Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Záznamové zařízení Vivotek NVR ND8322P 2TB HDD pro IP kamery - Dům a zahrada
Záznamové zařízení Vivotek NVR ND8322P 2TB HDD pro IP kamery - Dům a zahrada
Záznamové zařízení Vivotek NVR ND8322P 2TB HDD pro IP kamery - Dům a zahrada
Záznamové zařízení Vivotek NVR ND8322P 2TB HDD pro IP kamery - Dům a zahrada
Záznamové zařízení Vivotek NVR ND8322P 2TB HDD pro IP kamery - Dům a zahrada
Záznamové zařízení Vivotek NVR ND8322P 2TB HDD pro IP kamery - Dům a zahrada
Záznamové zařízení Vivotek NVR ND8322P 2TB HDD pro IP kamery - Dům a zahrada
Záznamové zařízení Vivotek NVR ND8322P 2TB HDD pro IP kamery - Dům a zahrada
1 z 7
Použité

Záznamové zařízení Vivotek NVR ND8322P 2TB HDD pro IP kamery

(7045556696)
1x zakoupeno
3 699 Kč
Ukončeno ve středu 4. 10. 2023, 20:06:52
2 sledovali
1x zakoupeno
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt


Plně funkční NVR + 2TB HDD.

Pořizovací cena byla cca 10 tisíc.
Sledovat obraz ze záznamového zařízení VIVOTEK můžete z libovolného počítače s operačním systémem Windows, chytrého telefonu - aplikace VIVOTEK iViewer (Android a iOS - Apple) a tabletu.


VIVOTEK ND8322P je ekonomické záznamové zařízení pro osm IP kamer VIVOTEK a až dva pevné disky s celkovou kapacitou 16 TB. Intergrovaný PoE switch pro 8 IP kamer s celkovým výkonem 80W.


Nadstandartní vlastnosti záznamového zařízení VIVOTEK ND8322P

Připojení až 8 IP kamer VIVOTEK

Integrovaný PoE switch pro přímé připojení IP kamer VIVOTEK

Synchronní přehrávání až ze 4 IP kamer

HDMI a VGA výstupy pro monitor nebo TV

USB na přední a zadní straně pro připojení klávesnice, myši nebo UPS

Operační systém Linux

Možnost zapojení až 2x HDD o kapacitě 2x 8 TB (pevné disky nejsou součástí balení)

Podpora RAID 0 a 1

Lokální i vzdálený přístup z počítače, tabletu či mobilního telefonu

Spuštění zařízení po obnovení napájení (při výpadku elektrického proudu)

Podpora UPS zařízení světového výrobce APC

Podpora standardu ONVIF pro připojení IP kamer jiných výrobců

Bezpečnostní a záznamové funkce záznamového zařízení VIVOTEK ND8322P

Záznamové zařízení VIVOTEK ND8322P zaznamenává obraz a zvuk, podporuje typy nahrávání stálé, při poplachu nebo ruční spouštění. Zdroje poplachů rozděluje na detekci pohybu z obrazu IP kamery, detekci pohybu z PIR senzoru IP kamery, detekci sabotáže IP kamery, změny stavu digitálního vstupu IP kamery, porucha spojení, porucha diskového pole, zaplnění diskového pole.


Kromě záznamu obrazu a zvuku umí záznamové zařízení VIVOTEK ND8322P odesílat e-mail, ukládat soubory na FTP, měnit stavy digitálních výstupů na IP kamerách, vydávat zvukové signály, ovládat otočné IP kamery.


Připojení k záznamovému zařízení pomocí počítače, mobilního telefonu a tabletu

Sledovat obraz ze záznamového zařízení VIVOTEK ND8322P můžete z libovolného počítače s operačním systémem Windows, chytrého telefonu (Android a iOS - Apple) a tabletu (Android a iOS - Apple).


Pro nastavení záznamového zařízení doporučujeme použít počítač s MS Windows a prohlížečem Internet Explorer do verze 10 s podporou Active X. Internet Explorer 11 a vyšší lze též použít, ovšem v kompatibilním módu verze IE 7 - 10. Pomocí ostatních prohlížečů se můžete připojit a sledovat obraz s omezenými možnostmi v nastavení.


Připojení záznamového zařízení VIVOTEK ND8322P do systému

Záznamové zařízení můžete připojit pomocí datového kabelu FTP cat. 5e, doporučujeme vždy použít stíněný. Klasické napájení z vlastního napájecího adaptéru 56V DC.


Plně funkční NVR + 2TB HDD. Pořizovací cena byla cca 10 tisíc. Sledovat obraz ze záznamového zařízení VIVOTEK můžete z libovolného počítače s operačním systémem Windows, chytrého telefonu - aplikace VIVOTEK iViewer (Android a iOS - Apple) a tabletu.VIVOTEK ND8322P je ekonomické záznamové zařízení pro osm IP kamer VIVOTEK a až dva pevné disky s celkovou kapacitou 16 TB. Intergrovaný PoE switch pro 8 IP kamer s celkovým výkonem 80W.Nadstandartní vlastnosti záznamového zařízení VIVOTEK ND8322PPřipojení až 8 IP kamer VIVOTEKIntegrovaný PoE switch pro přímé připojení IP kamer VIVOTEKSynchronní přehrávání až ze 4 IP kamerHDMI a VGA výstupy pro monitor nebo TVUSB na přední a zadní straně pro připojení klávesnice, myši nebo UPSOperační systém LinuxMožnost zapojení až 2x HDD o kapacitě 2x 8 TB (pevné disky nejsou součástí balení)Podpora RAID 0 a 1Lokální i vzdálený přístup z počítače, tabletu či mobilního telefonuSpuštění zařízení po obnovení napájení (při výpadku elektrického proudu)Podpora UPS zařízení světového výrobce APCPodpora standardu ONVIF pro připojení IP kamer jiných výrobcůBezpečnostní a záznamové funkce záznamového zařízení VIVOTEK ND8322PZáznamové zařízení VIVOTEK ND8322P zaznamenává obraz a zvuk, podporuje typy nahrávání stálé, při poplachu nebo ruční spouštění. Zdroje poplachů rozděluje na detekci pohybu z obrazu IP kamery, detekci pohybu z PIR senzoru IP kamery, detekci sabotáže IP kamery, změny stavu digitálního vstupu IP kamery, porucha spojení, porucha diskového pole, zaplnění diskového pole.Kromě záznamu obrazu a zvuku umí záznamové zařízení VIVOTEK ND8322P odesílat e-mail, ukládat soubory na FTP, měnit stavy digitálních výstupů na IP kamerách, vydávat zvukové signály, ovládat otočné IP kamery.Připojení k záznamovému zařízení pomocí počítače, mobilního telefonu a tabletuSledovat obraz ze záznamového zařízení VIVOTEK ND8322P můžete z libovolného počítače s operačním systémem Windows, chytrého telefonu (Android a iOS - Apple) a tabletu (Android a iOS - Apple).Pro nastavení záznamového zařízení doporučujeme použít počítač s MS Windows a prohlížečem Internet Explorer do verze 10 s podporou Active X. Internet Explorer 11 a vyšší lze též použít, ovšem v kompatibilním módu verze IE 7 - 10. Pomocí ostatních prohlížečů se můžete připojit a sledovat obraz s omezenými možnostmi v nastavení.Připojení záznamového zařízení VIVOTEK ND8322P do systémuZáznamové zařízení můžete připojit pomocí datového kabelu FTP cat. 5e, doporučujeme vždy použít stíněný. Klasické napájení z vlastního napájecího adaptéru 56V DC.
Nabídka č. 7045556696Zobrazení: 49