Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Wienerwald - kresba (Německo) 2-7107°° - PohledniceWienerwald - kresba (Německo) 2-7107°° - Pohlednice
Wienerwald - kresba (Německo) 2-7107°° - Pohlednice
1 z 2

Wienerwald - kresba (Německo) 2-7107°°

(7044359397)
2 přihazovali
7 Kč
Ukončeno v neděli 24. 9. 2023, 19:15:00
Vyhráno uživatelem E...r
3 sledovali
2 přihazovali
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování

stav dle scanu

obrázky jsou nahoře a vlevo vlivem scanu jakoby seříznuté


POZOR !!! AUKRO ZKRÁTILO LHŮTU NA VRÁCENÍ PROVIZE !!! PROTO JE NUTNO DOKONČIT PLATBU DO 14 DNŮ OD UKONČENÍ PRODEJE. POTÉ ŽÁDÁM O VRÁCENÍ PROVIZE A PRODEJ POVAŽUJI ZA ZMAŘENÝ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ


** nepoužitá čistá

* nepoužitá popsaná

°° prošlá poštou se známkou nebo frankotypem

° prošlá poštou bez známky

K - kartička z přebalu sady

Ka - místopisná kartička

Kb - kartička do obálky

k - kartička s reklamou

ú - ústrižek

RO - razítko z ochoty


Sledujte i mé ostatní nabídky, ušetříte na poštovném a klidně se ptejte na cokoliv, předejde se tak případnému nedorozumnění.


UPOZORNĚNÍ Vzhledem k mé časové vytíženosti v turnusové práci se může stát, že se po ukončení aukce případnému kupujícímu hned neozvu. V takovém případě zachovejte klid, je to tím, že často bývám služebně i několik dní mimo bydliště, kdy nemám trvalý přístup na internet. Proto i osobní odběr není možný. Děkuji za pochopení.

stav dle scanu obrázky jsou nahoře a vlevo vlivem scanu jakoby seříznutéPOZOR !!! AUKRO ZKRÁTILO LHŮTU NA VRÁCENÍ PROVIZE !!! PROTO JE NUTNO DOKONČIT PLATBU DO 14 DNŮ OD UKONČENÍ PRODEJE. POTÉ ŽÁDÁM O VRÁCENÍ PROVIZE A PRODEJ POVAŽUJI ZA ZMAŘENÝ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ** nepoužitá čistá* nepoužitá popsaná°° prošlá poštou se známkou nebo frankotypem° prošlá poštou bez známkyK - kartička z přebalu sadyKa - místopisná kartičkaKb - kartička do obálkyk - kartička s reklamouú - ústrižekRO - razítko z ochotySledujte i mé ostatní nabídky, ušetříte na poštovném a klidně se ptejte na cokoliv, předejde se tak případnému nedorozumnění.UPOZORNĚNÍ Vzhledem k mé časové vytíženosti v turnusové práci se může stát, že se po ukončení aukce případnému kupujícímu hned neozvu. V takovém případě zachovejte klid, je to tím, že často bývám služebně i několik dní mimo bydliště, kdy nemám trvalý přístup na internet. Proto i osobní odběr není možný. Děkuji za pochopení.
Nabídka č. 7044359397Zobrazení: 9