přesnost: největší

seznam nabídek

  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce
  • 1
  • z
  • 1

Šaty a sukně velikosti 50 dobře posouží úplně nejmenší dětem, od narození až do jednoho měsíce věku, v některých případech o něco déle. Jejich výběr bychom měli přizpůsobit nejenom vhledu, ale také materiálu, ceně a stavu, v němž se při koupi nacházejí. Při shánění oblečků z druhé ruky bychom automaticky měli počítat s tím, že na sobě mohou mí známky obnošení, popřípadě menší závady, avšak všechny tyto informace by prodejci měli psát do popisku aukcí, abychom se na základě nich mohli rozhodnout, zda je pro nás jejich nabídka výhodná či nikoliv.

Bavili jsme se o materiálu, jako jednom z kritérií výběru. Bavlna patří mezi stálice, ale najdeme tu i další možnosti, jako je třeba polyester nebo viskóza. Pokud bychom si ohledně materiálu nebyli jistí, doporučujeme se buď poradit se zkušenějšími rodiči z našeho okolo anebo zapátrat na internetu. Určitě najdeme celou řadu specializovaných webových stránek nebo diskuzních fór, kde se dětské šaty a sukně řeší. Třetí možností je zkrátka vyzkoušet více variant, avšak opravdu doporučujeme si předem udělat menší průzkum mezi rodiči.

Stejně tak bychom si po koupi šatů či sukně velikosti 56 měli důkladně pročíst informace o údržbě, protože některé materiály musíme prát jinak, než ty ostatní. Svou roli při výběru hraje samozřejmě i vzhled šatiček a sukní, a teď se nebavíme pouze o střihu, ale máme na mysli zdobné motivy, jako jsou třeba obrázky a nápisy. Je jasné, že měsíčním dětem ještě příliš nezáleží na tom, co má jejich prádlo na sobě, avšak není vůbec na škodu vybrat nějaké s veselým dětským motivem, hezky se na takové prádlo dívá.

Na závěr jedno malé doporučení. Protože velikost 56 vydrží dětem tak krátkou dobu, určitě nedoporučujeme nakupovat přehnaně velké množství sukní a šatů. Děti z nich co nevidět vyrostou a my pak budeme muset řešit, co dál s oblečky udělat. A čím víc jich budeme mít, tím více času nám to zabere.