Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Závěsná polička Domel GIT 10 - Nábytek
Závěsná polička Domel GIT 10 - Nábytek
Závěsná polička Domel GIT 10 - Nábytek
Závěsná polička Domel GIT 10 - Nábytek
Závěsná polička Domel GIT 10 - Nábytek
Závěsná polička Domel GIT 10 - Nábytek
Závěsná polička Domel GIT 10 - Nábytek
Závěsná polička Domel GIT 10 - Nábytek
Závěsná polička Domel GIT 10 - Nábytek
1 z 8
Nové

Závěsná polička Domel GIT 10

(6929598760)
Cena
635 Kč
Ukončeno v pátek 10. 11. 2023, 09:29:09
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
5 sledovalo
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

Název výrobku: Závěsná polička Domel GIT 10


Rozměry:


Šířka: 90 cm

Výška: 50 cm

Hloubka: 19 cm


Doba dodání  3-5 týdnů


Nábytek z kolekce Git se zalíbí stejně tak mladším dětem jako i dorůstajícím teenagerům. Tento nábytek je jednoduchý, funkcionální a nádherný. Jeho moderní stylistika se projevuje v jednoduché konstrukci jednotlivých kusů nábytku a v moderní koloristice.Korpusy byly vyrobeny v Antracitu, kdežto čela byla vyrobena v kontrastním, bílém odstínu. Jednotlivé verze této kolekce se v ořechovém dekoru sebe liší barvou úchytů. Tyto velké, charakteristické elementy poskytuje výrobce až v pěti výrazných barvách. Díky tomu si může mladý člověk samostatně vybrat barvu, která se mu nejvíce líbí a odpovídá jeho vkusu. Důležitou vlastností tohoto nábytku je vysoká jakost použitých materiálů a velmi pečlivé provedení. Má to velký význam, vždyť v centru tohoto prostředí bude žít děcko. V sestavě této kolece jsou skříně různého druhu, skříňky, komody, police, ale rovněž pohodlné lůžko se zásuvkou a praktický psací stůl. Díky této pestrosti jednotlivých elementů lze vytvořit aranžaci zároveň pro výuku, zábavu i odpočinek.


ANTRACIT / BÍILÁ


Barvy úchytů:


 ČERVENÁ                        ŠEDÁ                       FIALOVÁ                      MODRÁ                  ZELENÁ


Doplňkové informace:


- výrobek k vlastní montáži

- součástí balení jsou všechny prvky potřebné pro montáž (klíče, šrouby)

- jednoduchá montáž dle přiloženého návodu

- nový výrobek v originálním obalu


Po ukončení aukce prosíme o oznámení všech potřebných údajů jako je: adresa dodání, vaše číslo telefonu, údaje pro fakturaci, barva a design.


Větší výběr nábytku najdete na našich dalších aukcích.


Prosíme o důkladné seznámení s podmínkami našich aukcí. V případě dalších dotazů nám prosím zanechte telefonní spojení či e-mailovou adresu, na kterou vám co nejrychleji odpovíme.

Název výrobku: Závěsná polička Domel GIT 10 Rozměry: Šířka: 90 cm Výška: 50 cm Hloubka: 19 cm Doba dodání 3-5 týdnů Nábytek z kolekce Git se zalíbí stejně tak mladším dětem jako i dorůstajícím teenagerům. Tento nábytek je jednoduchý, funkcionální a nádherný. Jeho moderní stylistika se projevuje v jednoduché konstrukci jednotlivých kusů nábytku a v moderní koloristice.Korpusy byly vyrobeny v Antracitu, kdežto čela byla vyrobena v kontrastním, bílém odstínu. Jednotlivé verze této kolekce se v ořechovém dekoru sebe liší barvou úchytů. Tyto velké, charakteristické elementy poskytuje výrobce až v pěti výrazných barvách. Díky tomu si může mladý člověk samostatně vybrat barvu, která se mu nejvíce líbí a odpovídá jeho vkusu. Důležitou vlastností tohoto nábytku je vysoká jakost použitých materiálů a velmi pečlivé provedení. Má to velký význam, vždyť v centru tohoto prostředí bude žít děcko. V sestavě této kolece jsou skříně různého druhu, skříňky, komody, police, ale rovněž pohodlné lůžko se zásuvkou a praktický psací stůl. Díky této pestrosti jednotlivých elementů lze vytvořit aranžaci zároveň pro výuku, zábavu i odpočinek. ANTRACIT / BÍILÁ Barvy úchytů: ČERVENÁ ŠEDÁ FIALOVÁ MODRÁ ZELENÁ Doplňkové informace: - výrobek k vlastní montáži - součástí balení jsou všechny prvky potřebné pro montáž (klíče, šrouby) - jednoduchá montáž dle přiloženého návodu - nový výrobek v originálním obalu Po ukončení aukce prosíme o oznámení všech potřebných údajů jako je: adresa dodání, vaše číslo telefonu, údaje pro fakturaci, barva a design. Větší výběr nábytku najdete na našich dalších aukcích. Prosíme o důkladné seznámení s podmínkami našich aukcí. V případě dalších dotazů nám prosím zanechte telefonní spojení či e-mailovou adresu, na kterou vám co nejrychleji odpovíme.
Nabídka č. 6929598760Zobrazení: 6