Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left LEGO

Termín aukcí

Úterý, 30. 4.

Ukončeno

info

Jak kolekce aukcí fungují?

Jedná se o sérii aukcí, která má stanovený začátek. Jednoduše zažádáte o účast a poté již jen vyčkáte na svůj vysněný předmět z celé série.

Předměty se totiž prodávají postupně jeden po druhém.

Zjistit více

Kolekce Lego - 30.4.2024 (52)

Kolekce aukcíV pořadí třetí kolekce stavebnic Lego přináší přes 50 položek k rozšíření Vaší sbírky většina má i investiční potenciál. V první části aukce přinášíme lego sety z 80-90.let, které se na českém trhu vyskytují jen zřídka, další část kolekce přináší originální, nerozbalené sety s ukončenou výrobou jednou výjimkou je set od Lego Technic Ford GT, který je ovšem podepsaný samotným Milanem Reindlem, prvním a zatím jediným českým designérem Lego setů. Podpisová akce při uvedení stavebnice na trh byla jednorázová událost v Lego Store Chodov, při které bylo k dispozici limitované množství této stavebnice máte jedinečnou možnost získat tento set.

Každá položka byla sběrateli a prodejci pečlivě vybrána a zasluhuje si místo v kolekci, dovolte nám představit tyto nejzajímavější:

Nejen fanoušky vesmíru, ale také fandy železnice nadchne Lego 6991, také známý jako Monorail Transport Base, byl vydán v roce 1994 jako součást vesmírného tématu. Zahrnoval systém jednokolejky, vesmírnou základnu a různá vozidla a minifigurky. Tato sada je velmi vyhledávaná sběrateli a nadšenci Lega díky svému jedinečnému designu a vzácné funkci jednokolejky, která je jen v jednom dalším setu.

Můžete se těšit na oblíbené a vyhledávané sety ze sérií Architecture, vyniká i svým investičním potenciálem, kdy jednotlivé stavebnice na sebe tématicky navazují a témeř nikdy je Lego nevydává znovu. dále série z řady Creator Expert nebo Lego Pirates.

Co by to bylo za Lego aukci bez (nejen u nás) populárního Lego Castle a Lego Forestmen. Aukci odstartuje Lego 6081, také známý jako King's Mountain Fortress, který byl vydán v roce 1990 jako součást tématu Castle/hrad. Tato sada obsahuje: velkou pevnost, několik budov, padací most a několik zajímavých minifigurek. Zakončenou dvěma vzácnými sety Lego Forestmen (lesní muži) a to: Lego 6054 Forestmen´ s Hideout a Lego 6066 Camouflaged Outpost.

Součástí této aukce jsou i tyto poměrně vyhledávané sety: 6098: King Leo's Castle, 70922: The Joker Manor, 10236: Ewok Village nebo 75060: Slave I. včetně dalších setů s tématikou Star Wars.

Málokterý lego set nabral tak rychle na ceně a popularitě jako Lego 21310 Ideas Old Fishing Store, který další zajímavou položkou aukce.

Kolekci aukcí spustíme 30. 04. 2024. Jedná se o sérii navazujících aukcí, tzn. položky se prodávají jedna po druhé. Chceme se tím co nejvíce přiblížit sálovým aukcím. Více info zde. Po Vašem přihlášení a schválení účasti v kolekci můžete nabídnout svůj limit - tak jak jste na Aukru zvyklí - pomocí příhozu. V den spuštění živé aukce, tj. 30. 04. 2024 ve 20:00 hodin půjde do aukce jedna položka po druhé.

Pro účast na přihazování v kolekci je nutné schválení Aukrem. Podmínkou je zejména ověřený účet, hodnocení uživatele nad 95 % a jeho celková spolehlivost. Žádost o přihazování pošlete kliknutím na tlačítko "Chci přihazovat" níže.

Schválení účastníci mohou přihazovat (zadávat své maximální limity) hned od zveřejnění kolekce. Tato možnost skončí 1 hodinu před startem živé aukce. V živé aukci je čas na první příhoz u položky 45 sekund a na příhoz po jiném příhozu 20 sekund.

Kupujícímu je účtována aukční přirážka ve výši 10 % z dosažené ceny. V provizi je zahrnuto DPH.

Žádosti o přihazování v kolekci: do 30. 04. 2024 19:00
Start živého přihazování: 30. 04. 2024 ve 20:00

Kategorie