Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Zrcadla

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Zrcadla

V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 287 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 287 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
12345 chevron_right chevron_right

Hledáte dokonalé zrcadlo pro svou koupelnu, ložnici, předsíň nebo obývák? Na Aukru pro vás máme zrcadla různých tvarů a velikostí, od stojících přes závěsná až po nalepovací či designová.

Stojící zrcadlo do ložnice nebo obýváku

Máte ve své ložnici či obýváku dostatek místa pro volně stojící zrcadlo, ve kterém si bez problému prohlédnete celý svůj outfit od hlavy až po paty? Určitě do něj investujte. Poslouží jako zajímavý designový prvek, který místnost opticky zvětší, ale pamatujte, že by nikdy nemělo stát naproti posteli, protože by vás případné odrazy mohly rušit během spánku. Chcete získat více místa na šperky či parfémy? Kupte si zrcadlo s úložným prostorem.

Zrcadlo do koupelny

Při čištění zubů či nanášení make-upu se nejspíš i vy chcete dívat do zrcadla nad umyvadlem, které lze pořídit buď jako součást koupelnové sestavy nebo samostatně. Jaké ale zvolit? Vždy vybírejte takové, které dlouhodobě ustojí vyšší teploty a vlhkost. Do koupelny bez oken a k očistě pleti během večerních hodin se pro lepší viditelnost nejvíce hodí zrcadlo s osvětlením, a jestli jste při líčení velcí detailisté, investujte do stolního či závěsného kosmetického zrcadla. Ubývá vám v koupelně místo na hygienické potřeby? Poohlédněte se po zrcadle s poličkou.

Zrcadlo na zeď ušetří místo

Není u vás doma dostatek prostoru, ale zrcadlo nutně potřebujete? Řešením je nástěnné zrcadlo do předsíně. Vždy ale myslete na to, že pokud se v něm chcete vidět celí, měli byste od něj mít dostatečný odstup. Co se týče vzhledu zrcadla, tak záleží jen na vás, zda zvolíte zrcadlo se stylovým rámečkem nebo dáte přednost minimalistické variantě bez něj. Další prostorově úspornou alternativou je nalepovací zrcadlo či zrcadlová fólie.

Dokonalé zrcadlo pro váš interiér

Je pravdou, že velké zrcadlo dokáže vizuálně zvětšit místnost, ale pokud si předem neujasníte, kam ho umístíte, muže se vám stát, že se v něm budou odrážet trubky nebo nevzhledná zeď. V takovém případě raději volte zrcadlo menší, výhled na nepěkné části pokoje minimalizujte a neomezujte se jen na obdélníkový či čtvercový tvar. Také kulaté zrcadlo nebo designové zrcadlo bude fungovat, ale navíc poslouží i jako neotřelá bytová dekorace.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up