Kategorieclose
Vyberte si kategorii

Zlaté Hodinky IWC Schaffhausen, 14K Zlato, Styl Calatrava, Servisováno (7012222830)

Zlaté Hodinky IWC Schaffhausen, 14K Zlato, Styl Calatrava, Servisováno - Šperky a hodinkyZlaté Hodinky IWC Schaffhausen, 14K Zlato, Styl Calatrava, Servisováno - Šperky a hodinkyZlaté Hodinky IWC Schaffhausen, 14K Zlato, Styl Calatrava, Servisováno - Šperky a hodinkyZlaté Hodinky IWC Schaffhausen, 14K Zlato, Styl Calatrava, Servisováno - Šperky a hodinkyZlaté Hodinky IWC Schaffhausen, 14K Zlato, Styl Calatrava, Servisováno - Šperky a hodinkyZlaté Hodinky IWC Schaffhausen, 14K Zlato, Styl Calatrava, Servisováno - Šperky a hodinkyZlaté Hodinky IWC Schaffhausen, 14K Zlato, Styl Calatrava, Servisováno - Šperky a hodinkyZlaté Hodinky IWC Schaffhausen, 14K Zlato, Styl Calatrava, Servisováno - Šperky a hodinky
Zlaté Hodinky IWC Schaffhausen, 14K Zlato, Styl Calatrava, Servisováno - Šperky a hodinky
1 z 8
Vyvolávací cena
110 000 Kč
Končí neděle 11. 12. 2022, 21:21:33
Aukce má plovoucí konec
Kolik přihodit?
26 sleduje
Žádný příhoz
Cena Kup teď!
115 000 Kč
Doprava
EMS 200 Kč
Kurýrní služba 200 Kč
Balík Do ruky 250 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Prodejce
account_circlecamera_alt

Uživatel má plně ověřený účet

  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
 

Pánské náramkové hodinky International Watch Company Schaffhausen. Jedná se o pánské hodinky vyrobené z 14 karátového zlata. Zlato je v italské kvalitě, což znamená zlato nejvyšší kvality, které nedegraduje při styku spokožkou. Pouzdro je ve velice krásném nadčasovém designu, který spojuje jednoduchost tvaru s rafinovaným fazetováním a jemnými výbrusy. Tento konkrétní model, je již zcela nesehnatelný. Jedná se o mechanické hodinky. Nátah je manuální.

 

 

O firmě IWC Schaffhausen:

 

International Watch Company, or IWC, vzniká v Schaffhausenu v německy mluvícím regionu severozápadního Švýcarska v roce 1868, kdy firmu zakládá americký inženýr a hodinář Florentine Ariosto Jones (1841-1916).

Původem z Bostonu v Massachusets, byl Jones ve švýcarsku, aby založil tovární výrobu hodinek za použití americké masové výroby a, ale se švýcarskou výrobní silou, která byla v té době mnohem levnější než v USA. Hodinky měly být importovány na americký trh. Ve francouzských kantonech se setkal s chladným přijetím, a tak přijal pozvání Henryho Mosera, který postavil na Rýnu přehradu a zajistil zak energii pro novou tovární výrobu. Jones importoval stroje a vybavení z USA a brzy začal vyrábět vlastní. Díky čemuž bylo možno vyrábět vysoce přesné součástky, které byly mezi jednotlivými stroji zaměnitelné na rozdíl od dřívější produkce, kde každá oprava vyžadovala ruční výrobu nových součástek.

Po náročném období prvních deseti let Jones ze švýcarska odchází a majitelem se postupně stává Johann Rauschenbach. Zajímavostí je, že po nějakou dobu byl spolumajitelem i švýcarský psychiatr Carl Gustav Jung, jehož knihy jste pravděpodobně mohli číst, pokud se psychiatrům nepodařilo udělat z Vás nebo někoho z Vašich blízkých feťáka, požírajícího tvrdé drogy s bizarním názvem "antidepresíva" a terorizujícího svoje okolí.

 

 

Dnes je IWC jedna z nejúspěšnějších luxusních značek, která je a byla vždy charakteristická svou neobvykle vysokou kvalitou strojů. Díky čemuž se těší aslouženému obdivu mezi sběrateli.

 

Web : www.iwc.com

Video : https://www.youtube.com/watch?v=dM3uWMw9DWU

 

 

Pouzdro: 14k žluté zlato v italské(tzn. nejvyšší) kvalitě, jednoduché a proto se dobře leští, puncováno 14K, překvapivě bez větších škrábanců, přirozené stopy po nošení v podobě většinou sotva patrných linek, což je u těchto starých hodinek naprosto běžné , lze je nechat vyleštit, ale vzhledem k tomu, že zřejmě nikdy nebyly leštěné a mají všechny ostré hrany tak já sám bych to nedělal.

Ciferník : lakovaný a broušený s efektem sluneční tříště, sametový jemně smetanový lesk, zlaté hodinové indexy, tištěné minutové indexy

Ručičky : Zlaté s luminiscencí

Sklíčko : Hesalitové

Stroj : Legendární stroj IWC kaliberní číslo 89. Jedná se o geniální luxusní stroj, který je nejznámějším kalibrem firmy. Velké červené rubíny zajišťují perfektní přesnost a trvanlivost stroje, rubíny jsou usazeny ve speciálních zlatých uloženích pro zvýšenou přesnost, velká zlacená setrvačka, vyzlacované leptané nápisy, zdobení broušenými ženevskými pruhy, jednotlivé můstky jsou zdobené leštěnými fazetami,

Rozměry strojku : Průměr 26,5 mm, výška 4,25 mm

Frekvence 18000 úderů za hodinu

Rezerva nátahu : 44 hodin

Průměr : 35 mm; Hloubka 9 mm včetně sklíčka; výška 42 mm;

Váha : 39 g s řemínkem

Řemínek :  Nový značkový řemínek Bio.

Celkový stav : Mimořádně pěkný, vyčištěno, promazáno a seřízeno v roce 2018, takže další servis asi 2023 nebo až se začnou zpožďovat, jdou velice přesně. Obvyklé stopy po nošení, za mne sotva znatelné. Výhodou je původní lakování ciferníku

Pravost : Za pravost ručím vrácením peněz. Stop čínským padělkům.

Signováno : Na ciferníku, na víčku, na stroji

Vodotěsnost : Standardní vodotěsnost, nepatří do koupelny ani do jezera, ale při běžném namočení nebo polití se nic nestane. Voda by mohla vniknout pouze pod korunkou.

Země původu : Švýcarsko

Záruka : 2 roky na bezproblémové fungování stroje, neplatí pro mechanické poškození pádem, špatným používáním, atd..

Cena Nových Srovnatelných : okolo 200.000 Kč, IWC byla vždy poměrně drahá značka, pokud jsem viděl původní ceny podobných byly okolo 20.000 Marek v hodnotě roku 1964, takže v přepočtu na dnešek asi 500.000 Kč

Investiční doporučení : Vynikající dlouhodobá investice a především opravdový klenot, doporučuji nosit, nevhodné pro krátkodobou spekulaci, očekávám zvýšení ceny o 100% v průběhu 10 let, tedy přesně jako došlo k 100% zhodnocení tohoto modelu v právě uplynulých 10 letech. V případě dlouhodobé investice člověk nemůže udělat chybu. Krákodobě nákup z hlediska zhodnocení nedoporučuji.

Zkušenost investora a sběratele : Koupil jsem si automobil Mitsubishi v hodnotě 500.000 Kč. Po deseti letech používání jsem ho prodal za 25.000 Kč a na servisování jsem vydal dalších 100.000 Kč. Ztráta z původní hodnoty 95% tedy 475.000 Kč. Můj známý si koupil značkové klasické hodinky Vacheron Constantin z 18K zlata z roku 1966 za 100.000 Kč od sběratele jako jsem já. Používal je denně. Za dvojí servis dal 3500Kč  během deseti let. Při obměně sbírky je dal na prodej. Před prodejem je ani nemusel dát přeleštit, neboť zlato se nošením samo leští stálým otíráním o košili a svetr. Prodaly se za 280.000 Kč. Získal 180 % zhodnocení, tedy 18 % ročně. I kdyby nezískal ani 2% procenta zhodnocení, stále by mu to pokrylo servis a nosil by krásné klasické hodinky po dobu deseti let úplně zadarmo. Zkuste si deset let zdarma jezdit v luxusním Mercedesu. To vysvětluje, proč někteří lidé jsou bohatí a jiní chudí.

Video

 

 

Hodnocení sběratele :

Moje zkušenost s nošením je výborná. Jsou neuvěřitelně zachovalé. Většina klasických IWC má poškozený ciferník, ručičky nebo stroj. Geniální a krásný stroj cal.89 krásně zvoní. Zvláště oceňuji, že má tzv. klidný chod tzn. frekvenci 18000 vibrací za hodinu. Já osobně preferuji 18000 nebo 19600 vibrací, opravdu klasické luxusní hodinky by měly mít klidnou frekvenci. Dát si je k uchu má příjemný zklidńující vliv, což jako manažer zvláště oceňuji. Mají tzv. ideální průměr 35 mm, který vychází z geometrie zlatého řezu. Žádná 40mm cihla pro křupany, ale klasický gentlemanský design, který snadno zapluje pod košili, aniž by si někdo všimnul, že se díváte na hodinky a měl pocit, že nás snad zdržuje. Za mne jedny z nejdokonalejších klasických hodinek, které jsem nosil. Krásné zvenku i zevnitř.   Perfektní stav s drobnými stopami po nošení. Tyto hodinky jsou opravdový šperk, špičkový technický stroj a umělecké dílo v jednom. Tato konkrétní verze je prakticky nesehnatelná a navíc ve skvělém stavu. Zároveň se jedná o skvělou investici, neboť cena těchto hodinek stále roste. Ideální pro někoho, kdo v životě něco dokázal. Ciferník ve stylu Calatrava, tedy velmi harmonický a vyvážený.

 

V posledních deseti letech se jejich cena zvýšila o 400%. To je 40% ročně. Je to logické, takových hodinek ubývá a zájem stále roste. Dnes kdo má rozum, investuje do zlatých hodinek. Vlády tisknou nekryté peníze, jejichž hodnota  tím pádem oproti zlatu klesá. V roce 2000 stál jeden gram zlata 200Kč v roce 2020 již to bylo 1400Kč za gram. Nárúst je o 700% za dvacet let, tedy průměrně 35 % ročně a to naprosto bez práce. Zlato pracuje za Vás. Už víte, proč bohatí investují do zlatých hodinek?

 

Tradičně nosí zlaté hodinky lékaři, soudci, advokáti, vyšší manažeři a majitelé firem, tedy lidé kteří mají dobrý cit pro hierarchii hodnot. Zlatá je barva Boha a lidé kteří nosí zlaté hodinky, říkají že přitahují bohatství.

 

 

 

Jednou za 5 let je třeba udělat servis, obvykle v ceně 600-1000 Kč, takže nepatrné náklady 150 Kč za rok.  Servis provede každý hodinář.

 

 

Rozumné návrhy rád uvážím. Neváhejte mne kontaktovat!

 

 

 

 

POZOR! Hodinky jsou uložené v bankovním sejfu, takže doba dodání se může o den opozdit, oproti běžné.

 

 

Prohlédněte si detailní fotky ve vysokém rozlišení:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pánské náramkové hodinky International Watch Company Schaffhausen. Jedná se o pánské hodinky vyrobené z 14 karátového zlata. Zlato je v italské kvalitě, což znamená zlato nejvyšší kvality, které nedegraduje při styku spokožkou. Pouzdro je ve velice krásném nadčasovém designu, který spojuje jednoduchost tvaru s rafinovaným fazetováním a jemnými výbrusy. Tento konkrétní model, je již zcela nesehnatelný. Jedná se o mechanické hodinky. Nátah je manuální. O firmě IWC Schaffhausen: International Watch Company, or IWC, vzniká v Schaffhausenu v německy mluvícím regionu severozápadního Švýcarska v roce 1868, kdy firmu zakládá americký inženýr a hodinář Florentine Ariosto Jones (1841-1916). Původem z Bostonu v Massachusets, byl Jones ve švýcarsku, aby založil tovární výrobu hodinek za použití americké masové výroby a, ale se švýcarskou výrobní silou, která byla v té době mnohem levnější než v USA. Hodinky měly být importovány na americký trh. Ve francouzských kantonech se setkal s chladným přijetím, a tak přijal pozvání Henryho Mosera, který postavil na Rýnu přehradu a zajistil zak energii pro novou tovární výrobu. Jones importoval stroje a vybavení z USA a brzy začal vyrábět vlastní. Díky čemuž bylo možno vyrábět vysoce přesné součástky, které byly mezi jednotlivými stroji zaměnitelné na rozdíl od dřívější produkce, kde každá oprava vyžadovala ruční výrobu nových součástek. Po náročném období prvních deseti let Jones ze švýcarska odchází a majitelem se postupně stává Johann Rauschenbach. Zajímavostí je, že po nějakou dobu byl spolumajitelem i švýcarský psychiatr Carl Gustav Jung, jehož knihy jste pravděpodobně mohli číst, pokud se psychiatrům nepodařilo udělat z Vás nebo někoho z Vašich blízkých feťáka, požírajícího tvrdé drogy s bizarním názvem "antidepresíva" a terorizujícího svoje okolí. Dnes je IWC jedna z nejúspěšnějších luxusních značek, která je a byla vždy charakteristická svou neobvykle vysokou kvalitou strojů. Díky čemuž se těší aslouženému obdivu mezi sběrateli. Web : www.iwc.com Video : https://www.youtube.com/watch?v=dM3uWMw9DWU Pouzdro: 14k žluté zlato v italské(tzn. nejvyšší) kvalitě, jednoduché a proto se dobře leští, puncováno 14K, překvapivě bez větších škrábanců, přirozené stopy po nošení v podobě většinou sotva patrných linek, což je u těchto starých hodinek naprosto běžné , lze je nechat vyleštit, ale vzhledem k tomu, že zřejmě nikdy nebyly leštěné a mají všechny ostré hrany tak já sám bych to nedělal. Ciferník : lakovaný a broušený s efektem sluneční tříště, sametový jemně smetanový lesk, zlaté hodinové indexy, tištěné minutové indexy Ručičky : Zlaté s luminiscencí Sklíčko : Hesalitové Stroj : Legendární stroj IWC kaliberní číslo 89. Jedná se o geniální luxusní stroj, který je nejznámějším kalibrem firmy. Velké červené rubíny zajišťují perfektní přesnost a trvanlivost stroje, rubíny jsou usazeny ve speciálních zlatých uloženích pro zvýšenou přesnost, velká zlacená setrvačka, vyzlacované leptané nápisy, zdobení broušenými ženevskými pruhy, jednotlivé můstky jsou zdobené leštěnými fazetami, Rozměry strojku : Průměr 26,5 mm, výška 4,25 mm Frekvence 18000 úderů za hodinu Rezerva nátahu : 44 hodin Průměr : 35 mm; Hloubka 9 mm včetně sklíčka; výška 42 mm; Váha : 39 g s řemínkem Řemínek : Nový značkový řemínek Bio. Celkový stav : Mimořádně pěkný, vyčištěno, promazáno a seřízeno v roce 2018, takže další servis asi 2023 nebo až se začnou zpožďovat, jdou velice přesně. Obvyklé stopy po nošení, za mne sotva znatelné. Výhodou je původní lakování ciferníku Pravost : Za pravost ručím vrácením peněz. Stop čínským padělkům. Signováno : Na ciferníku, na víčku, na stroji Vodotěsnost : Standardní vodotěsnost, nepatří do koupelny ani do jezera, ale při běžném namočení nebo polití se nic nestane. Voda by mohla vniknout pouze pod korunkou. Země původu : Švýcarsko Záruka : 2 roky na bezproblémové fungování stroje, neplatí pro mechanické poškození pádem, špatným používáním, atd.. Cena Nových Srovnatelných : okolo 200.000 Kč, IWC byla vždy poměrně drahá značka, pokud jsem viděl původní ceny podobných byly okolo 20.000 Marek v hodnotě roku 1964, takže v přepočtu na dnešek asi 500.000 Kč Investiční doporučení : Vynikající dlouhodobá investice a především opravdový klenot, doporučuji nosit, nevhodné pro krátkodobou spekulaci, očekávám zvýšení ceny o 100% v průběhu 10 let, tedy přesně jako došlo k 100% zhodnocení tohoto modelu v právě uplynulých 10 letech. V případě dlouhodobé investice člověk nemůže udělat chybu. Krákodobě nákup z hlediska zhodnocení nedoporučuji. Zkušenost investora a sběratele : Koupil jsem si automobil Mitsubishi v hodnotě 500.000 Kč. Po deseti letech používání jsem ho prodal za 25.000 Kč a na servisování jsem vydal dalších 100.000 Kč. Ztráta z původní hodnoty 95% tedy 475.000 Kč. Můj známý si koupil značkové klasické hodinky Vacheron Constantin z 18K zlata z roku 1966 za 100.000 Kč od sběratele jako jsem já. Používal je denně. Za dvojí servis dal 3500Kč během deseti let. Při obměně sbírky je dal na prodej. Před prodejem je ani nemusel dát přeleštit, neboť zlato se nošením samo leští stálým otíráním o košili a svetr. Prodaly se za 280.000 Kč. Získal 180 % zhodnocení, tedy 18 % ročně. I kdyby nezískal ani 2% procenta zhodnocení, stále by mu to pokrylo servis a nosil by krásné klasické hodinky po dobu deseti let úplně zadarmo. Zkuste si deset let zdarma jezdit v luxusním Mercedesu. To vysvětluje, proč někteří lidé jsou bohatí a jiní chudí. Video : Hodnocení sběratele : Moje zkušenost s nošením je výborná. Jsou neuvěřitelně zachovalé. Většina klasických IWC má poškozený ciferník, ručičky nebo stroj. Geniální a krásný stroj cal.89 krásně zvoní. Zvláště oceňuji, že mátzv. klidný chod tzn. frekvenci 18000 vibrací za hodinu. Já osobně preferuji 18000 nebo 19600 vibrací, opravdu klasické luxusní hodinky by měly mít klidnou frekvenci. Dát si je k uchu má příjemný zklidńující vliv, což jako manažer zvláště oceňuji. Mají tzv. ideální průměr 35 mm, který vychází z geometrie zlatého řezu. Žádná 40mm cihla pro křupany, ale klasický gentlemanský design, který snadno zapluje pod košili, aniž by si někdo všimnul, že se díváte na hodinky a měl pocit, že nás snad zdržuje.Za mne jedny z nejdokonalejších klasických hodinek, které jsem nosil. Krásné zvenku i zevnitř. Perfektní stav s drobnými stopami po nošení. Tyto hodinky jsou opravdový šperk, špičkový technický stroj a umělecké dílo v jednom. Tato konkrétní verze je prakticky nesehnatelná a navíc ve skvělém stavu. Zároveň se jedná o skvělou investici, neboť cena těchto hodinek stále roste. Ideální pro někoho, kdo v životě něco dokázal. Ciferník ve stylu Calatrava, tedy velmi harmonický a vyvážený. V posledních deseti letech se jejich cena zvýšila o 400%. To je 40% ročně. Je to logické, takových hodinek ubývá a zájem stále roste. Dnes kdo má rozum, investuje do zlatých hodinek. Vlády tisknou nekryté peníze, jejichž hodnota tím pádem oproti zlatu klesá. V roce 2000 stál jeden gram zlata 200Kč v roce 2020 již to bylo 1400Kč za gram. Nárúst je o 700% za dvacet let, tedy průměrně 35 % ročně a to naprosto bez práce. Zlato pracuje za Vás. Už víte, proč bohatí investují do zlatých hodinek? Tradičně nosí zlaté hodinky lékaři, soudci, advokáti, vyšší manažeři a majitelé firem, tedy lidé kteří mají dobrý cit pro hierarchii hodnot. Zlatá je barva Boha a lidé kteří nosí zlaté hodinky, říkají že přitahují bohatství. Jednou za 5 let je třeba udělat servis, obvykle v ceně 600-1000 Kč, takže nepatrné náklady 150 Kč za rok. Servis provede každý hodinář. Rozumné návrhy rád uvážím. Neváhejte mne kontaktovat! POZOR! Hodinky jsou uložené v bankovním sejfu, takže doba dodání se může o den opozdit, oproti běžné. Prohlédněte si detailní fotky ve vysokém rozlišení:
Nabídka č. 7012222830Zobrazení: 77
Popis předmětu
 

Pánské náramkové hodinky International Watch Company Schaffhausen. Jedná se o pánské hodinky vyrobené z 14 karátového zlata. Zlato je v italské kvalitě, což znamená zlato nejvyšší kvality, které nedegraduje při styku spokožkou. Pouzdro je ve velice krásném nadčasovém designu, který spojuje jednoduchost tvaru s rafinovaným fazetováním a jemnými výbrusy. Tento konkrétní model, je již zcela nesehnatelný. Jedná se o mechanické hodinky. Nátah je manuální.

 

 

O firmě IWC Schaffhausen:

 

International Watch Company, or IWC, vzniká v Schaffhausenu v německy mluvícím regionu severozápadního Švýcarska v roce 1868, kdy firmu zakládá americký inženýr a hodinář Florentine Ariosto Jones (1841-1916).

Původem z Bostonu v Massachusets, byl Jones ve švýcarsku, aby založil tovární výrobu hodinek za použití americké masové výroby a, ale se švýcarskou výrobní silou, která byla v té době mnohem levnější než v USA. Hodinky měly být importovány na americký trh. Ve francouzských kantonech se setkal s chladným přijetím, a tak přijal pozvání Henryho Mosera, který postavil na Rýnu přehradu a zajistil zak energii pro novou tovární výrobu. Jones importoval stroje a vybavení z USA a brzy začal vyrábět vlastní. Díky čemuž bylo možno vyrábět vysoce přesné součástky, které byly mezi jednotlivými stroji zaměnitelné na rozdíl od dřívější produkce, kde každá oprava vyžadovala ruční výrobu nových součástek.

Po náročném období prvních deseti let Jones ze švýcarska odchází a majitelem se postupně stává Johann Rauschenbach. Zajímavostí je, že po nějakou dobu byl spolumajitelem i švýcarský psychiatr Carl Gustav Jung, jehož knihy jste pravděpodobně mohli číst, pokud se psychiatrům nepodařilo udělat z Vás nebo někoho z Vašich blízkých feťáka, požírajícího tvrdé drogy s bizarním názvem "antidepresíva" a terorizujícího svoje okolí.

 

 

Dnes je IWC jedna z nejúspěšnějších luxusních značek, která je a byla vždy charakteristická svou neobvykle vysokou kvalitou strojů. Díky čemuž se těší aslouženému obdivu mezi sběrateli.

 

Web : www.iwc.com

Video : https://www.youtube.com/watch?v=dM3uWMw9DWU

 

 

Pouzdro: 14k žluté zlato v italské(tzn. nejvyšší) kvalitě, jednoduché a proto se dobře leští, puncováno 14K, překvapivě bez větších škrábanců, přirozené stopy po nošení v podobě většinou sotva patrných linek, což je u těchto starých hodinek naprosto běžné , lze je nechat vyleštit, ale vzhledem k tomu, že zřejmě nikdy nebyly leštěné a mají všechny ostré hrany tak já sám bych to nedělal.

Ciferník : lakovaný a broušený s efektem sluneční tříště, sametový jemně smetanový lesk, zlaté hodinové indexy, tištěné minutové indexy

Ručičky : Zlaté s luminiscencí

Sklíčko : Hesalitové

Stroj : Legendární stroj IWC kaliberní číslo 89. Jedná se o geniální luxusní stroj, který je nejznámějším kalibrem firmy. Velké červené rubíny zajišťují perfektní přesnost a trvanlivost stroje, rubíny jsou usazeny ve speciálních zlatých uloženích pro zvýšenou přesnost, velká zlacená setrvačka, vyzlacované leptané nápisy, zdobení broušenými ženevskými pruhy, jednotlivé můstky jsou zdobené leštěnými fazetami,

Rozměry strojku : Průměr 26,5 mm, výška 4,25 mm

Frekvence 18000 úderů za hodinu

Rezerva nátahu : 44 hodin

Průměr : 35 mm; Hloubka 9 mm včetně sklíčka; výška 42 mm;

Váha : 39 g s řemínkem

Řemínek :  Nový značkový řemínek Bio.

Celkový stav : Mimořádně pěkný, vyčištěno, promazáno a seřízeno v roce 2018, takže další servis asi 2023 nebo až se začnou zpožďovat, jdou velice přesně. Obvyklé stopy po nošení, za mne sotva znatelné. Výhodou je původní lakování ciferníku

Pravost : Za pravost ručím vrácením peněz. Stop čínským padělkům.

Signováno : Na ciferníku, na víčku, na stroji

Vodotěsnost : Standardní vodotěsnost, nepatří do koupelny ani do jezera, ale při běžném namočení nebo polití se nic nestane. Voda by mohla vniknout pouze pod korunkou.

Země původu : Švýcarsko

Záruka : 2 roky na bezproblémové fungování stroje, neplatí pro mechanické poškození pádem, špatným používáním, atd..

Cena Nových Srovnatelných : okolo 200.000 Kč, IWC byla vždy poměrně drahá značka, pokud jsem viděl původní ceny podobných byly okolo 20.000 Marek v hodnotě roku 1964, takže v přepočtu na dnešek asi 500.000 Kč

Investiční doporučení : Vynikající dlouhodobá investice a především opravdový klenot, doporučuji nosit, nevhodné pro krátkodobou spekulaci, očekávám zvýšení ceny o 100% v průběhu 10 let, tedy přesně jako došlo k 100% zhodnocení tohoto modelu v právě uplynulých 10 letech. V případě dlouhodobé investice člověk nemůže udělat chybu. Krákodobě nákup z hlediska zhodnocení nedoporučuji.

Zkušenost investora a sběratele : Koupil jsem si automobil Mitsubishi v hodnotě 500.000 Kč. Po deseti letech používání jsem ho prodal za 25.000 Kč a na servisování jsem vydal dalších 100.000 Kč. Ztráta z původní hodnoty 95% tedy 475.000 Kč. Můj známý si koupil značkové klasické hodinky Vacheron Constantin z 18K zlata z roku 1966 za 100.000 Kč od sběratele jako jsem já. Používal je denně. Za dvojí servis dal 3500Kč  během deseti let. Při obměně sbírky je dal na prodej. Před prodejem je ani nemusel dát přeleštit, neboť zlato se nošením samo leští stálým otíráním o košili a svetr. Prodaly se za 280.000 Kč. Získal 180 % zhodnocení, tedy 18 % ročně. I kdyby nezískal ani 2% procenta zhodnocení, stále by mu to pokrylo servis a nosil by krásné klasické hodinky po dobu deseti let úplně zadarmo. Zkuste si deset let zdarma jezdit v luxusním Mercedesu. To vysvětluje, proč někteří lidé jsou bohatí a jiní chudí.

Video

 

 

Hodnocení sběratele :

Moje zkušenost s nošením je výborná. Jsou neuvěřitelně zachovalé. Většina klasických IWC má poškozený ciferník, ručičky nebo stroj. Geniální a krásný stroj cal.89 krásně zvoní. Zvláště oceňuji, že má tzv. klidný chod tzn. frekvenci 18000 vibrací za hodinu. Já osobně preferuji 18000 nebo 19600 vibrací, opravdu klasické luxusní hodinky by měly mít klidnou frekvenci. Dát si je k uchu má příjemný zklidńující vliv, což jako manažer zvláště oceňuji. Mají tzv. ideální průměr 35 mm, který vychází z geometrie zlatého řezu. Žádná 40mm cihla pro křupany, ale klasický gentlemanský design, který snadno zapluje pod košili, aniž by si někdo všimnul, že se díváte na hodinky a měl pocit, že nás snad zdržuje. Za mne jedny z nejdokonalejších klasických hodinek, které jsem nosil. Krásné zvenku i zevnitř.   Perfektní stav s drobnými stopami po nošení. Tyto hodinky jsou opravdový šperk, špičkový technický stroj a umělecké dílo v jednom. Tato konkrétní verze je prakticky nesehnatelná a navíc ve skvělém stavu. Zároveň se jedná o skvělou investici, neboť cena těchto hodinek stále roste. Ideální pro někoho, kdo v životě něco dokázal. Ciferník ve stylu Calatrava, tedy velmi harmonický a vyvážený.

 

V posledních deseti letech se jejich cena zvýšila o 400%. To je 40% ročně. Je to logické, takových hodinek ubývá a zájem stále roste. Dnes kdo má rozum, investuje do zlatých hodinek. Vlády tisknou nekryté peníze, jejichž hodnota  tím pádem oproti zlatu klesá. V roce 2000 stál jeden gram zlata 200Kč v roce 2020 již to bylo 1400Kč za gram. Nárúst je o 700% za dvacet let, tedy průměrně 35 % ročně a to naprosto bez práce. Zlato pracuje za Vás. Už víte, proč bohatí investují do zlatých hodinek?

 

Tradičně nosí zlaté hodinky lékaři, soudci, advokáti, vyšší manažeři a majitelé firem, tedy lidé kteří mají dobrý cit pro hierarchii hodnot. Zlatá je barva Boha a lidé kteří nosí zlaté hodinky, říkají že přitahují bohatství.

 

 

 

Jednou za 5 let je třeba udělat servis, obvykle v ceně 600-1000 Kč, takže nepatrné náklady 150 Kč za rok.  Servis provede každý hodinář.

 

 

Rozumné návrhy rád uvážím. Neváhejte mne kontaktovat!

 

 

 

 

POZOR! Hodinky jsou uložené v bankovním sejfu, takže doba dodání se může o den opozdit, oproti běžné.

 

 

Prohlédněte si detailní fotky ve vysokém rozlišení:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pánské náramkové hodinky International Watch Company Schaffhausen. Jedná se o pánské hodinky vyrobené z 14 karátového zlata. Zlato je v italské kvalitě, což znamená zlato nejvyšší kvality, které nedegraduje při styku spokožkou. Pouzdro je ve velice krásném nadčasovém designu, který spojuje jednoduchost tvaru s rafinovaným fazetováním a jemnými výbrusy. Tento konkrétní model, je již zcela nesehnatelný. Jedná se o mechanické hodinky. Nátah je manuální. O firmě IWC Schaffhausen: International Watch Company, or IWC, vzniká v Schaffhausenu v německy mluvícím regionu severozápadního Švýcarska v roce 1868, kdy firmu zakládá americký inženýr a hodinář Florentine Ariosto Jones (1841-1916). Původem z Bostonu v Massachusets, byl Jones ve švýcarsku, aby založil tovární výrobu hodinek za použití americké masové výroby a, ale se švýcarskou výrobní silou, která byla v té době mnohem levnější než v USA. Hodinky měly být importovány na americký trh. Ve francouzských kantonech se setkal s chladným přijetím, a tak přijal pozvání Henryho Mosera, který postavil na Rýnu přehradu a zajistil zak energii pro novou tovární výrobu. Jones importoval stroje a vybavení z USA a brzy začal vyrábět vlastní. Díky čemuž bylo možno vyrábět vysoce přesné součástky, které byly mezi jednotlivými stroji zaměnitelné na rozdíl od dřívější produkce, kde každá oprava vyžadovala ruční výrobu nových součástek. Po náročném období prvních deseti let Jones ze švýcarska odchází a majitelem se postupně stává Johann Rauschenbach. Zajímavostí je, že po nějakou dobu byl spolumajitelem i švýcarský psychiatr Carl Gustav Jung, jehož knihy jste pravděpodobně mohli číst, pokud se psychiatrům nepodařilo udělat z Vás nebo někoho z Vašich blízkých feťáka, požírajícího tvrdé drogy s bizarním názvem "antidepresíva" a terorizujícího svoje okolí. Dnes je IWC jedna z nejúspěšnějších luxusních značek, která je a byla vždy charakteristická svou neobvykle vysokou kvalitou strojů. Díky čemuž se těší aslouženému obdivu mezi sběrateli. Web : www.iwc.com Video : https://www.youtube.com/watch?v=dM3uWMw9DWU Pouzdro: 14k žluté zlato v italské(tzn. nejvyšší) kvalitě, jednoduché a proto se dobře leští, puncováno 14K, překvapivě bez větších škrábanců, přirozené stopy po nošení v podobě většinou sotva patrných linek, což je u těchto starých hodinek naprosto běžné , lze je nechat vyleštit, ale vzhledem k tomu, že zřejmě nikdy nebyly leštěné a mají všechny ostré hrany tak já sám bych to nedělal. Ciferník : lakovaný a broušený s efektem sluneční tříště, sametový jemně smetanový lesk, zlaté hodinové indexy, tištěné minutové indexy Ručičky : Zlaté s luminiscencí Sklíčko : Hesalitové Stroj : Legendární stroj IWC kaliberní číslo 89. Jedná se o geniální luxusní stroj, který je nejznámějším kalibrem firmy. Velké červené rubíny zajišťují perfektní přesnost a trvanlivost stroje, rubíny jsou usazeny ve speciálních zlatých uloženích pro zvýšenou přesnost, velká zlacená setrvačka, vyzlacované leptané nápisy, zdobení broušenými ženevskými pruhy, jednotlivé můstky jsou zdobené leštěnými fazetami, Rozměry strojku : Průměr 26,5 mm, výška 4,25 mm Frekvence 18000 úderů za hodinu Rezerva nátahu : 44 hodin Průměr : 35 mm; Hloubka 9 mm včetně sklíčka; výška 42 mm; Váha : 39 g s řemínkem Řemínek : Nový značkový řemínek Bio. Celkový stav : Mimořádně pěkný, vyčištěno, promazáno a seřízeno v roce 2018, takže další servis asi 2023 nebo až se začnou zpožďovat, jdou velice přesně. Obvyklé stopy po nošení, za mne sotva znatelné. Výhodou je původní lakování ciferníku Pravost : Za pravost ručím vrácením peněz. Stop čínským padělkům. Signováno : Na ciferníku, na víčku, na stroji Vodotěsnost : Standardní vodotěsnost, nepatří do koupelny ani do jezera, ale při běžném namočení nebo polití se nic nestane. Voda by mohla vniknout pouze pod korunkou. Země původu : Švýcarsko Záruka : 2 roky na bezproblémové fungování stroje, neplatí pro mechanické poškození pádem, špatným používáním, atd.. Cena Nových Srovnatelných : okolo 200.000 Kč, IWC byla vždy poměrně drahá značka, pokud jsem viděl původní ceny podobných byly okolo 20.000 Marek v hodnotě roku 1964, takže v přepočtu na dnešek asi 500.000 Kč Investiční doporučení : Vynikající dlouhodobá investice a především opravdový klenot, doporučuji nosit, nevhodné pro krátkodobou spekulaci, očekávám zvýšení ceny o 100% v průběhu 10 let, tedy přesně jako došlo k 100% zhodnocení tohoto modelu v právě uplynulých 10 letech. V případě dlouhodobé investice člověk nemůže udělat chybu. Krákodobě nákup z hlediska zhodnocení nedoporučuji. Zkušenost investora a sběratele : Koupil jsem si automobil Mitsubishi v hodnotě 500.000 Kč. Po deseti letech používání jsem ho prodal za 25.000 Kč a na servisování jsem vydal dalších 100.000 Kč. Ztráta z původní hodnoty 95% tedy 475.000 Kč. Můj známý si koupil značkové klasické hodinky Vacheron Constantin z 18K zlata z roku 1966 za 100.000 Kč od sběratele jako jsem já. Používal je denně. Za dvojí servis dal 3500Kč během deseti let. Při obměně sbírky je dal na prodej. Před prodejem je ani nemusel dát přeleštit, neboť zlato se nošením samo leští stálým otíráním o košili a svetr. Prodaly se za 280.000 Kč. Získal 180 % zhodnocení, tedy 18 % ročně. I kdyby nezískal ani 2% procenta zhodnocení, stále by mu to pokrylo servis a nosil by krásné klasické hodinky po dobu deseti let úplně zadarmo. Zkuste si deset let zdarma jezdit v luxusním Mercedesu. To vysvětluje, proč někteří lidé jsou bohatí a jiní chudí. Video : Hodnocení sběratele : Moje zkušenost s nošením je výborná. Jsou neuvěřitelně zachovalé. Většina klasických IWC má poškozený ciferník, ručičky nebo stroj. Geniální a krásný stroj cal.89 krásně zvoní. Zvláště oceňuji, že mátzv. klidný chod tzn. frekvenci 18000 vibrací za hodinu. Já osobně preferuji 18000 nebo 19600 vibrací, opravdu klasické luxusní hodinky by měly mít klidnou frekvenci. Dát si je k uchu má příjemný zklidńující vliv, což jako manažer zvláště oceňuji. Mají tzv. ideální průměr 35 mm, který vychází z geometrie zlatého řezu. Žádná 40mm cihla pro křupany, ale klasický gentlemanský design, který snadno zapluje pod košili, aniž by si někdo všimnul, že se díváte na hodinky a měl pocit, že nás snad zdržuje.Za mne jedny z nejdokonalejších klasických hodinek, které jsem nosil. Krásné zvenku i zevnitř. Perfektní stav s drobnými stopami po nošení. Tyto hodinky jsou opravdový šperk, špičkový technický stroj a umělecké dílo v jednom. Tato konkrétní verze je prakticky nesehnatelná a navíc ve skvělém stavu. Zároveň se jedná o skvělou investici, neboť cena těchto hodinek stále roste. Ideální pro někoho, kdo v životě něco dokázal. Ciferník ve stylu Calatrava, tedy velmi harmonický a vyvážený. V posledních deseti letech se jejich cena zvýšila o 400%. To je 40% ročně. Je to logické, takových hodinek ubývá a zájem stále roste. Dnes kdo má rozum, investuje do zlatých hodinek. Vlády tisknou nekryté peníze, jejichž hodnota tím pádem oproti zlatu klesá. V roce 2000 stál jeden gram zlata 200Kč v roce 2020 již to bylo 1400Kč za gram. Nárúst je o 700% za dvacet let, tedy průměrně 35 % ročně a to naprosto bez práce. Zlato pracuje za Vás. Už víte, proč bohatí investují do zlatých hodinek? Tradičně nosí zlaté hodinky lékaři, soudci, advokáti, vyšší manažeři a majitelé firem, tedy lidé kteří mají dobrý cit pro hierarchii hodnot. Zlatá je barva Boha a lidé kteří nosí zlaté hodinky, říkají že přitahují bohatství. Jednou za 5 let je třeba udělat servis, obvykle v ceně 600-1000 Kč, takže nepatrné náklady 150 Kč za rok. Servis provede každý hodinář. Rozumné návrhy rád uvážím. Neváhejte mne kontaktovat! POZOR! Hodinky jsou uložené v bankovním sejfu, takže doba dodání se může o den opozdit, oproti běžné. Prohlédněte si detailní fotky ve vysokém rozlišení:
Nabídka č. 7012222830Zobrazení: 77