chevron_left Videokamery

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Videokamery

Populární nabídky
Kategorie
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 1 210 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 1 210 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
Populární nabídky
123456 chevron_right chevron_right

Pořiďte si videokameru a zaznamenejte si své zážitky. První pokusy o sestavení funkčních videokamer probíhaly již kolem roku 1930. První funkční kamera na natáčení vznikla rukou zaměstnancem Kodaku – Steva Sassona, v prosinci roku 1975. Jak jistě víte, videokamery umí zaznamenat pohyblivý obraz se zvukem. Prozradíme vám rozdíly mezi jednotlivými typy. Podívejte se na naši aktuální nabídku.

Digitální kamera

Digitální kamery patří mezi nejběžnější typy videokamer. Umí zaznamenat video z dovolené, výletů nebo životních událostí na paměťovou kartu, videokazetu, disk nebo vnitřní paměť. Posléze můžete případně tyto nahrané videa uložit do vašeho počítače a podělit se o ně s přáteli.

Digitální kamera
Autokamera

Videokamera do auta

V dnešní době si autokamery získaly oblibu, a to především pro záznam z jízdy. Umí totiž zaznamenat dopravní nehodu, kdy záznam pak pomůže s objasněním příčiny a viníka nehody. Úhel záběru může být až 170° a kamery mohou dokonce poskytnout i Full HD rozlišení. V nabídce můžete najít i parkovací kamery, kamery na zrcátka, duální kamery a kamery s GPS.

Sportovní kamery

Sportovní a outdoorové kamery vynikají vyšší odolností vůči vodě, větru a otřesům. S kamerou natočíte záběr při adrenalinových sportech, potápění nebo na párty s přáteli. Kamery disponují Full HD, Ultra HD nebo 4K rozlišením. Všechny kamery jsou vybaveny slotem na micro SDHC nebo SDXC kartu.

Sportovní kamera
Baterie do kamery

Příslušenství k videokamerám

K nákupu videokamery doporučujeme koupit příslušenství, které vám ochrání kameru před poškozením nebo zjednoduší přenos. Ke kamerám využijete i náhradní paměťové karty, powerbanky nebo náhradní baterie. Užitečné jsou i stativy a stabilizátory.

Jak vybrat videokameru?

Při výběru vhodné kamery se zaměřte na to, kde a na co budete kameru používat. Po zodpovězení na tyto otázky, budete vědět, jestli potřebujete i nějaké příslušenství, například pro přenášení. V neposlední řadě jsou důležité údaje o rozlišení a snímkové frekvenci, které vám poskytne videokamera. Čím větší rozlišení a snímková frekvence, tím detailnější a plynulejší obraz.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up