Vyberte si kategorii
ZVĚTŠENÍ PENISU JIŽ PO 5 DNECH  SUPER PENIS KRÉM EREKCE  - Erotika
ZVĚTŠENÍ PENISU JIŽ PO 5 DNECH  SUPER PENIS KRÉM EREKCE  - Erotika
1 z 1

ZVĚTŠENÍ PENISU JIŽ PO 5 DNECH SUPER PENIS KRÉM EREKCE

(7044836923)
1x zakoupeno
299 Kč
K dispozici
5 ks
1 ks
1 sleduje
1x zakoupeno
Doprava
Balíkovna od 59 Kč
Česká pošta Doporučená zásilka 79 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Doba dodání (od obdržení platby)

Váš penis není podle vašich představ? Máte komplexy z jeho rozměru? Možná byste chtěl zaskočit v posteli svoji partnerku?

Právě tento krém vám umí pomoci. PENIS XL může velmi účinně zvětšit penis a také zesílit vaši erekci. 

Ztopoření penisu je možné díky přítoku krve do topořivých těles, které se nacházejí v penisu. Vlivem zvětšeného  průtoku krve se topořivá tělíska zvětšují, penis se stává tvrdším a větším.No a jak je známo, čím větší je průtok krve, tím větší je objem i tvrdost penisu a erekce delší. Tento krém podporuje rozšíření cév a silnější průtok krve. Tím se přičiňuje ke zvětšení objemu topořivých těles a nárůstu velikosti údu.Zvětšený průtok krve penisem nejen napomáhá k jeho zvětšení, ale také vylepšuje potenci a sexuální život. Vaše erekce  bude mnohem rychlejší a ztopoření bude mnohem déle trvat.Krém má také ošetřující vlastnosti při péči o váš penis.

Výrobek  obsahuje výhradně přírodní složky, je zcela bezpečný.

Balení: 50ml.

Váš penis není podle vašich představ? Máte komplexy z jeho rozměru? Možná byste chtělzaskočit v posteli svoji partnerku? Právě tento krém vám umí pomoci. PENIS XLmůže velmi účinně zvětšit penis a také zesílit vaši erekci. Ztopoření penisu je možné díky přítoku krve do topořivých těles, které se nacházejí v penisu. Vlivem zvětšeného průtoku krve se topořivá tělíska zvětšují, penis se stává tvrdším a větším.No a jak je známo, čím větší je průtok krve, tím větší je objem i tvrdost penisu a erekce delší. Tento krém podporuje rozšíření cév a silnější průtok krve. Tím se přičiňuje ke zvětšení objemu topořivých těles a nárůstu velikosti údu.Zvětšený průtok krve penisem nejen napomáhá k jeho zvětšení, ale také vylepšuje potenci a sexuální život. Vaše erekce bude mnohem rychlejší a ztopoření bude mnohem déle trvat.Krémmá také ošetřující vlastnosti při péči o váš penis. Výrobekobsahuje výhradně přírodní složky, je zcela bezpečný. Balení: 50ml.
Nabídka č. 7044836923Zobrazení: 20