Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

ZASTŘIHOVAČ VLASŮ A VOUSŮ ZA7035 - Péče o tělo a zdraví
ZASTŘIHOVAČ VLASŮ A VOUSŮ ZA7035 - Péče o tělo a zdraví
ZASTŘIHOVAČ VLASŮ A VOUSŮ ZA7035 - Péče o tělo a zdraví
ZASTŘIHOVAČ VLASŮ A VOUSŮ ZA7035 - Péče o tělo a zdraví
ZASTŘIHOVAČ VLASŮ A VOUSŮ ZA7035 - Péče o tělo a zdraví
ZASTŘIHOVAČ VLASŮ A VOUSŮ ZA7035 - Péče o tělo a zdraví
ZASTŘIHOVAČ VLASŮ A VOUSŮ ZA7035 - Péče o tělo a zdraví
1 z 6
Nové

ZASTŘIHOVAČ VLASŮ A VOUSŮ ZA7035

Skončeno
Cena
279 Kč
Ukončeno ve středu 29. 5. 2024, 11:20:24
Běžná cena
399 Kč
-30 %
Doprava a platba
Balík Na poštu 69 Kč
Zásilkovna s dobírkou Od 69 Kč
Balík Do ruky 79 Kč
Kurýr 99 Kč
Mezinárodní přeprava 99 Kč
Zásilkovna s dobírkou SK Od 99 Kč
Osobní převzetí
Choceň
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
ZASTŘIHOVAČ VLASŮ A VOUSŮ ZA7035
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Využití
Využití
Značka
Kód zboží
Doba záruky (měsíců)

ZASTŘIHOVAČ VLASŮ A VOUSŮ ZA7035

  • Zastřihovač vlasů a vousů Concept ZA7035 je vybaven vysoce kvalitními nerezovými samoostřicími břity a praktickým posuvným nástavcem s délkou střihu 1-10 mm. Na jedno nabití vydrží až 40 min.

Komplexní péče

Zastřihovač Concept ZA7035 usnadní a urychlí péči o váš zevnějšek. Je vhodný na úpravu vlasů i vousů. Vyniká elegantním a moderním designem a díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti se s ním dobře pracuje. Je vybaven zabudovanou baterií, takže vám během práce nebude překážet žádný kabel. Na jedno nabití vydrží až 40 minut. Dopřejte si kvalitní péči v pohodlí vašeho domova.

Navždy ostrý

Zastřihovač je vybaven vysoce kvalitními nerezovými samoostřicími břity, které se za chodu průběžně brousí, takže zůstávají neustále ostré. Nic je nezastaví. Dosahují efektivního výsledku i na dlouhých a hustých vlasech a vousech.

Posuvný nástavec

Zastřihovač ZA7035 je vybaven posuvným hřebenovým nástavcem, který můžete mít neustále nasazený, takže ho nebudete nikdy hledat. Disponuje nastavitelnou délkou střihu, kterou lze jednoduše pomocí otáčecího kolečka regulovat v rozmezí od 1 do 10 mm. Bez použití hřebenového nástavce docílíte jemného strniště s délkou 0,5 mm.

Snadná údržba

Součástí balení je kartáček na čištění břitů. Pro důkladné vyčištění můžete hlavní jednotku s břity odejmout od těla spotřebiče a následně ji propláchnout pod tekoucí vodou.Technické parametry:

2 v 1 – zastřihovač vlasů a vousů

Samoostřicí břity nejvyšší kvality

Materiál břitů: nerez

Moderní a elegantní design

Odnímatelná hlavní jednotka s břity

Kompaktní rozměry

Nízká hmotnost: 120 g

Vestavný akumulátor: Ni-MH, 800 mAh

Tichý provoz: 60 dB

Délka střihu bez nástavce: 0,5 mm

Délka střihu s posuvným nástavcem: 1 – 10 mm (nastavení po 0,5 mm)

Doba provozu na akumulátor: cca 40 min.

Doba nabíjení: cca 8 hodin

Spínač ON/OFF (zapnuto/vypnuto)

Ovládání a nastavení délky střihu pomocí otočného kolečka

Barva: černá/modrá

Rozměry: 4,6 x 4,8 x 18,6 cm

Typ vstupu: micro USB

Délka nabíjecího USB kabelu: 50 cm

Příslušenství:

Hřebenový nástavec

Olej k promazání břitů

Hřeben

Čisticí kartáček

Nabíjecí kabel USB (adaptér není součástí balení)

ZASTŘIHOVAČ VLASŮ A VOUSŮ ZA7035 Zastřihovač vlasů a vousů Concept ZA7035 je vybaven vysoce kvalitními nerezovými samoostřicími břity a praktickým posuvným nástavcem s délkou střihu 1-10 mm. Na jedno nabití vydrží až 40 min. Komplexní péče Zastřihovač Concept ZA7035 usnadní a urychlí péči o váš zevnějšek. Je vhodný na úpravu vlasů i vousů. Vyniká elegantním a moderním designem a díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti se s ním dobře pracuje. Je vybaven zabudovanou baterií, takže vám během práce nebude překážet žádný kabel. Na jedno nabití vydrží až 40 minut. Dopřejte si kvalitní péči v pohodlí vašeho domova. Navždy ostrý Zastřihovač je vybaven vysoce kvalitními nerezovými samoostřicími břity, které se za chodu průběžně brousí, takže zůstávají neustále ostré. Nic je nezastaví. Dosahují efektivního výsledku i na dlouhých a hustých vlasech a vousech. Posuvný nástavec Zastřihovač ZA7035 je vybaven posuvným hřebenovým nástavcem, který můžete mít neustále nasazený, takže ho nebudete nikdy hledat. Disponuje nastavitelnou délkou střihu, kterou lze jednoduše pomocí otáčecího kolečka regulovat v rozmezí od 1 do 10 mm. Bez použití hřebenového nástavce docílíte jemného strniště s délkou 0,5 mm. Snadná údržba Součástí balení je kartáček na čištění břitů. Pro důkladné vyčištění můžete hlavní jednotku s břity odejmout od těla spotřebiče a následně ji propláchnout pod tekoucí vodou. Technické parametry: 2 v 1 – zastřihovač vlasů a vousů Samoostřicí břity nejvyšší kvality Materiál břitů: nerez Moderní a elegantní design Odnímatelná hlavní jednotka s břity Kompaktní rozměry Nízká hmotnost: 120 g Vestavný akumulátor: Ni-MH, 800 mAh Tichý provoz: 60 dB Délka střihu bez nástavce: 0,5 mm Délka střihu s posuvným nástavcem: 1 – 10 mm (nastavení po 0,5 mm) Doba provozu na akumulátor: cca 40 min. Doba nabíjení: cca 8 hodin Spínač ON/OFF (zapnuto/vypnuto) Ovládání a nastavení délky střihu pomocí otočného kolečka Barva: černá/modrá Rozměry: 4,6 x 4,8 x 18,6 cm Typ vstupu: micro USB Délka nabíjecího USB kabelu: 50 cm Příslušenství: Hřebenový nástavec Olej k promazání břitů Hřeben Čisticí kartáček Nabíjecí kabel USB (adaptér není součástí balení)

Nabídka č. 7061972739 Vystaveno 29.04. 11:04 Zobrazení: 36