Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Prodejce je do 28. 7. 2024 nepřítomen. Co to znamená?

Podobné nabídky ke skončené nabídce

ZELMER ZCM8121 Maestro Barista - Malé elektrospotřebiče
ZELMER ZCM8121 Maestro Barista - Malé elektrospotřebiče
ZELMER ZCM8121 Maestro Barista - Malé elektrospotřebiče
ZELMER ZCM8121 Maestro Barista - Malé elektrospotřebiče
ZELMER ZCM8121 Maestro Barista - Malé elektrospotřebiče
ZELMER ZCM8121 Maestro Barista - Malé elektrospotřebiče
ZELMER ZCM8121 Maestro Barista - Malé elektrospotřebiče
ZELMER ZCM8121 Maestro Barista - Malé elektrospotřebiče
1 z 7
Použité

ZELMER ZCM8121 Maestro Barista

Skončeno
Cena
6 095 Kč
Ukončeno v úterý 25. 6. 2024, 12:02:41
Běžná cena
11 499 Kč
-47 %
Bezpečný nákup s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží a záruka 12 měsíců
Doprava a platba
Kurýr 89 Kč
Kurýr s dobírkou 89 Kč
Doba dodání 1-2 dny
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
ZELMER ZCM8121 Maestro Barista
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Varianta
Značka
Kód zboží
Doba záruky (měsíců)
 
POUŽITO: Dlouhodobě používané zboží, které je plně funkční a obsahuje vše, co je třeba k jeho plnohodnotnému používání. Bylo zkontrolováno servisním technikem a může vykazovat známky používání.
Záruka 12 měsíců.
 
Původní cena: 11 499Kč
 

Patentovaná technologie Safe and Grind

Správné mletí je prvek, který má největší vliv na aroma a chuť dokonalého espressa. Kávovar Maestro Barista má zabudovaný kónický ocelový mlýnek s pětistupňovou regulací mletí. Ocelové mlýnky jsou řešením používaným především v profesionálních kávovarech - v kavárnách a restauracích. Technologie Safe and Grind umožňuje bezpečný provoz brusky - speciální bezpečnostní zařízení chrání prsty uživatele před poškozením.

 

Technologie Friendly Clean Care

Náš kávovar používá patentovaný systém pro nasazení a sejmutí spařovací jednotky. Je to řešení, které umožňuje snadno a intuitivně vyjmout varnou sestavu, kdykoli je třeba ji vyčistit. Samotné čištění je také velmi snadné - stačí varnou sestavu umýt pod tekoucí vodou.

 

Technologie One Touch

Ovládání kávovaru Maestro Barista je velmi snadné díky přehlednému a intuitivnímu dotykovému panelu. K vychutnání lahodné kávy stačí jediný dotyk.

Dva druhy kávy a možnost napěnění mléka

S kávovarem Maestro Barista si můžete vychutnat dva druhy kávy - Espresso a Lungo. Pokud jste milovníky kávy s mlékem, můžete si pomocí napěňovací trysky připravit lahodné mléko do cappuccina nebo latté.

Přizpůsobte si svou kávu

Každou kávu, kterou vám barista Maestro připraví, si můžete přizpůsobit. Mezi základními nastaveními najdete možnost nastavit sílu kávy ve třech úrovních - pokud se chcete probudit před prací, nebo odpoledne pro trochu slabší kávu, zvolte nejsilnější možnost. Můžete také změnit objem kávy a pít Espresso nebo Lungo v trochu větší verzi. V nastavení kávovaru můžete také změnit teplotu spaření. Díky režimu uživatelského přizpůsobení si můžete uložit svá oblíbená nastavení a vždy pít kávu dokonale přizpůsobenou vašim preferencím.

Jedním tlačítkem lze připravit dva šálky kávy

Díky možnosti přípravy dvou šálků kávy jedním tlačítkem můžete rychle a efektivně připravit kávu a zároveň podávat horké nápoje. Vaši hosté to ocení.

Patentovaný zásobník 2 v 1 na mletou kávu

Když vás překvapí nečekaná návštěva a nemáte po ruce zrnkovou kávu, můžete využít jedinečný dávkovač mleté kávy. Velikost dávkovače je přizpůsobena tak, aby se použilo optimální množství mleté kávy, které zajistí nejlepší chuťové výsledky při přípravě. Dávkovač má také doplňkové použití - je to také dávkovač čisticích tablet.

 

 

 

POUŽITO: Dlouhodobě používané zboží, které je plně funkční a obsahuje vše, co je třeba k jeho plnohodnotnému používání. Bylo zkontrolováno servisním technikem a může vykazovat známky používání. Záruka 12 měsíců. Původní cena: 11 499Kč Patentovaná technologie Safe and Grind Správné mletí je prvek, který má největší vliv na aroma a chuť dokonalého espressa. Kávovar Maestro Barista má zabudovaný kónický ocelový mlýnek s pětistupňovou regulací mletí. Ocelové mlýnky jsou řešením používaným především v profesionálních kávovarech - v kavárnách a restauracích. Technologie Safe and Grind umožňuje bezpečný provoz brusky - speciální bezpečnostní zařízení chrání prsty uživatele před poškozením. Technologie Friendly Clean Care Náš kávovar používá patentovaný systém pro nasazení a sejmutí spařovací jednotky. Je to řešení, které umožňuje snadno a intuitivně vyjmout varnou sestavu, kdykoli je třeba ji vyčistit. Samotné čištění je také velmi snadné - stačí varnou sestavu umýt pod tekoucí vodou. Technologie One Touch Ovládání kávovaru Maestro Barista je velmi snadné díky přehlednému a intuitivnímu dotykovému panelu. K vychutnání lahodné kávy stačí jediný dotyk. Dva druhy kávy a možnost napěnění mléka S kávovarem Maestro Barista si můžete vychutnat dva druhy kávy - Espresso a Lungo. Pokud jste milovníky kávy s mlékem, můžete si pomocí napěňovací trysky připravit lahodné mléko do cappuccina nebo latté. Přizpůsobte si svou kávu Každou kávu, kterou vám barista Maestro připraví, si můžete přizpůsobit. Mezi základními nastaveními najdete možnost nastavit sílu kávy ve třech úrovních - pokud se chcete probudit před prací, nebo odpoledne pro trochu slabší kávu, zvolte nejsilnější možnost. Můžete také změnit objem kávy a pít Espresso nebo Lungo v trochu větší verzi. V nastavení kávovaru můžete také změnit teplotu spaření. Díky režimu uživatelského přizpůsobení si můžete uložit svá oblíbená nastavení a vždy pít kávu dokonale přizpůsobenou vašim preferencím. Jedním tlačítkem lze připravit dva šálky kávy Díky možnosti přípravy dvou šálků kávy jedním tlačítkem můžete rychle a efektivně připravit kávu a zároveň podávat horké nápoje. Vaši hosté to ocení. Patentovaný zásobník 2 v 1 na mletou kávu Když vás překvapí nečekaná návštěva a nemáte po ruce zrnkovou kávu, můžete využít jedinečný dávkovač mleté kávy. Velikost dávkovače je přizpůsobena tak, aby se použilo optimální množství mleté kávy, které zajistí nejlepší chuťové výsledky při přípravě. Dávkovač má také doplňkové použití - je to také dávkovač čisticích tablet.

Nabídka č. 7064050561 Vystaveno 31.05. 13:05 Zobrazení: 147