Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Velká úhlová bruska Čína  - Elektrické pily, brusky
Velká úhlová bruska Čína  - Elektrické pily, brusky
Velká úhlová bruska Čína  - Elektrické pily, brusky
Velká úhlová bruska Čína  - Elektrické pily, brusky
1 z 3
Nefunkční / na díly

Velká úhlová bruska Čína

(7045203371)
1 přihazoval
50 Kč
Ukončeno v úterý 3. 10. 2023, 19:54:00
Vyhráno uživatelem s...8
8 sledovalo
1 přihazoval
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Historie přihazování
Stav zboží
nefunkční produkt nebo produkt určený na náhradní díly

Nálezový stav


KUPUJICÍ SOUHLASÍ S PODMÍNKAMI CO JSOU UVEDENY U PRODEJE ! POKUD JSOU PODMÍNKY PRO KUPUJICÍHO NEVYHOVUJÍCÍ, NEPŘIJATELNÉ ČI JINAK NEVHODNÉ, TAK PROSÍM NENAKUPUJTE !!! 1. Nepřehlédněte způsob přepravy a částku za poštovné. 2. Pokud je v aukci uvedené, že je zboží používané, nevztahuje se na něj žádná záruka, pokud v samotném popisu není záruka uvedena. 3.Dobře si rozmyslete své příhozy jsou závazné, ruším pouze při závažných důvodech a nejdéle 1 den do skončení aukce pokud jsem u PC. Může se stát, že nezkontroluji mail a tudíž nemohu zrušit příhoz. 4.Platbu očekávám nejpozději do 5 dnů !!! - následně řeším s aukrem 5. Pokud Vám není něco jasné, ptejte se na uvedené e-mailové adrese, pokusím se co nejrychleji odepsat. 6. Za poštu neručím, balíky balím co nejpečlivěji a odesílám dle zvoleného požadavku kupujícím

7.Prodává se to co je na fotkách, nic víc, nic míň. 8. Pečlivě si vždy pročtěte popis aukce a prohlédněte fotografie. 9. Na dobírku neposílám !! A zahraniční platby nepřijímám 10. Pokud se Vám něco nezdá na mém prodeji a nebo si myslíte, že tam chybí nějaká důležitá informace, tak mne kontaktujte a já to napravím, pokud to bude možné a opravdu podstatné. 11. po obdržení dané věci, doporučuji věc důkladně umýt a ošetřit.

Nálezový stavKUPUJICÍ SOUHLASÍ S PODMÍNKAMI CO JSOU UVEDENY U PRODEJE ! POKUD JSOU PODMÍNKY PRO KUPUJICÍHO NEVYHOVUJÍCÍ, NEPŘIJATELNÉ ČI JINAK NEVHODNÉ, TAK PROSÍM NENAKUPUJTE !!! 1. Nepřehlédněte způsob přepravy a částku za poštovné. 2. Pokud je v aukci uvedené, že je zboží používané, nevztahuje se na něj žádná záruka, pokud v samotném popisu není záruka uvedena. 3.Dobře si rozmyslete své příhozy jsou závazné, ruším pouze při závažných důvodech a nejdéle 1 den do skončení aukce pokud jsem u PC. Může se stát, že nezkontroluji mail a tudíž nemohu zrušit příhoz. 4.Platbu očekávám nejpozději do 5 dnů !!! - následně řeším s aukrem 5. Pokud Vám není něco jasné, ptejte se na uvedené e-mailové adrese, pokusím se co nejrychleji odepsat. 6. Za poštu neručím, balíky balím co nejpečlivěji a odesílám dle zvoleného požadavku kupujícím7.Prodává se to co je na fotkách, nic víc, nic míň. 8. Pečlivě si vždy pročtěte popis aukce a prohlédněte fotografie. 9. Na dobírku neposílám !! A zahraniční platby nepřijímám 10. Pokud se Vám něco nezdá na mém prodeji a nebo si myslíte, že tam chybí nějaká důležitá informace, tak mne kontaktujte a já to napravím, pokud to bude možné a opravdu podstatné. 11. po obdržení dané věci, doporučuji věc důkladně umýt a ošetřit.
Nabídka č. 7045203371Zobrazení: 81