Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Vibrátor LOVENSE Lush 3 Bullet - Erotika
Vibrátor LOVENSE Lush 3 Bullet - Erotika
Vibrátor LOVENSE Lush 3 Bullet - Erotika
Vibrátor LOVENSE Lush 3 Bullet - Erotika
1 z 3

Vibrátor LOVENSE Lush 3 Bullet

(7046359771)
10 přihazovalo
1 966 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 28. 9. 2023, 21:10:50
Vyhráno uživatelem M...I
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
21 sledovalo
10 přihazovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Historie přihazování
Doba dodání (od obdržení platby)

Vibrátor LOVENSE Lush 3 Bullet, vylepšený nositelný Bluetooth stimulátor pro ženské hračky pro dospělé, Vibrační míček ve stylu mini vajíček pro ženy Vibrační míček, malý růžový vibrační stroj s dálkovým ovládáním


Lush 3 je výkonný Bluetooth vibrátor s hladkými křivkami a designem pevného ocasu ve tvaru U, který dokáže lépe „obejmou“ vaše tělo a zůstane na místě. S výdrží baterie až 5 hodin se vibrace šíří  po celé vaší erotogenní zóně a dosáhněte svého sladkého místa bez přerušení, maximalizujte své potěšení.


Ovládejte svůj Lush 3 prostřednictvím aplikace LOVENSE Remote APP, můžete si vybrat sólo hru nebo ovládání partnera.  Ovládání na dálku umožňuje partnerovi ovládat vaši hračku i na míle daleko.


Přepracovaná anténa a obvodová deska pro lepší konektivitu!  Bullet Vibrator zůstává stabilní připojení k APP přes Bluetooth, kompatibilní s iOS a Android, Mac a Windows PC (Windows PC vyžaduje k připojení Lovese USB Bluetooth Adapter).  Navíc je dále upgradován na magnetický způsob nabíjení, díky kterému je nabíjení pohodlnější. 


Lush 3 je bezdrátový tichý nositelný vibrátor, který můžete tajně hrát v restauraci nebo kině!  Vlastní vibrace podle potřeb těla.  Vytvořte si vlastní, naprogramujte svou hračku nebo prohledejte naši knihovnu s více než 100 000+ jedinečnými vibracemi!  Kromě toho alarm, synchronizace hudby, ovládání zvuku... mnoho dalších neočekávaných funkcí, které můžete prozkoumat!

Vibrátor LOVENSE Lush 3 Bullet, vylepšený nositelný Bluetooth stimulátor pro ženské hračky pro dospělé, Vibrační míček ve stylu mini vajíček pro ženy Vibrační míček, malý růžový vibrační stroj s dálkovým ovládáním Lush 3 je výkonný Bluetooth vibrátor s hladkými křivkami a designem pevného ocasu ve tvaru U, který dokáže lépe „obejmou“ vaše tělo a zůstane na místě. S výdrží baterie až 5 hodin se vibrace šíří po celé vaší erotogenní zóně a dosáhněte svého sladkého místa bez přerušení, maximalizujte své potěšení. Ovládejte svůj Lush 3 prostřednictvím aplikace LOVENSE Remote APP, můžete si vybrat sólo hru nebo ovládání partnera. Ovládání na dálku umožňuje partnerovi ovládat vaši hračku i na míle daleko. Přepracovaná anténa a obvodová deska pro lepší konektivitu! Bullet Vibrator zůstává stabilní připojení k APP přes Bluetooth, kompatibilní s iOS a Android, Mac a Windows PC (Windows PC vyžaduje k připojení Lovese USB Bluetooth Adapter). Navíc je dále upgradován na magnetický způsob nabíjení, díky kterému je nabíjení pohodlnější. Lush 3 je bezdrátový tichý nositelný vibrátor, který můžete tajně hrát v restauraci nebo kině! Vlastní vibrace podle potřeb těla. Vytvořte si vlastní, naprogramujte svou hračku nebo prohledejte naši knihovnu s více než 100 000+ jedinečnými vibracemi! Kromě toho alarm, synchronizace hudby, ovládání zvuku... mnoho dalších neočekávaných funkcí, které můžete prozkoumat!
Nabídka č. 7046359771Zobrazení: 158