chevron_left Žehličky

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Vlastnosti Typ žehličky Parní ráz
Příkon Značka Objem vodní nádržky Materiál žehlící plochy
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Žehličky

Značka
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 269 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 269 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
Seznam nabídek
Populární nabídky
12345 chevron_right chevron_right

Pokazila se vám stará žehlička, nebo jednouše toužíte po nové a výkonnější? Jste tady správně. K nejprodávanějším žehličkám patří žehličky Philips a Tefal. Prozradíme vám rozdíly mezi jednotlivými typy žehliček a pomůžeme vám s výběrem vhodného typu. Podívejte se na naši aktuální nabídku.

Napařovací žehlička

Napařovací žehličky patří k nejběžnějším typům, a to z důvodů hned několika výhod. Žehličky se rychle zahřejí, snadno a rychle vyžehlí i hrubé tkaniny. Na žehlicí části naleznete napařovací otvory, které odstraňují nutnost kropit prádlo. Zvláštní podkategorií jsou ruční napařovače oděvů.

Napařovací žehlička
Parní žehlička

Parní žehlička

Pokud často žehlíte nebo vždy žehlíte velké množství prádla, jsou pro vás ideální volbou parní žehličky. Parní stanice má objem až na 1,8 litrů, do které se nesmí přidávat voda během žehlení a před žehlením musí být zahřátá. Parní žehličky mají třikrát větší výkon než klasické elektrické žehličky.

Cestovní žehlička

Cestovní žehličky vynikají nízkou hmotností, proto se skvěle hodí na dovolené, při cestování, pro studenty na kolejích a často se používají na chatách nebo chalupách. Pro snadnější uložení do zavazadel mají sklopné madlo. Další výhodou je regulace teploty, kterou mají i klasické žehličky.

Cestovní žehlička
Suchá žehlička

Suché žehličky

Suché žehličky vynikají jednoduchým ovládáním. Jsou vhodné především, pokud žehlíte malé množství prádla nebo nežehlíte často. Vynikají rychlým nahřátím a mohou být v retro designu. Jelikož nemají napařovací otvory, je potřeba při žehlení kropit prádlo.

Jak vyčistit žehličku?

Vodního kamene ze žehličky se zbavíte jednoduše, do nádržky nalijte ocet s vodou v poměru 1:1 a necháte chvilku působit. Žehličku nechte chvíli napařovat, aby se roztok dostal i do trysek, následně nádržku propláchněte vodou, abyste se zbavili octového zápachu. Připáleniny na žehlicí části odstraníte zubní pastou, octem nebo kuchyňskou solí. Zubní pasta se hodí na drobné spáleniny a kovové předměty, kde na zasažené místo studené žehličky nanesete zubní pastu a krouživým pohybem odstraníte spáleniny. Pro odolnější spáleniny je vhodný ocet na hadříku, se kterým je krouživými pohyby odstraníte, pokud je lehce zahřátá žehlička. Kuchyňská sůl je vhodná pro staré typy žehliček. Sůl vložíte do hadříku. Jelikož je sůl hrubší, odstraní spáleniny a nepoškodí odolnější žehlicí část žehličky.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up