Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Volkswagen

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Značka vozidla
Barva Rok výroby
Pohon
Spotřeba
Karoserie
Počet dveří
Další informace
Výkon
Náhon
Stav Tachometru
Převodovka
Vystavené před
Končící za méně než

Volkswagen

V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 20 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 20 nabídek O výsledcích
Seznam nabídek
1 nabídek na stránce
1

Hledáte osobní automobil, který je vyroben s německou precizností? Právě pro vás jsme připravili nabídku osobních vozů Volkswagen. Do koncernu patří i Škoda Auto. Prozradíme vám historii, nejznámější i bývalé vozy a dodávky této automobilky. Podívejte se na naši aktuální nabídku.

Historie značky Volkswagen

Začátky automobilky jsou spojené s tehdejším režimem v Německu, který založil automobilku v květnu 1937, aby vytvořila malý osobní automobil. Úkol zněl vcelku jasně, vůz měl dosahovat rychlosti až 100 km/h a uvést čtyři dospělé lidi. Po konci II. světové války se koncern opět zaměřil na výrobu osobních i užitkových automobilů. Volkswagen během 90. let 20. století připojil do koncernu i českého výrobce Škoda Auto. V roce 2015 došlo ke skandálu v USA i Evropě ze strany Volkswagenu, který porušoval emisní normy u tehdejších dieselových motorů. Nyní však problémy zažehnal a vyrábí své modely po celém světě dál.

Volkswagen
Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Německá automobilka Volkswagen představila první generaci Passatu v roce 1973. Vůz patří do střední třídy a vyrábí se v německém Emdenu. Dnes se na trhu můžete setkat již s osmou generací tohoto vozu, který naleznete ve verzi kombi nebo sedan. Na základě Passatu následně vznikla Škoda Superb.

VW Golf

Nejprodávanějším automobilem celého koncernu je Volkswagen Golf, který automobilka uvedla do výroby v roce 1974. Jedná se o hatchback, který patří do nižší střední třídy a můžete jej pořídit i ve verzi kabrioletu a pohonem předních nebo všech čtyř kol. Od začátku výroby se na trhu objevila již osmá generace tohoto oblíbeného vozu.

Volkswagen Golf
Volkswagen Touareg

Další současné modely Volkswagenu

Kromě již zmíněných automobilů Volkswagen vyrábí hned několik dalších vozů, které si získaly oblibu u lidí po celém světě. Mezi tyto vozy patří například Volkswagen Polo (1975), Volkswagen up! (2011), Volkswagen Tiguan (2007) nebo Volkswagen Touareg (2002).

Bývalé vozy Volkswagen

K již nevýráběným automobilům patří Volkswagen Karmann-Ghia (1955–1974), Volkswagen Lupo (1998– 2005), Volkswagen Phaeton (2002–2016) a Volkswagen New Beetle (1998–⁠2010).

Volkswagen Karmann-Ghia
Volkswagen Transporter

Dodávky Volkswagen

Jak jste se již dočetli, Volkswagen vyrábí i užitkové vozy. V této třídě je mezi podnikateli a obchody velice oblíbeným Volkswagen Transporter, který se vyrábí nepřetržitě od roku 1950 a na trhu můžete objevit již 7. generaci tohoto vozu. Samotný Transporter je k dispozici se zážehovým nebo vznětovým motorem a s manuální nebo automatickou převodovkou.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up