zda dokážete sladit jídelní stůl a jídelní židle? Sáhněte po jídelní sestavě.

Materiál

Materiál ovlivňuje nejen vzhled jídelní židle, ale i její pohodlí a náročnost na údržbu. Čalouněné židle jsou velmi pohodlné a můžete si u nich vybírat z takřka neomezené palety barev a vzorů. Velkou nevýhodou je jejich náročnější údržba a oblíbenost u koček je využívat jako škrabadlo. Kožené jídelní židle jsou na údržbu méně náročné, ale jejich cena je vysoká a opět hrozí snadné a viditelné poškození. Nejvděčnějším materiálem je masiv, který je snadný na údržbu. Jejich pohodlí můžete zvednout použitím podsedáku, který v případě znečištění hodíte do pračky.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up
my_locationV mém okolí
close

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 0 nabídek. Pro přesnější výsledky použijte filtraci.
Seřadit podle:Čas, právě končícíkeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
PSČ: 301 00 cancel
Zrušit filtry
V pořádku